Skocz do zawartości

Sroka, Flint i Zemsta.


Meandros

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Ostatnio wykonując zarazem questa Rozpraw się z Flintem, Sroka i Zemsta idąc najpierw do Gonty, przeczytałem gdzieś, że mogę dostać rzeczy zdobyte oszustwem przez Flinta aka Srokę. I teraz pytanie, czy dostanę je do skrytki w Janowie czy Zatonie? Co otrzymam? No i czy w ogóle jest to prawda? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Meandros  - Jeśli na bagnie koło koparki znalazłeś rannego stalkera pozostawionego przez Flinta, pogadałeś z Flintem o nim, oraz o Sercu Oazy ( jeśli wcześniej go znalazłeś), dostajesz od gry powiadomienie i wracasz na Skadowsk, gadasz z Gontą i w nagrodę dostajesz kasę.

https://www.youtube.com/watch?v=701iJU2Td4U

Nie wiem czy już robiłeś zadanie na szemrany interes na Zatonie w Leśnictwie. Odmawiasz Sułtanowi, olewasz Brodę i bierzesz to zadanie od Sowy. Zostajesz ochroniarzem Morgana i tak musisz działać aby przeżył. Koniecznie!!! Dostajesz za to mocny kawałek gry na Janowie, bo stałeś się ofiarą zlecenia Morgana.

Musisz przy parkingu z elektrami zabić najemników ( warto ), zabrać PDA i rozmówić się z Morganem. Czy mu wybaczysz, czy nie, zależy od Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier O cholercia, a to Ci ciekawe! Dzięki za informacje. Aż wczytam save'a z początku gry i wykonam to zadanie ze zleceniem Morgana. Dodam jeszcze, że po rozmowie z Drzazgą który leżał pozostawiony przez Flinta, i po wykonaniu tego zadania (bez pójścia do Oazy) w mojej skrytce zauważyłem Oko. I właśnie miałem przez cały czas taką myśl, czy to ja tam zostawiłem to Oko czy to dostałem za to zadanie? Bo jeśli @MaklerR ma rację, no to niestety, nie dostanę tego artefaktu który zdobył Flint. A szkoda :P

PS czy to normalne, że typek z Wolności sprzedał mi gitarę, puste PDA i harmonijkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.