Skocz do zawartości

Magazyny Wojskowe, wylot w bazie Wolności


FilmisterPL

Rekomendowane odpowiedzi

WItam Panowie i Panie.Mam pewien problem z grą,klimat jest taki że w Bazie Wolności ( Magazyny gra staje na amen w miejscu,nie wywala żadnego bug crasch,po prostu zmusza do restartu peceta na nowo i to bez żadnego powodzenia,wcześniej tak miałem na bagnach u najemnikow co u nich interesy robię,przeinstalowalem moda na nowo i dalej to samo. System Win 10 64 bit, 16 Gb ram ddr3,Amd 8 garów 4 GHZ Karta Nvidia 740 Gt Awaryjna bo 1070 padła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o podejście do bazy na Magazynach wojskowych? Ja też nie mogłem się tam dostać, miałem podobny problem, bo przy próbie podejscia do ogrodzenia też gra się wieszała, ale restart nie był konieczny. Po rozpoczęciu nowej gry i inną frakcją mogłem już tam podejść bez żadnych problemów, ale nie ma tam nic ciekawego w tej bazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FilmisterPL  Tak jak napisał @wariat , niektóre miejsca na lokacjach są dostępne dla określonych frakcji. Inne tam miejsca nie mają. W bazie możesz znaleźć tylko Dzika, który chce się przedostać do Doliny Mroku. Tylko jak przejdzie przez bar? U mnie szybko kończył żywot, zanim dotarł do teleportu.

Nie pchaj się do bazy, bo widocznie nie jest otwarta dla twojej gry.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier Jako csky też nie mogłem podejść do bazy. Jako bezfrakcyjny podszedłem bez problemu i z ciekawości zrobiłem ten kwest z tym bandytą. Potem spotykamy się z nim na wysypisku, rozmawiamy i podczas dialogu przechodzimy do frakcji bandytów. A po dotarciu z nim do hangaru on wbiega do wagonu, zabija nożem jochę i nie ma już z nim dialogu. Widać tylko tak prawilnie można wstapić do bandytów. Ale to nikomu raczej nie pomoże, bo skomplikuje jeszcze gorzej grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja albo rozwalałem Jochę przy pierwszym podejściu drużyną Z, albo jak mod pozwolił mi wejść do hangaru, to brałem od niego zadania. Ostatnie jest tak zrobione, że dochodzi do "ostrej" wymiany zdań. I jest po Josze. Tak, że Dzik mi ginął, bo był od razu niepotrzebny. Wariantowość gry tego moda, na to pozwala. A wtedy Czarny Żorż ginął mi dopiero na Jantarze. Potwierdza się więc, że nikt nie jest w stanie powtórzyć wiernie czyjejś gry.

Tak @FilmisterPL , graj swoje i nie usiłuj naśladować czyjejś gry. Daj tylko komentarz dla oglądających, dlaczego do bazy nie wchodzisz. Jeśli będą grali, nie bedą mieli z tą sytuacją problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wcześniej grałem wylot był po pewnym czasie u Najemników jak złom upychałem,potem zawiecha się przeniosla na Magazyny była Baza Wolności. A co do Komentarza zostawię info nie tylko pisemne ale i ustne w materiale.

Godzinę temu, kondotier napisał:

Ja albo rozwalałem Jochę przy pierwszym podejściu drużyną Z, albo jak mod pozwolił mi wejść do hangaru, to brałem od niego zadania. Ostatnie jest tak zrobione, że dochodzi do "ostrej" wymiany zdań. I jest po Josze. Tak, że Dzik mi ginął, bo był od razu niepotrzebny. Wariantowość gry tego moda, na to pozwala. A wtedy Czarny Żorż ginął mi dopiero na Jantarze. Potwierdza się więc, że nikt nie jest w stanie powtórzyć wiernie czyjejś gry.

Tak @FilmisterPL , graj swoje i nie usiłuj naśladować czyjejś gry. Daj tylko komentarz dla oglądających, dlaczego do bazy nie wchodzisz. Jeśli będą grali, nie bedą mieli z tą sytuacją problemu.

 

A dostęp mam już na dwie nowe lokacje do Jajogłowych oraz Bazę Powinności,najgorszy ból mam z Wolnością,wyparował z dnia na dzień Szef ich bazy a barmana nie ma wcale,jest tylko mechanik,trudno,będę robił zadania gdzie się da tak by iść do przodu małymi krokami,mod nie jest łatwy ale jest satysfakcja z ukończenia trudnego zadania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FilmisterPL Podsumowując - w bazie na magazynach nie masz czego szukać. Olej jej zwiedzanie to i wylotów i problemów nie będziesz miał. Nie jest ta baza dostępna dla frakcji jaką grasz i miej głęboko wywalone na nią. I tak nic ciekawego byś nie znalazł, no może szczury, które tam sobie biegają:biggrin:

Ważni są najemnicy w wiosce pijawek od których w dialogach sporo się dowiadujesz. Dalej już poleci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.