Jump to content

Sroka, Flint i Zemsta.


Meandros
 Share

Recommended Posts

Cześć. Ostatnio wykonując zarazem questa Rozpraw się z Flintem, Sroka i Zemsta idąc najpierw do Gonty, przeczytałem gdzieś, że mogę dostać rzeczy zdobyte oszustwem przez Flinta aka Srokę. I teraz pytanie, czy dostanę je do skrytki w Janowie czy Zatonie? Co otrzymam? No i czy w ogóle jest to prawda? 

Link to comment
Share on other sites

@Meandros  - Jeśli na bagnie koło koparki znalazłeś rannego stalkera pozostawionego przez Flinta, pogadałeś z Flintem o nim, oraz o Sercu Oazy ( jeśli wcześniej go znalazłeś), dostajesz od gry powiadomienie i wracasz na Skadowsk, gadasz z Gontą i w nagrodę dostajesz kasę.

https://www.youtube.com/watch?v=701iJU2Td4U

Nie wiem czy już robiłeś zadanie na szemrany interes na Zatonie w Leśnictwie. Odmawiasz Sułtanowi, olewasz Brodę i bierzesz to zadanie od Sowy. Zostajesz ochroniarzem Morgana i tak musisz działać aby przeżył. Koniecznie!!! Dostajesz za to mocny kawałek gry na Janowie, bo stałeś się ofiarą zlecenia Morgana.

Musisz przy parkingu z elektrami zabić najemników ( warto ), zabrać PDA i rozmówić się z Morganem. Czy mu wybaczysz, czy nie, zależy od Ciebie

Link to comment
Share on other sites

@kondotier O cholercia, a to Ci ciekawe! Dzięki za informacje. Aż wczytam save'a z początku gry i wykonam to zadanie ze zleceniem Morgana. Dodam jeszcze, że po rozmowie z Drzazgą który leżał pozostawiony przez Flinta, i po wykonaniu tego zadania (bez pójścia do Oazy) w mojej skrytce zauważyłem Oko. I właśnie miałem przez cały czas taką myśl, czy to ja tam zostawiłem to Oko czy to dostałem za to zadanie? Bo jeśli @MaklerR ma rację, no to niestety, nie dostanę tego artefaktu który zdobył Flint. A szkoda :P

PS czy to normalne, że typek z Wolności sprzedał mi gitarę, puste PDA i harmonijkę?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity