Jump to content

Bug Trap


Recommended Posts

Cześć. Po zdegradowaniu Cienia Czarnobyla do wersji 1.0004 oraz zainstalowaniu według instrukcji moda, po naciśnięciu nowej gry pojawia się błąd gry. Odinstalowałem moda kilka razy i wciąż ten błąd występuje. Włączyłem nawet Cień Czarnobyla bez tej modyfikacji i również ten sam błąd występuje.  PS, pierwszy raz modyfikuję tę grę i jestem w tym całkowicie zielony.

Błąd.png

Link to comment
Share on other sites

@Artiem Diegtiariow  Ten zielony żuczek podpowiada, że silnik nie poradził sobie z resztą moda. A jeśli Ci się to dzieje już na czystej, zdegradowanej podstawce, upatruję przyczyny w nieudanej degradacji. Na forum jest dział o degradacjach. Jest w nim pokazane kilka sposobów. Spróbuj nowej degradacji innym z nich.

I zapamiętaj, że bez loga ( jak i gdzie znaleźć masz poradę wyżej) nie ma co pytać o przyczynę, bo będzie to :

1426447656_wrbita.jpg.2280ccecdf73614cf2b2ed1f16cff904.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

MOD'y mają to do siebie, że zanim spróbujesz zainstalować to warto poczytać (naturalnie ze zrozumieniem - to podstawa!!!) całe forum - ja naturalnie najpierw (jak prawdziwy "stalker") olałem teorię i zabrałem się za praktykę - i co? "I NAKRYŁEM SIĘ PYTĄ..." jak każdy, kto zadziera z elitą! Tydzień instalowałem, odinstalowywałem, qrwowałem itd.. itp.. A jak właściwie odrobiłem zadanie domowe - jasny gwint - obudziłem się w autobusie, a Leśnik patrzył na mnie ze zdziwieniem i politowaniem, że tak późno przybyłem od pobrania mod'a;). Warto skorzystać z plików uzupełniających biblioteki (kto szuka ten znajdzie właściwego dawcę;))- według mnie bez tego ani rusz, "-nointro" niekonieczne - przynajmniej w moim przypadku.

P.S 1

Wielki pokłon dla Wielkich tego forum - SenseiDewanagari, Guru - obojętnie jak to określić - ale cierpliwość do gamoni (np. takich jak ja) to macie wpisaną w zakres obowiązków (ja przynajmniej nie byłem namolny ;))

P.S 2

Dzięki wielkie - Stalker w nowej odsłonie,  nowe możliwości!

P.S 3

Na STALKER 2 kupuję nowego piecyka ( z odprawy emerytalnej ), a co ! - ja przynajmniej na żywo oglądałem wiadomości z awarii :D! No i w przerwach popijałem płyn Lugola - czego nikomu nie życzę.

 

  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, gozzi napisał:

warto poczytać (naturalnie ze zrozumieniem - to podstawa!!!) całe forum

Bez przesady. Jeśli chodzi o instalację to zwykle pierwszy post wyjaśnia większość problemów na jakie można się natknąć. Chyba, że jesteś zupełnie zielony w temacie, ale to akurat oczywiste, że zaczynasz od czytania jak - dajmy na to - wypakować pliki podstawki, a nie wkurzasz się tym, że WinRar sobie z tym zadaniem nie radzi.

Mimo tego duża ilość osób i tak radośnie olewa teorię...

2 godziny temu, gozzi napisał:

Tydzień instalowałem, odinstalowywałem, qrwowałem itd.. itp..

...a kończy się to właśnie w taki sposób ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.