Skocz do zawartości

Pytanie


Zawisza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Pogrzebawszy i pogoglowawszy w sieci znalazłem dziesiątki, mocniejszych i słabszych, wątków o modach dla Zew Prypeci. Posiadam, nazwijmy to, ograniczone łącze internetowe; toteż nie bardzo mogę pobawić się w testy a i czasu niewiele. 

Więc, mam pytanie co do moda s.n.i.p.e.r pod Zew Prypeci. O Waszą ocenę, czy warto to ściągnąć i zagrać. Ewentualnie, Waszym zdaniem,  mod który najbardziej urozmaica podstawkę. Zależy m na jak najmniejszej linii oporu; tzn jak najmniej kombinowania z łatkami czy i innymi patcho podobnymi klepkami.

Dzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zawisza

Na górze forum masz temat z najlepiej ocenianymi modami. Oceny od userów tego forum zerknij po tytułach i potem do działu z modami pl do zewu. Przeważnie na ostatnich stronach tematu z jakimś modem znajdziesz też małe "recenzje" od użytkowników. 

Na pewno warto zagrać w 95% tego co wyszło w ostatnich 2 latach.

Sam bym polecił z tych ostatnich:

Wiatr czasu 1.3

Kontrakt na dobre życie (i inne mody tej ekipy np Bóg z nami)

AZM Another Zone Mod

Czas sojuszu - więź czasu to 3 część serii, najfajniejsza i da się grać bez znajomości poprzednich.

Kroniki Czarnobyla

Klondajk 2.0

Co do Snajpera to to była jakaś warjacja SGM, to bym bardziej polecił chyba wersje Geonezis albo Lost Soul czy też zwykłe v2.2

To tak na szybko. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwus.

Cytat

Na górze forum masz temat z najlepiej ocenianymi modami. Oceny od userów tego forum zerknij po tytułach i potem do działu z modami pl do zewu. Przeważnie na ostatnich stronach tematu z jakimś modem znajdziesz też małe "recenzje" od użytkowników. 

Znalazłem i oczytałem to, niestety chwilę po napisaniu mojego tematu ...  a nawet zrozumiałem, że zbyt szybko podpiąłem mój temat;  wcześniej nie zapoznawszy się wpierw z tutejszymi informacjami. W końcu nie po to ktoś tracił czas i napracował się, by z tego nie skorzystać a siać po raz setny te same pytania. 

No ale... stało się a to Hyde Park. 

W miarę możliwości posprawdzam mody i dobiorę sobie to co mi pasuje. Niestety internet na chwilę obecną mi "ssie" więc zbytnio nie zaszaleję. Też dlatego pytam. 3.7 Gb pobiera mi, monotonnie... nieistotne. 

W Cień Czarnobyla grałem kiedyś, bardzo dawno temu. Teraz wziąłem się za Zew Prypeci, kolejny raz po dłuższej przerwie.

Dzięki za odpowiedź, pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.