Skocz do zawartości

Schowki Cyklopa


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...
18 godzin temu, wariat napisał:

@guccimucci5 W lazarecie u Szury Ginekologa, na Niezbadanych terenach. To postać potrzebna fabularnie, na pewno go nie przegapisz.

No dobra a teraz mi powiedz jak przekonać Cień Monolitu aby był neutralny bo jedyne co potrafi to strzelać jak na razie i gdzie jest baza czystego nieba. Z góry dzięki za wszelką pomoc :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tom3kb napisał:

@guccimucci5 weź sobie przeczytaj od tego postu bo tu jest dyskusja co zrobić żeby Cień Monolitu nie był wrogi, jakie questy.

 

No właśnie w tym problem że już psycha siada a dalej nie dostaje odpowiedzi jak dołączyć do Monolitu. Mówią że sidor daje ci jakiś naszyjnik ale byłem u niego i dostałem ale opieprz za słabe przedmioty na handel i tyle. I jak daje opcje "czy ma jakieś powiązania z ugrupowaniami" to mówi coś że ma ale bez 350k rubli nie ma o czym gadać tyle że mam ponad 400k i dalej to samo czyli mówi to co na początku i dialog się kończy.

 

Btw sorry za spam ale tak jak mówię psycha siada a nie dostawałem odpowiedzi :sad:

4 minuty temu, guccimucci5 napisał:

No właśnie w tym problem że już psycha siada a dalej nie dostaje odpowiedzi jak dołączyć do Monolitu. Mówią że sidor daje ci jakiś naszyjnik ale byłem u niego i dostałem ale opieprz za słabe przedmioty na handel i tyle. I jak daje opcje "czy ma jakieś powiązania z ugrupowaniami" to mówi coś że ma ale bez 350k rubli nie ma o czym gadać tyle że mam ponad 400k i dalej to samo czyli mówi to co na początku i dialog się kończy.

 

Btw sorry za spam ale tak jak mówię psycha siada a nie dostawałem odpowiedzi :sad:

Dobra już nie ważne teraz poczytałem w tym poście co mi podlinkowałeś i już mniej więcej wiem co mam robić. Dziękuje ci bardzo :happy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.