Skocz do zawartości

NS2016 Engine Dyskusja Ogólna.


kondotier

Rekomendowane odpowiedzi

@Anton Gorodecki Czy mógłbyś dla przypomnienia, zrobić coś w rodzaju poradnika, opis jak korzystać ze skrzynki remontowej?

Wyleciało mi to z głowy i za cholerę mi nie chce zadziałać. Mam to, co dał Sidor na wypróbowanie.

A na remont przez niego brak mi kasy i części.

DODANO.

W INB na Agropromie, ma być schowane super wyposażenie po jakimś ważnym NPCu. Przeorałem budynki, byłem na dachach i strychach, ale nic nie znalazłem. INB było wyczyszczone, ale cholera wie skąd, bez końca wyłażą wojaki.

Wiesz może gdzie go schowali? Czyżby schowki jak z Outfatera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, kondotier napisał:

Czy mógłbyś dla przypomnienia, zrobić coś w rodzaju poradnika, opis jak korzystać ze skrzynki remontowej?

S.T.A.L.K.E.R.  Call of Pripyat Screenshot 2020.08.25 - 20.16.22.19.png

Ikony naprawy: 

1x - naprawia 10% uszkodzeń znajdującej się w ekwipunku (nie można mieć jej na sobie) odzieży ochronnej lub broni;  

MAX - naprawia tyle procent uszkodzeń danego rodzaju sprzętu (odzieży ochronnej lub broni) ile mamy zestawów remontowych danego typu, czyli jeśli mamy 3 zestawy, to naprawi 30% uszkodzeń.

Zestawy naprawcze dostępne w wymianie barterowej u handlarzy tylko za arty. 

Z tego co zauważyłem stalkerski zestaw naprawczy nie naprawia dużych uszkodzeń.   

7 godzin temu, kondotier napisał:

W INB na Agropromie, ma być schowane super wyposażenie po jakimś ważnym NPCu. Przeorałem budynki, byłem na dachach i strychach, ale nic nie znalazłem. INB było wyczyszczone, ale cholera wie skąd, bez końca wyłażą wojaki.

Wiesz może gdzie go schowali? Czyżby schowki jak z Outfatera?

Kto dał ci to info? Czy mógłbyś wrzucić zrzut ekranu z tej rozmowy/wiadomości? Nie chodzi tutaj czasem o schowek grupy Striełoka?

  • Dodatnia 2
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kondotier napisał:

Garik w barze po wzięciu batoników mówi przechodź, ale z drzwi się nie usuwa?

Przytrafiło mi się to dwa razy. Nawet zacząłem się zastanawiać czy nie są temu winne te malutkie myszki krążące między zapleczem a główną salą baru...:D

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dla obu za odpowiedź. Możliwe, że to one, bo jak ich nie ma, to odchodzi bez problemu. A pytałem, bo aby go ruszyć, dziabnąłem go nożem w buta. Przylecieli stalkerzy, dali GB po mordzie, ale przy okazji przepchnęli Garika i on się ruszył. A przypuszczałem, że coś spieprzyłem, bo jak się od strony barmana wyjdzie przez środkowe okno, to Garik nie wraca na miejsce i można jak długo się jest na lokacji wchodzić bez cukierków. Ale wychodzić trzeba przez okno.

Ale że cukierków mam jak w sklepie, już się w skakanie przez okno nie bawię i staję od niego jak tylko zasięg na rozmowę pozwoli.

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu kilka obrazków.

Komitety powitalne

ss_fred_08-31-20_15-14-00_(l08u_brainlab).thumb.jpg.0ec08b522248372f926a6d8c5ae4ef79.jpg       ss_fred_08-31-20_15-17-57_(l08u_brainlab).thumb.jpg.bceeeccdc9f00b0d23030bf30dcb8bb2.jpg

Szczury kamikadze                                                                                               Rzeźnia

 ss_fred_08-31-20_17-17-45_(l08_yantar).thumb.jpg.7dc2467c82bfe0e3cb8ec0b93cf0650f.jpg          ss_fred_08-31-20_21-09-15_(atp_for_test22).thumb.jpg.4575e30e4b20c8aab05cbf4bb5fa4e4d.jpg

I coś dla oka.

ss_fred_08-31-20_16-31-41_(l08_yantar).thumb.jpg.d851db740b7f5d82342b792405995b03.jpgss_fred_08-31-20_17-21-19_(l08_yantar).thumb.jpg.6c6d882453ccbe30e83f177bbf4e883c.jpgss_fred_08-31-20_17-29-43_(l08_yantar).thumb.jpg.203e04a36dfde54895d7b5cbd1beb4e9.jpgss_fred_08-31-20_21-14-51_(atp_for_test22).thumb.jpg.f75a9ec278262da6f3a692dda19f890e.jpg

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

PODBICIE TEMATU.

Wracając do problemu z myszami w barze. Po wielu rozmowach z Garikiem, jest już pewne, że jeśli myszy stoją przy jego butach, on się nie przemieszcza. Ale zamiast jego, to trzeba te myszy potraktować nożem. Są nieśmiertelne, ale tak potraktowane uciekają, a Garik po rozmowie rusza.

@Anton Gorodecki  Ciut się pogubiłem. Po okradzeniu przez Gawra na MW, gadałem z Jakutem, znalazłem u najmów skrzynkę bez mojego sprzętu, znalazłem zgubione PDA i go rozszyfrowałem. Dopadłem Gawra w X8 i mam mapę z jego schowkami. Ale w dalszym ciągu nie kumam, gdzie jest mój sprzęt. Niby miał być gdzieś na MW w koszarach. Wiesz coś na ten temat? Coś przeoczyłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, kondotier napisał:

Po wielu rozmowach z Garikiem, jest już pewne, że jeśli myszy stoją przy jego butach, on się nie przemieszcza

Czyli jednak miałem rację co do myszy:P

25 minut temu, kondotier napisał:

Ale w dalszym ciągu nie kumam, gdzie jest mój sprzęt. Niby miał być gdzieś na MW w koszarach.

Takich szczegółów dialogowych niestety nie pamiętam. Dla mnie sprawa była prosta: swoje fanty schowałem przed okradzeniem, a pieniądze zainwestowałem w detektory i bioradary, ponieważ i tak bym je stracił.

W czym problem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anton Gorodecki To naprowadzenie, że gawrowcy schowali sprzęt gdzieś w koszarach powinno być prawdziwe. Skoro nie mieli go z sobą, to gdzieś być musi. Sprawdzę tę informację, że wychodzili nie przez bramę, ale przez dziurę w ogrodzeniu. Jak tam wrócę, to jeszcze raz pomyszkuję.

Szkoda, że wszyscy robiący filmiki, z góry nastawiają się na kombinowanie z zostawianiem sprzętu. Takie działanie zabezpieczające, to to samo co cziterka i spawnowanie. Miałem w schowku kupę różnego sprzętu, to sobie odtworzyłem wartość bojową. Szkoda mi tylko tego Deserta  na 9 mm z celownikiem, odkupionego od Frimena.

Problem w tym, że chciałbym to zadanie zrobić bez kombinowania.

DODANO. Albo ja nie umiem szukać, albo jest to zadanie niedorobione, bo idąc taką drogą jaką mógłby iść Gawr, schowka nie znalazłem. Po bezskutecznym szukaniu na piechotę, zrobiłem nawet "przegląd za pomocą demo_record ". Też nic. Takie zadania to nic innego, jak nakłanianie do oszukiwania.

Mogę zrozumieć, że przepadnie mi kasa, ale sprzęt powinien się odnaleźć. Albo go znajdujemy sami, albo jak Gawra dopadniemy w labie na Radarze, to powinna być możliwość rozmowy z nim o naszych manelach. A dopiero po tym, wyrównanie rachunków. Ale mam obawy, czy ten Desert Eagle nie jest kwestowym. Bo dupa chlup i spawner konieczny.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

PODBICIE TEMATU:

Wywołanie ogólne do wszystkich, którzy grali w NS2016, choć to wersja x64. Po dłuższej przerwie wróciłem do moda z zadaniami w Prypeci ( pierwsze wejście ). Pytam, bo przez tą przerwę mogłem coś zapomnieć.

Wszystkie zadania z PDA wykonałem, ( grupa stalkerów w garażu, dekoder  i dokument z hotelu, termosy, oczyszczona z Monoli Prypeć i zabity Charon, oraz rozmowy z Doktorem i Siakiem ) chociaż część termosów musiałem sztuczką wyciągać spod tekstur. Ale nie pojawił mi się Rabinowicz. Mam zadanie od Skrjagi ( Sknery ), na rozmowę z nim. Ktoś pamięta, czy oprócz tej rozmowy potrzebne jest jeszcze coś do zrobienia, aby Rabinowicz się pojawił ( nad Gastronomem w prawym górnym rogu mapy ) . Nie ma go w kontaktach, nie ma w budynku ani okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anton Gorodecki  Dziękuję. Tyle tylko, że aż tak źle z moją pamięcią nie jest, a z Dżokerem, ani z jakąkolwiek informacją o nim nie miałem do czynienia. No cóż, mam co robić aż do Kordonu, to jeszcze może się coś przytrafi. No i wycieczka na CEA też mnie czeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, kondotier napisał:

Tyle tylko, że aż tak źle z moją pamięcią nie jest, a z Dżokerem, ani z jakąkolwiek informacją o nim nie miałem do czynienia

Czyżby? Bo o Skromnym i Jokerze mówi Kutwa:

S.T.A.L.K.E.R.  Call of Pripyat Screenshot 2020.10.05 - 17.43.47.32.png

A tutaj oryginalny tekst rosyjski z NS 2016 OGSR:

Cytat

<string id="freetrader_poisk_trader_need_5">
    <text>Да гнида он. Сам бы пристрелил, но не могу, не могу я, можно сказать "крыша" у него хорошая, сам понимаешь. Мы здесь долго бы не протянули, если бы не помощь с "Большой земли". Давай так, был он здесь, ушел вчера, куда не знаю. Поищи Скромного, он его сопровождал. Говорят, вчера же вечером Скромный и вернулся. Сейчас в деревне заброшенной, ну знаешь Джокера? Ну вот они корешки, у него и затусил.</text>

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było coś takiego, ale była i następna rozmowa w której dostałem adres na szukanie Rabinowicza w Prypeci. Ale faktycznie, zadania na Dżokera nie mam.

ss_fred_10-05-20_21-19-41_(l11_pripyat).thumb.jpg.26ed18c46e3a2209aa900510b4b5481d.jpg

Chyba, że znowu nałożyła mi się pamięć z dwóch gier. Ale dzięki, wracając do Siaka zajrzę do Pijawkowa, jak go poprzednio pominąłem, powinien dalej siedzieć. Takich typków pijawki i kontrolerzy nie ruszają  :lol2: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.