Skocz do zawartości

Historia broni


Dr_Sztychowka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem w trakcie tworzenia moda, tak taki półgłówek tworzy moda :lol:, ale jakoś idzie, trochę mam doświadczenia z modami, ale do rzeczy. Mod polega na tym, po prostu retexture taki, chodzi o bronie które nie zostały jakby "utaktycznione". To znaczy że np. aks74u ma czarne okładziny, to ja je zmieniłem na drewniane itp. I teraz się pytam, które bronie również przeszły takie "utaktycznienie"? Wiem że takie bronie jak np. FT200 zawsze będzie taktyczny, ale też przeszedł chyba największy retexture, remesh. I ma zmienione krztałty i teksture. I jak by ktoś mi powiedział o wszystkich takich broniach, to bym powiększył własnego moda :). Również planowałem zrobić trochę kalibracji broni, że tak jak np. w aks74u nie można trafić w bandytę z 20m w 3 strzałach, to bym poprawił celność, również powiększył magazynek, bo zazwyczaj aks74u ma 45 naboi zamiast 30 itd. I czy to jest dobry pomysł czy to już za dużo napiszcie :).

aha no tak, zapomniałem zrobić listy broni

-aks74u

-pm

-pb

-svd

-ak74

-groza

te bronie już przerobiłem ;) 

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się chcesz zrobić retekstury giwerek tych co mają zielone "okładziny" i zrobić drewniane?

Weź sobie wpisz w googla stalker weapons i odpal byle jaką wiki i będziesz miał zdjęcia wszystkich giwer, te zielone okładziny to miały Ak74, SWD i jeszcze coś?

Ogólnie jak już robić to chyba paczkę dla wszystkich giwer bo co resztę zostawisz w tym głupim lustrzanym odbiciu?

Ps. Może się nie znam ale gdzie Ak74SU ma 45 nabojowe magazynki, normalnie to ma standardowe 30-ki. 40 nabojowe łukowe to miał RPK czy też później inne 45, 75 czy bębnowe 100 w RPD itp.

Fakt dzisiaj to do wszystkiego praktycznie możemy sobie zapakować jakieś customowe magazynki o dużych pojemnościach.

 

A czy to dobry pomysł? Jasne, że tak, zawsze chwali się jak komuś chce się coś robić, większość tylko gra, niewielu potrafi coś modować :) I na pewno komuś się spodoba i przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, tom3kb napisał:

Znaczy się chcesz zrobić retekstury giwerek tych co mają zielone "okładziny" i zrobić drewniane?

Tak dokładnie, chcę przywrócić klasyczny wygląd broni ;)

 

20 minut temu, tom3kb napisał:

Ogólnie jak już robić to chyba paczkę dla wszystkich giwer bo co resztę zostawisz w tym głupim lustrzanym odbiciu?

No ogólnie można by było, tylko że do niektórych pomysłu mi brak jak np. do g36, to właśnie zamieściłem temat aby ludzie mogli podawać pomysły ;).

 

22 minuty temu, tom3kb napisał:

te zielone okładziny to miały Ak74, SWD i jeszcze coś?

RPG-7, PM, PB i Groza, i chyba tyle, ale też tak jak mówiłem, zmieniłem tekstury broni, które mają nieoryginalne części.

 

23 minuty temu, tom3kb napisał:

Ps. Może się nie znam ale gdzie Ak74SU ma 45 nabojowe magazynki, normalnie to ma standardowe 30-ki. 40 nabojowe łukowe to miał RPK czy też później inne 45, 75 czy bębnowe 100 w RPD itp.

akurat na tym się znam, to możesz polegać na mnie ;) i ten magazynek ma 45 naboi, najczęściej jest importowany z RPK, lecz powinien mieć pomarańczowy magazynek który mieści 30 naboi. Mi akurat nie podobają się te pomarańczowe magazynki, nie wiem co za masochista je skonstruował, podobno to jest kamuflaż dla specnazu do budynków. I że najczęściej u ruskich są pomarańczowe kolory ścian. Dla mnie to nie ma żadnego sensu, to już lepiej by było cały karabinek na pomarańczowo chlapnąć a nie tylko magazynek żeby tak odstawał jak implant.

A też, jak bym miał program do zmieniania kształtów broni, to bym dał do aks74u magazynek "bębnowy" i  75 lub 100 naboi buhahaha :rapidfire:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dr_Sztychowka jak brak pomysłów to popatrz jak inni zmieniali giwerki.

Np na gamebanana reskiny g36 dla stalkera ale też reszty giwer. Czy też wersje z innych modów.

https://gamebanana.com/skins/cats/3239

Ogólnie to do każdej giwerki możesz szukać reskin/retexture i dużo rzeczy znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.