Jump to content

"Czerwone horyzonty" - Ion Pacepa


vidkunsen

Recommended Posts

457439-352x500.jpg

https://lubimyczytac.pl/ksiazka/178154/czerwone-horyzonty-prawdziwa-historia-zbrodni-zycia-i-upadku-nicolae-ceausescu

Wyd. Litera 1990

Moje ulubione fragmenty - w skrócie -

1/ ...(tekst geniusza Karpat dot. cyganów z Rumunii: ... dajcie im Radu - masowe prześwietlanie narządów rozrodczych obojga płci u cyganów w celu ich bezpłodności.

2/ ... co jest! jest 11,00 rano a oni się pierdolą, czemu nie są w pracy!, wysłać tam Securitate - od lat 70-ych XX wieku tzw. ne. w Rumunii produkowano telewizory tylko na rynek rumuński które miały wmontowane głośniki i kamery służące szpiegowaniu odbiorcy/odbiorców.

Konkluzja - jesteście pewni, że nie robią takich telewizorów? czemu są problemy z podłączeniem pc-ów do telewizora? ;)  :biggrin: 

Prawda czy kit jak barania torba? te i inne pomysły i wydarzenia już historyczne w w/w książce.

p.s. spocisz się jak przeczytasz i nie będzie to gorąco ani choroba.

Link to comment
Share on other sites

@vidkunsen - nie wiem nic o tych szpiegach /telewizorach , ale społeczęństwo rumuńskie ( z mojej kilkuletniej obserwacji ) jest dosyc kastowe. W społeczenstwie widac podziały na rumunów -rumunów , rumunów -niemców , rumunów -wegrów . A grupa cygańska funkcjonuje na obrzeżach tego społeczeństwa . I jest dla rumunów wstydliwą częścia ich narodu . 

Link to comment
Share on other sites

Nie tylko w tym państwie jest to wstydliwa część, nie należy mylić narodu rumuńskiego z przedstawicielami odmiennej rasy, nacji którzy są ciężarem, geniusz Karpat chciał tę sprawę "ostatecznie rozwiązać", przeczytaj podyskutujemy.

Link to comment
Share on other sites

  • Meta locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.