Skocz do zawartości

Call of Pripyat Complete


Rekomendowane odpowiedzi

0822540-1.jpg

Platforma: Zew Prypeci 1.6.02   
Data premiery: 10.03.2011 r.
Autorzy: Dolgov Studio


OPIS:

Spoiler

Call of Pripyat Complete to trzecia odsłona serii modów Complete, która jest zestawem modyfikacji stworzonych przez profesjonalnych artystów poświęconych poprawie jakości produkcji z serii gier S.T.A.L.K.E.R. 

Modyfikacje Complete kładą nacisk na poprawę oryginalnej grafiki, dźwięku i atmosfery każdej części gry przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich jej podstawowych elementów.

Zbudowany na sukcesie Stalker Complete 2009, pobranego przez co piątego gracza S.T.A.L.K.E.R. Cień Czarnobyla jest kulminacją osiągnięć serii w estetycznej aktualizacji gry bez wprowadzania niepotrzebnych lub ingerujących w rozgrywkę funkcji.

Zaprojektowany z myślą zarówno o nowych graczach, jak i weteranach, Call of Pripyat Complete wyzwala pełny potencjał najnowszego, szczytowego rozdziału w S.T.A.L.K.E.R. i serii modów Complete.

GALERIA:

Spoiler

5492624561.jpg  xrEngine_2011-01-20_19-40-57-16.jpg  xrEngine_2010-04-27_07-47-58-61.jpg

xrEngine_2011-01-16_07-46-46-62.jpg  xrEngine_2011-01-19_06-08-24-35.jpg  xrEngine_2011-01-16_07-30-23-63.jpg


Zwiastun:

 

INSTALACJA:

Spoiler

Zalecana kolejność instalacji:

1. Zew Prypeci 1.6.02


2. Mod posiada własny instalator. Wystarczy postępować zgodnie z jego wskazówkami.


3. W pliku fsgame.ltx zmieniamy linię:
$game_data$ = false| true| $fs_root$|  na:  $game_data$ = true| true| $fs_root$|
 

 

LINKI DO POBRANIA:

Spoiler

Mod:


Źródło: ejFj9IA.jpg
 

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Papaczos to ostatnia część której brakowało na forum...

mod zawiera Absolute Nature i Absolute Structure Paki od Crom Cruac. Absolute Nature to zestaw paczek tekstur do Zewu Prypeci. Celem ich stworzenia było podniesienie jakości tekstur i ich wyostrzenie.

To że paczki Cromma są w środku to mnie nie dziwi...nie ma chyba lepszych tekstur.

Ja mam pytanie...czy mod ma jakieś problemy z polską wersją gry i jak wygląda sprawa języka bo trochę rzeczy jest dodane.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...czy mod ma jakieś problemy z polską wersją gry i jak wygląda sprawa języka bo trochę rzeczy jest dodane.?

Ja myślę, że nie będzie problemów. Paweł pozmieniał tylko tekst w wersji angielskiej i to tylko dlatego, że wersja waniliowa, z "ukraińskim angielskim" ma wiele błędów stylistycznych i merytorycznych. Z modem "Pripyat Complete" angielski w grze brzmi jak prawdziwy angielski :sad:. Nie ma natomiast żadnych zmian fabularnych, więc myślę, że z polską wersją nie będzie kłopotów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod bazuje na sukcesie moda Stalker Complete 2009...

I to jest niestety prawda. To najgorzej zrealizowana część trylogii 'Complete'. Mod ma ogromne wymagania pamięciowe powodujące częste wyloty. Jest również dość mocno zabugowany.

90% grafiki pochodzi z AtmosFear-a i Absolute Texture Packów. Pavel dodał co prawda od siebie pogodę z inych Completów (na Zatonie) ale sky-boxy są porozciągane i balans bieli jest skopany. No i poza tym Zona wygląda jakby była w górach a okolice Czarnobyla to raczej równina.

Osobiście nie polecam. To już lepiej zainstalować AtmosFear 3, ATPsy i macie to samo a może nawet lepiej bo w Complete jest tylko AF 2.1.

A tak w ogóle to poczekajcie na MISERY. Ten mod miażdży Kompleta pod każdym względem. Premiera już za niecałe 2 tygodnie.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • pacjent1972 zablokował(a) ten temat
  • 2 lata później...

Witam stalkerzy :)

Mam pytanie, a tak właściwie problem z żółtymi liczbami. Jak włączę konsole po prawej mam żółte liczby. (zobaczcie na screen). Te liczby się zwiększają z czasem grania. I problem jest w tym że gdy liczby dobiją do około 850, FPS zaczynają mi bardzo spadać, z około 150 do 30 i potem to 30 zostaje dopóki nie zresetuję gry. Po zresetowaniu gry liczby idą znowu w górę i tak w kółko. Jeśli ktokolwiek ma jakieś rozwiązanie proszę napisać, z góry dziękuję :)

 

CO TO JEST.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.