Skocz do zawartości

Co dalej?


Ignachinio

Rekomendowane odpowiedzi

@Ignachinio - bo do Promzony droga jest przez Poligon. Zanim tam dotrzesz, sporo będzie do zrobienia. Z tym, że po rozmowie z Braunem, jest jeszcze coś do zrobienia. Dobrze popatrz w zadania, czy to co na Przedzoniu należało zrobić, wykonałeś.

Popatrz tutaj po polsku

https://www.youtube.com/watch?v=MgOM0KyEY1s&list=PLqdK5xoXsbqnoVm93QOW2NEuqqxIoeEyk

https://www.youtube.com/watch?v=rVy5UXyI92I

lub po rosyjsku

https://www.youtube.com/watch?v=sR6RAI0rGH0

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinio - Haron jest na Poligonie. A skoro na Poligon nie możesz wejść, to znaczy że na pierwszej lokacji nie wszystko wykonałeś. A trochę roboty było. Trzeba było też coś zabrać i dostarczyć.

Obejrzyj gameplaye i porównaj co zrobili w nich gracze, a czego Ty nie zrobiłeś. No i którym przejściem próbujesz się przenieść na Poligon?

#5 12 min w gameplayu Miecia pokazuje jak przechodzi.

#7 13 min u Rączki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Albo mam buga albo coś źle zrobiłem.

Spoiler

Dałem zjawie Grozę (wszedłem w inwentarz i wyrzuciłem). Po obrabowaniu przez Michasia pojawiła się zjawa i nic mi nie dała. Tu trzeba jakoś inaczej wyrzucić tą broń?

 

I drugie pytanie:

Spoiler

Zrobiłem wszystkie fotografie miejsc w Zonie. Oczywiście Michaś ukradł i te zdjęcia. Kto rozlicza to zadanie? Braun i Smith nie mają żadnej opcji dialogowej na ten temat.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gatzek Jeśli Szubin w tunelu na Poligonie zabrał broń, to wszystko w porządku. Sposób wyrzucenia jest tylko taki jak zrobiłeś. Ale miała to być broń i amunicja. Logicznym jest dać mu broń sprawną na 100% i załadowaną. Do tego paczka amunicji. Odda wszystko.

Po zrobieniu zadań w Czerwonym Kołchozie, jest jakieś zadanie z powrotem na Korpus. Wtedy woła nas Smith i rozlicza z zadania robienia zdjęć.

Ja nie miałem jednego, bo zapomniałem pstryknąć w Prypeci jak latałem po teleportach, to mi tylko nie dał nagrody. Możliwe, że też będziesz miał odpowiedni dialog.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to zadanie na Wintoreza miałem. Już nie pamiętam czy przed wódką, czy po. Ale odmówiłem i za karę nie spotkałem się z panią naukowiec i nie miałem bioradaru. Ale skoro sobie dodałeś znaczniki na minimapę, to bioradar nie będzie przydatny. Jest za duży i tylko przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.