Jump to content

Elektrownia i sarkofag


Fr0nS

Recommended Posts

Mam problemik :) Mam misję aby dostać się do sarkofagu ( Zakradnij się do sarkofagu ). Mam także misję podążaj za grupą stalkerów i jest zaznaczony na mapce ich szef ( taki zielony celownik jakim są oznaczone zadania ) ale problem w tym że on i inni stalkerzy nie żyją. Ja doszedłem do elektrowni i jest tam multum wrogów uzbrojonych po zęby i jakby tego było mało to włącza mi się zegar z odliczaniem CZAS DO ZWARCIA. Do Prypeci nie mogę wrócić bo nie ma wogule zaznaczonego portalu i gdy dochodzę do bramy nic się nie dzieje. Z góry strzelają do mnie helikoptery a ja nie wiem gdzie jest wejście do tego całego sarkofagu. Dodam jeszcze że z moich 2 skafandrów ( 1 miałem od ochrony przed promieniowaniem, 2 przed pociskami ) praktycznie nic nie zostało. Broni i amunicji mam pod dostatkiem ( tylko że apteczek mało ). Może mi ktoś poradzić jak przejść tą misję bo ja już nie mam do niej siły ??

Link to comment
Share on other sites

No to masz problem... Miałem to samo. Co do heli: - Biegnij tylko jak się odwraca w drugą stronę, jak na Ciebie "patrzy" to się chowaj za osłonami. Co do Prypeci, i stalkerów - trzeba było ich "asekurować", byli jak wchodziłeś do Prypeci, ale dochodzili tylko do parkingu podziemnego, więc tak naprawdę nic nie straciłeś. Jeśli chodzi o zwarcie... Jak wejdziesz na teren elektrowni, to biegnij koło ściany (tam gdzie wejście, od tej strony) i nie opuszczaj jej, przy tym rzucając granaty przed siebie, i strzelając, licząc na łut(dobrze napisałem to?) szczęścia. Jak dojdziesz do wejścia, to biegnij ile sił w nogach, jak najdalej od wejścia, bo inaczej dead. Jak to przejdziesz z tym co masz, to będziesz mógł się cieszyć. Jak będzie dalej - ciężko, głównie przez popsute kombinezony, oraz mało apteczek - praktycznie ciągle będzie promieniowanie. Ale sądzę, że dasz radę. Tylko... promieniowanie, to najgorszy Twój przeciwnik. Sieg!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

W takim stanie na pewno będzie to ciężka sprawa (nie do wygrania na weteranie). Rada : zawsze rób oddzielny zapis przed wejściem do Elektrowni.

W Twoim przypadku : biegnij przed siebie i już. W dalszej części gry będzie naprawdę ciężko bez dobrego kombinezonu, więc radzę wczytać wcześniejszą grę, bo będziesz wczytywał grę tysiąc razy i może w końcu skończysz, ale gra jest wtedy katorgą.

[ Dodano: 2009-01-17, 03:52 ]

PS. Nawet na początkującym rzadko dowódca oddziału w Prypeci przeżywa.

Link to comment
Share on other sites

  • 12 years later...

Miałem ten sam problem, z tym, że mi się nawet nie wyświetlała moja pozycja na mapie.  

Ale wytłukłem plujką tych nadchodzących od strony bramy wejściowej, ergierurą zniszczyłem btr po lewej, a potem małymi krokami, bo w egzoszkielecie, szedłem wzdłuż ściany do wejścia. 

Przy wejściu był trochę tłok ale na apteczkach jakoś się dało wleżć do drabiny w dół.

Zdecydowałem się ruszyć jak było poniżej 5 minut na liczniku, wszedłem do nowej lokacji jak pozostało 27 sekund, więc da się i bez biegu.

Za odkop sprzed lat:

Mała łopata - napis.png

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Właśnie skończyłem, zasypało mnie na bogato. I tu widzę problem, bo nie widzę możliwości wyboru życzenia.

Nie chce mi się szukać na forum, jak zażyczyć sobie pokoju na świecie, czy co tam, ale jeszcze jestem świeżo po ukończeniu więc połażę jeszcze, może coś się zmieni.

A gram na podstawce, bo mam komutor  tzw. biurowy i jak próbowałem mody to ciągle coś się sypało i szlag mnie trafił, że nie można sobie spokojnie pograć.

I dziękuję za łopatę, będę ją dumnie nosił na piersi.

A tera idę zajarać, bo mi się należy.

  • Cool 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.