Skocz do zawartości

Tajemnicza jaskinia na Wysypisku


Rekomendowane odpowiedzi


Czołem Stalkerzy!

Jestem właśnie w trakcie przechodzenia NS2016 i zastanawia mnie jedna rzecz. Mianowicie posiadam podstawowy detektor artefaktów i gdy przechadzałem się po Wysypisku, nieopodal jednej hałdy usłyszałem sygnał mojego detektora, informujący, iż w pobliżu mnie znajduje się artefakt, zaskoczony tym, zacząłem iść w jego stronę, tam gdzie sygnał wykrywacza miał większą częstotliwość. Ku mojemu zdziwieniu okazało się, że artefakt znajduje się pod tą hałdą. Wydawało mi się wtedy, że to błąd gry, więc robiłem save'y, wczytywałem, rzucałem granatami żeby wydostać mój art itp. wszystko to na nic, Na szczęście wpadłem na pomysł i użyłem komendy demo_record 1 i wleciałem kamerą pod tekstury, Na początku nie wierzyłem, w to co zobaczyłem, pod teksturami znajduje się dużych rozmiarów podziemna jaskinia, a artefakt, który szukałem okazał się być Kulebiakiem. W środku, latając kamerą na komendzie demo_record 1 znalazłem też notatkę leżącą na stole napisaną cyrylicą. Wszystkie screeny postaram się tu zamieścić. Zmierzając do sedna, mój problem polega na tym, że nie mam pojęcia jak dostać się do tej jaskini i zebrać ten art,(Jedyne wejście jest przykryte teksturami) Proszę Was o pomoc.
Pozdrawiam!


 

Spoiler

 

ss_kuba s_08-17-20_03-15-59_(l02_garbage).jpg

ss_kuba s_08-17-20_03-16-58_(l02_garbage).jpg

ss_kuba s_08-17-20_03-18-55_(l02_garbage).jpg

ss_kuba s_08-17-20_03-17-52_(l02_garbage).jpg

ss_kuba s_08-17-20_03-17-33_(l02_garbage).jpg

ss_kuba s_08-17-20_02-40-08_(l02_garbage).jpg

ss_kuba s_08-17-20_02-40-34_(l02_garbage).jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Akim pamiętam, że wchodziłem tam ale w której wersji Solianki to było? Może być tak, że da się wejść dopiero jak dostaniesz zadanie żeby coś znaleźć na tej hałdzie.

@edit 

A było w temacie jednak, tak jak pisałem odblokuje się w odpowiednim momencie jak popchniesz fabułę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Akim napisał:

jak dostać się do tej jaskini i zebrać ten art

Do tuneli znajdujących się w tej hałdzie dostaniesz się w czasie wykonywania zadania na piersiówkę Pietrenki. Do Kulebiaka ciężko się dostać. Trzeba trochę pogimnastykować się na drabince. 

Spoiler

sy5sYT8.png

eddra79.png

 

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.