Skocz do zawartości

Zabieranie z martwych stalkerow gitar, PDA i latarek?


prymityw

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zrobic tak aby gitary, PDA, latarki i inne urzadzenia wypadaly ze stalkerow? np. NPC uzywaja gitar ale bo zabiciu ich gitar juz nie ma w ich inventory, chcialem zrobic moda w ktorym dodalem detektor do plikow character_desc_XXX.xml ale nie wypada ze zwlok bo gra widzi go jako "urzadzenie" a ten rodzaj przedmiotrow nie wypada ze zwlok.Jak to zmienic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś się tym bawiłem. Jak sobie przypomnę w jaki sposób to wprowadziłem do gry to napiszę.

Moim zdaniem nie ma sensu dodawania takich przedmiotów do gry. One są domyślnie tylko dla użytku NPC.

Detektory aby wypadały musisz je wprowadzić w death coś tam w folderze misc w folderze config.
Chyba w skryptach też się cś dodawało. Najlepiej ściągnij moda na detektory i zobacz jak tam jest to zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, detektory czy inne rzeczy można dodać do death_items_by_communities.ltx  ALE problem w tym że ten plik zawiera jeden ogólny rodzaj stalkerów (brak podziału na rangi)  a ja chcę zrobić tak aby inne modele detektorów wypadały z rookich a inne z veteranów. To jedyna przeszkoda która powstrzymuje mnie przed ukończeniem moda nad którym pracuje (jest to kompilacja różnych modów) nigdzie nie mogę znaleźć metody na obejscie tego a zmiana klasy przedmiotu z "device" na "food" czy"artefact" lub inna kraszuje gre:/

Edytowane przez prymityw
polskie znaki, ma być rookie zamiast looner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.