Jump to content

Dr_Sztychowka

Weteran
 • Posts

  373
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Dr_Sztychowka last won the day on June 13

Dr_Sztychowka had the most liked content!

About Dr_Sztychowka

 • Birthday February 5

Profile Information

 • Ruble
  1775
 • Frakcja
  Wojskowi Stalkerzy
 • Procesor
  AMD FX-6300
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Broń Główna
  Chaser 13
 • RAM
  8Gb
 • Karta graficzna
  NVIDIA GeForce GTX 1050 TI
 • System operacyjny
  Windows 7
 • O mnie
  jestem leniem jakiego nie znacie

Recent Profile Visitors

1,041 profile views

Dr_Sztychowka's Achievements

Przewodnik

Przewodnik (8/21)

325

Reputation

 1. To dobrze że nigdy się nie brałeś za moda OP 2.1. Wrogowie celność - laser, wrogowie zadają takie obrażenia, że na początku nawet nie jest warto zbierać apteczek na strzelaninę bo i tak na strzała idziesz. Najbardziej bolesne dla mnie to było, to że z trupa dostawałeś 6 lub 7 nabojów, kiedy wróg ma nieskończoność nabojów i może sobie nawet wybrać taki rodzaj, np. zapalający. W Misery to ja 5 razy grałem, z czego 2 razy tylko udało mi się ukończyć. Misery to jest mod który uczy cię obrony przed sabotażami wrogów. Oraz najbardziej wkurzające jest to, że nie ważne, czy bandyta walczy z monolitem, czy najemnik walczy z chimerą, i tak oba wrogowie się skoncentrują na tobie i jedynym ich celem jest zabicie ciebie. Jednak w Misery to nawet bym nie używał tej strategii na krycie się po kątach, gdyż kiedy tylko wróg zauważy że się kryjesz, to automatycznie cały batalion granatów leci w twoją stronę. Ale taki taktyczny look w grach to mi się też podoba. Np. wślizgi robić. Bo wtedy masz większą zabawę i bardziej wcielasz się w bohatera a nie taki rambo co wleci z M60 w budynek i wszystkich wystrzela, kiedy było by to w stalkerze to byś wbiegł i klikał non stop "[" i "]" czyli apteczka i bandaż bez przerwy. Bo popatrzmy nawet na jakieś akcje np. wjazd na chatę do handlarza narkotykowego. Nie wlatują na "pałę" do domu, tylko walczą o życie przez np. tarcze. Podsumowując: Na silniku z 1998 to takich cudów raczej nie oczekuj .
 2. Chodzi ci o takie krycie się po kątach? Jeżeli tak, to na pewno dałoby się zrobić coś takiego, ale zajęło by to kupę czasu, nauki i cierpliwości. Obstawiam że trzeba byłoby zrobić jakiś system wykrywania kątów. Drugie to animacje, i wiele, wiele innych aspektów. Ale i tak już masz coś takiego wbudowane w silnik stalkera, tylko że "manualnie" musisz to robić. Chowasz się za kątem i klikasz "e" lub "q" zależy od jakiej strony jest wróg.
 3. Aktualizacja tematu. Tydzień temu przypadkowo sobie uśpiłem ten program, jak na razie nic się nie dzieje, więc chyba mogę polecić usypianie tego programu gdyż uśpienie jego dodaje 40% więcej optymalizacji.
 4. Dokładnie, przytoczę moje doświadczenie, zainstalowałem ostatnio jakiegoś moda do COP na dysku C, później odinstalowałem i gra później nie chodziła. Reinstall również nie pomógł. @Zawisza Dlatego serdecznie polecam zainstalować sobie paczkę trylogii podstawek stalkera, pod tym linkiem. I Jak skończysz moda, odechce ci się w niego grać i nie zamierzasz w bliskiej przyszłości do niego wracać, usuń cały folder, i postaw grę na nowo.
 5. Ja również podsunąłbym pomysł. Od aktualizacji z tymi tytułami, trochę mnie jedna rzecz kuje w oczy. Chodzi o taką "przerwę" czy też puste miejsce po prostu, pomiędzy rangą a liczbą odpowiedzi. Moim zdaniem schludniej wyglądałoby to w taki sposób.
 6. @tom3kb Trochę inaczej to widziałem .
 7. Trochę chłodniej na zewnątrz pod wieczór to i zwierzęta wychodzą z lasów. Dwa ostatnie zdjęcia robione przez silnik od koparki na 1 zdjęciu, żeby mnie nie zauważył .
 8. Potwierdzam. To nie jest jedyny egzemplarz hełmu zrobionego przez Polaków Na fotografii Ferdynand K.
 9. Tylko w Zonie wrony latają ze skrętami
 10. Cieszy mnie widok, że pomogłem Nie, ale żeby nie zepsuć całego pliku, jest trochę stresu. Tak jak byś bombę rozbrajał. Raz miałem tak że sobie zapisałem plik, źle coś tam sie porobiło i już mam po pliku, całe gamedata musiałem rozpakowywać od początku.
 11. Sprawdź czy działa. game_relations.ltx
 12. Podeślij tutaj plik, może coś ja spróbuje zrobić, mam już trochę doświadczenia, ogółem to jest jak gra w statki. Ale to nie jest dobre wytłumaczenie jak to działa .
 13. Więc wychodzi na to, że chyba trzeba grzebać w game_relations.ltx. Jeśli nie masz rozpakowanych plików gry, to tutaj ktoś inny będzie musiał ci pomóc je rozpakować, ja nie grałem w NS 2016, w OP 2.1 grałem, i tam zmieniać też sobie musiałem coś w relacjach. Chyba że ktoś ci podeśle swój plik game_relations.ltx to sobie pewnie będziesz musiał antycheata zdjąć, później wpakujesz w gamedata->config->creatures. Teraz mi jeszcze przyszło do głowy, spróbuj kliknąć w PDA w danych na napis "reputacja" u mnie w OP 2.1 wtedy pokazuje te relacje.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity