Jump to content

Co najgorsze?


Recommended Posts

Jaki jest wg. Was największy błąd w stalkerze, lub co panowie z GSC zrobili najgorzej? Wg. mnie, to głównie brak pojazdów i monoliciarze w Prypeci. Oraz może, że w za mało tu RPG'a. Chociaż na te pierwsze na szczęście są mody, jednak na ten ostatni, nie ma moda niestety. A wg. Was - co zrobili najgorzej?

P.S Sorki, ze brak polskich liter, ale coś mam z klawiaturą... :-|

Poprawione. Źebyś tylko nie miał dalej kłopotów z klawiaturą - Elvis Scatter

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Na samym początku chcę zaznaczyć, że dla mnie gra jest super. W temacie; -najgorsze z gry, napiszę o słabości karabinków na konstrukcji Kałasznikowa. Ich siła uderzenia jest mocna zaniżona w stosunku do karabinków konstrukcji zachodniej. Skopali też pistolety, które już na Wysypisku tracą sens istnienia, a przecież niektóre mają tęgiego kopa i potrafią wyeliminować z walki faceta w kamizelce kuloodpornej. Przez jakiś czas byłem posiadaczem kolejno dwóch Kałasznikowów; -najpierw AKMS potem AKM, siła rażenia tej broni była naprawdę wystarczająca. Stara jesień (pobór 1989 październik) mówiła że z 20 m. przestrzelili szynę kolejową ale nigdy nie miałem okazji czegoś takiego spróbować. Co prawda kaliber moich byłych giwer to 7.62 ale nowsze konstrukcje mają lepsze rozwiązania balistyczne i pomimo mniejszego kalibru tak wiele od poprzedników nie odstają. To zastanawiające że rosyjska gra tak zdołowała rodzime karabinki. Co do celności, zarówno z AKMS jak z AKM przy strzelaniu na 100 metrów żołnierz celował nie w środek ale`` pod cel `` czyli nie w twarz i fragment czoła (to 10-ka w figurze bojowo-strzeleckiej bodajże - P-23) ale na wysokość mostka na azymut nosa. Czyli dobre 20-25 cm. poniżej. Napiszę Wam jeszcze że jak rocznik wychodzący do cywila nie rozregulował broni to przeciętny chłopak nie miał problemu z uzyskaniem 35-42 punktów. Dobrze że mody poprawiły tą zemstę konstruktorów gry na rosyjskich konstrukcjach poKałasznikowych.

Link to comment
Share on other sites

Z tego co zauwazylem najgorsze w grze jest na przyklad gdy gonie snorkaz nozykiem a on nagle wtapia sie w drzewo lub betonową kolumnę albo żołnierze strzelajacy gdzies w bok a kule i tak trafiają we mnie, lub tez niekture postacie po zabiciu znikają.Jednak dlugosc misji głównych jest najbardziej rozczarowująca oraz to ze nie ma gdzie kupic najlepszych broni i dodatkow przez co trudno sie pozbyc niepotrzebnej gotówki która aktywuje jedno z zakonczeń najczęsciej spotykanych.mody jednak pozwolą tej grze przetrwac na dlugo tak jak serii GTA.

Link to comment
Share on other sites

Z tego co zauwazylem najgorsze w grze jest na przyklad gdy gonie snorkaz nozykiem a on nagle wtapia sie w drzewo lub betonową kolumnę albo żołnierze strzelajacy gdzies w bok a kule i tak trafiają we mnie

To chyba dobrze :roll: Przecież taka jest w sumie realistyczność, przynajmniej co do strzelających do Ciebie, poza tym, jak pewnie stoisz w miejscu, to czego się spodziewasz? Co do snorków, to TEŹ jest realistyczne, ponieważ... to są mutanty, a to, tyko sprawia, że rozgrywka jest ciekawsza, a że Tobie się nie chce ruszyć, to już nie nasza wina.

to ze nie ma gdzie kupic najlepszych broni i dodatkow przez co trudno sie pozbyc niepotrzebnej gotówki która aktywuje jedno z zakonczeń najczęsciej spotykanych.

Ale Ty wybierasz jedno z zakończeń! Jak nie przeszedłeś, to nie pisz domysłów.

P.S Radzę Ci kupić słownik ortograficzny, słownik p.p, oraz coś tam jeszcze. Bo piszesz jak 10-latek.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Bugi to jest najwiekszy minus robili ta gre 7 lat a mimo to wypuscili ja tak niedopracowana ... inna rzecza za duzy rozglos zrobili zanim ja wypuscili gra miala byc całkiem inna a wyszło tylko takie ograniczone "COŚ" jesli sie cos obiecuje to na 2 miesiace przed premiera nie okraja sie tego do minimum , ale z drugiej strony sie nie dziwie bo obiecali gre ktora bedzie smigac na slabszych blaszkach wiec zrezygnowali z powierzchni i detali na rzecz obsługiwanego sprzetu ... no ale cóz tak to juz jest obiecuja pozniej obietnic nie dotrzymuja . Inna rzecz to sypiaca sie fabuła po wyłaczeniu mózgozweglacza czysty wyścig z czasem zero przyjemności ... :evil: Tak samo głupie rozwiazanie z Monoliciarzami promieniowanie i w ogóle niedostepna elektrownia a tu pełno monolitu ... zwalone jak cholera mogło byc mniej przeciwników ale silniejszych i wiecej mutantów no i te teleporty co za cholerstwo ... chyba wszystko :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Wszystko w porządku tylko te bugi...raz sam zatopiłem się w drzewo. A po za tym brak pojazdów mogliby chociaż zrobić motocykle (chociaż łatwo by było o wywrotkę). No ale są mody (dzięki Bogu)typu Priboy story.Uderza też brak możliwości spania także jak nie chcesz łazić po Zonie aż do rana musisz ściągnąć Priboy story lub bez zmiany historii możesz ściągnąć mod który zrobił jeden z użytkowników nie pamiętam nicku.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.