Jump to content

Zwiastun World War3 polskiego studia The Farm 51


mkk7
 Share

Recommended Posts

World War 3 to wieloosobowa strzelanka na rzeczywistych lokacjach w niedalekiej przyszłości. W walce wykorzystamy współczesne uzbrojenie, pojazdy i gadżety. Dostępna będzie możliwość modyfikacji sprzętu, realistyczna balistyka i obrażenia. Autorzy dodają że „gra powstaje we współpracy z wojskowymi ośrodkami badawczo-rozwojowymi i konsultantami branży wojskowej” . W grze wystąpią dwa tryby rozgrywki: Warzone (klasyczne multi" i Recon (odmiana battle royal).

Dokładnej daty premiery nie podano, powinna pojawić się pod koniec tego roku.

 

  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

Wartym dopowiedzenia jest jeszcze fakt, że The Farm zapowiedziało że w przyszłości lokacje będą dodawane wedle tego, czego będą chcieli gracze. Jeżeli społeczność będzie chciała np. Alaskę - dodana zostanie Alaska, będą chcieli np. jakąś lokację w Ameryce Południowej - proszę bardzo, ktoś będzie chciał walczyć w np. Sosnowcu - nie ma problemu :D

Link to comment
Share on other sites

Szkoda że nie bedzie trybu Single, bo chętnie bym pograł w WW3,zwłaszcza że COD BO4 nie będzie miał fabularnego trybu i sporo graczy zainteresowałoby się tym tytułem,jednak nie jestem i nigdy nie byłem fanem trybów multi,więc to kolejna gra,która mnie ominie.

Bezmyślne ganianie za sobą po mapach i fragowanie lub bycie zabitym 20 razy na minute nigdy mnie nie bawiło. Jedynie dłuższy czas grałem w multi w MOH Allied Assault i pierwszego COD wraz z dodatkiem UO,jednak szybko się znudziłem tym lataniem w te i z powrotem jak kot z pęcherzem.

Chwile też grałem w niedokończonego moda do HL2 Resistance & Liberation,który zapowiadał się super ale nigdy nie został dokończony.

Wszystkie nowsze CODy i wszelkie inne FPS przekraczają granice zdrowego rozsądku w ilości trupów na minute i jest to męczące. Co prawda są gry nastawione bardziej na taktyczne podejście,ale i tak jest tam pelno randomów i idiotów,którzy grajapo to tylko by siać zamęt na mapach....Już nie wspominam o wszelkich cymbałach co przez mikrofony się wyżywają na sobie i jadą po swoich rodzinach. 

Jestem stricte singlowym graczem,wychowanym w erze 16bit,gdzie jedynym multi było 2 osoby na jednym ekranie lub splitscreen i nigdy nie rozumiałem tego rosnącego fenomenu bezmózgiego fragowania.

 

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, FeRu napisał:

Wszystkie nowsze CODy i wszelkie inne FPS przekraczają granice zdrowego rozsądku w ilości trupów na minute i jest to męczące. Co prawda są gry nastawione bardziej na taktyczne podejście,ale i tak jest tam pelno randomów i idiotów,którzy grajapo to tylko by siać zamęt na mapach

 

Z tego co kojarzę to ta gra ma być czymś pomiędzy BFem a ARMĄ, więc ganiania na pałę to tutaj raczej zbyt wiele nie będzie. Jeśli tak to wyjdzie, to te randomy i idioci albo szybko opuszczą grę, bo ich móżdżki nie będą w stanie się przystosować, albo będą mięsem armatnim do nabijania punktów, albo się nauczą i będą grali tak, jak należy.

17 minut temu, FeRu napisał:

Już nie wspominam o wszelkich cymbałach co przez mikrofony się wyżywają na sobie i jadą po swoich rodzinach. 
 

Zawsze istnieje opcja "mute" ;) Albo można korzystać z komunikatora typu TS, Mumble, Ventrilo czy nawet Skype ( ale nie Discord, bo ten ssie - taka prawda )

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, FeRu napisał:

 

Jestem stricte singlowym graczem,wychowanym w erze 16bit,gdzie jedynym multi było 2 osoby na jednym ekranie lub splitscreen i nigdy nie rozumiałem tego rosnącego fenomenu bezmózgiego fragowania.

 

Polecam wątek o ARMA, wiele możliwości gry stricte solo. W razie pytań napisz PW.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity