Jump to content
Sign in to follow this  
Ignachinio

Co dalej?

Recommended Posts

Siema mam problem. Co mam robić dalej? Jestem w momencie kiedy to mam iść do Promozny. Od brauna dostaje przepustkę i maszeruje na posterunek. Ale tak przejścia nie ma. Idę wiec na poligon.. a tu przy wejściu dostaje info że zadanie nie udane.. Ktoś coś?

@Ignachinio - bo do Promzony droga jest przez Poligon. Zanim tam dotrzesz, sporo będzie do zrobienia. Z tym, że po rozmowie z Braunem, jest jeszcze coś do zrobienia. Dobrze popatrz w zadania, czy to co na Przedzoniu należało zrobić, wykonałeś.

Popatrz tutaj po polsku

https://www.youtube.com/watch?v=MgOM0KyEY1s&list=PLqdK5xoXsbqnoVm93QOW2NEuqqxIoeEyk

https://www.youtube.com/watch?v=rVy5UXyI92I

lub po rosyjsku

https://www.youtube.com/watch?v=sR6RAI0rGH0

@Ignachinio - Haron jest na Poligonie. A skoro na Poligon nie możesz wejść, to znaczy że na pierwszej lokacji nie wszystko wykonałeś. A trochę roboty było. Trzeba było też coś zabrać i dostarczyć.

Obejrzyj gameplaye i porównaj co zrobili w nich gracze, a czego Ty nie zrobiłeś. No i którym przejściem próbujesz się przenieść na Poligon?

#5 12 min w gameplayu Miecia pokazuje jak przechodzi.

#7 13 min u Rączki

Koledzy, GG zachorował od noszenia kryształów i absolutów. Byłem u Sacharowa, on niby zaaplikował kurację ale GG nadal ma omamy wzrokowe i słuchowe. Czy PRZED leczeniem powinienem wyrzucić z ekwipunku wszystkie kryształy/absoluty?

EDIT: Dzięki @kondotier

@Gatzek  Czasowe wyłożenie nic nie da. Bo i tak trzeba ich będzie zabrać do przekształceń. I skutki choroby wracają. U mnie objawy spowodowane tą chorobą ustąpiły samoistnie po założeniu pierwszego Strażnika na pas.

Jeszcze raz poproszę o pomoc. Robię zadanie na teleporty dla Wierszoklety. Jestem na Poligonie, pogadałem z Irokezem i zgodziłem się zapłacić za kombinezon. Mam go szukać na uschniętym drzewie na prawo od wejścia do tunelu. Tylko gdzie jest to drzewo??

Z drzewem to zmyłka. Po wyjściu z tunelu skręć zaraz w lewo pod górkę i będzie leżał na ziemi. Przynajmniej tak ja miałem. A że jest prawie biały, to go nie ominiesz.

Albo mam buga albo coś źle zrobiłem.

Spoiler

Dałem zjawie Grozę (wszedłem w inwentarz i wyrzuciłem). Po obrabowaniu przez Michasia pojawiła się zjawa i nic mi nie dała. Tu trzeba jakoś inaczej wyrzucić tą broń?

I drugie pytanie:

Spoiler

Zrobiłem wszystkie fotografie miejsc w Zonie. Oczywiście Michaś ukradł i te zdjęcia. Kto rozlicza to zadanie? Braun i Smith nie mają żadnej opcji dialogowej na ten temat.

@Gatzek Jeśli Szubin w tunelu na Poligonie zabrał broń, to wszystko w porządku. Sposób wyrzucenia jest tylko taki jak zrobiłeś. Ale miała to być broń i amunicja. Logicznym jest dać mu broń sprawną na 100% i załadowaną. Do tego paczka amunicji. Odda wszystko.

Po zrobieniu zadań w Czerwonym Kołchozie, jest jakieś zadanie z powrotem na Korpus. Wtedy woła nas Smith i rozlicza z zadania robienia zdjęć.

Ja nie miałem jednego, bo zapomniałem pstryknąć w Prypeci jak latałem po teleportach, to mi tylko nie dał nagrody. Możliwe, że też będziesz miał odpowiedni dialog.

No to u mnie Szubin zniknął jak wyrzuciłem tylko broń. Rozglądałem się wokół z wciśniętym F i Groza nigdzie nie leżała. Amunicji już nie wyrzucałem, może to dlatego mi nic nie dał?

Zobaczymy co będzie dalej ze zdjęciami. Na razie wyszedłem z podziemi Agropromu.

Znalazłem, ale dzięki :)

Popatrzyłem na ten filmik i widzę, że w końcówce ten gracz miał zadanie od Szpaka na Wintoreza. Ciekawe, że mi Szpak niczego takiego nie zlecił. Pomimo, że dałem mu skrzynkę wódki i piwo.

Ja to zadanie na Wintoreza miałem. Już nie pamiętam czy przed wódką, czy po. Ale odmówiłem i za karę nie spotkałem się z panią naukowiec i nie miałem bioradaru. Ale skoro sobie dodałeś znaczniki na minimapę, to bioradar nie będzie przydatny. Jest za duży i tylko przeszkadza.