Skocz do zawartości

Żona Sacharowa Martwe Miasto


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Podczas ukończenia kwestow związanych z Martwym Miastem - m.in. znalezieniem notatki obok pomnika Lenina - spotkania tuż po tym z Perfumiarzem - teleportem do kanałów- smsem od Perfumiarza i Normana, nie dostałem smsa od bodajże Sacharowa lub jego żony, co chyba powinno zacząć nitkę scenariusza na poszukiwanie Sacharowej ( widziałem to na jakims ruskim filmiku, że powinien dostać smsa ) dodam, że tuż po zejściu do kanałów dostaje osiągnięcie Soliankowiec. Nie pomoglo wyjście na Zaton, spacer po nim i po kolei powrót do MM poprzez lokacjacje Bar- Atp- Martwe Miasto - wejście do kanałów. Proszę o podpowiedź:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem na Zatonie, wśród znajdujacych się tam Stalkerow nie ma Kotebehemota. Będąc w Barze zespawnowalem go, jest wśród Docenta i Chudego. Przy próbie rozmowy z nim pojawia się opcja dialogowa na poszukiwanie uniwersalnego bioradaru. Zaryzykowalem, wziąłem te zadanie. Mam wszystkie części mutantow, nastepne to znaleźć dwa prototypy bioradaru. Czy ktoś wie jak zabrać się do tego podzadania ? Do kogo sie udać?  Z przygotowania  do mutantow zostala mi tylko wizyta w Czerwonym Lesie, by namówić Łowców i na samym końcu do Siaka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@paolo_15 Na pojawienie się Kotobehemota w Barze, jest zadanie. Daje je przywódca bandytów w DM po przyniesieniu mu PDA szczura. Eee, tzn. Krysiuka. 

Nie wiem jak stoisz z Fenrirem i fabułą snajpera, robiłeś jego zadania? Podczas tej linii fabularnej będziesz znajdował schematy i części do bioradaru. Podczas fabuły na receptę "Gwiazda Proroka" spotkasz Ludmiłę o której mówił Kotobehemot. Będzie też w międzyczasie początek "Cieni" i "Tajemniczych wysp".

Nie pamiętam dokładnie, w którym momencie gry dostajemy sms od Kotobehemota, po którym mamy możliwość zacząć zadanie na Kryształowe czaszki. 

Tak ogólnie to widzę, że masz spore braki w grze, bo chronologicznie według zadań, to podczas przygotowań do fali mutantów powinieneś mieć dawno to wszystko pokończone.

 

 

  • Dodatnia 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wariat, dziękuję za tak wyczerpującą odpowiedź. Jeśli chodzi o fabułę snajpera to mam tylko początkowe zadanie w PDA "znaleźć snajpera o imieniu Fenrir". I od momentu przygody z grą nic się nie ruszyło. O zadaniach, które wspomniałeś (Gwiazda Proroka, Cienie, Kryształowe Czaszki, Tajemnicze Wyspy ) nie było do tej pory jakiejkolwiek wzmianki w grze. Przygotowanie do fali mutantow mam już praktycznie dokończone, została wizyta u Siaka i odwiedziny Noego na Zatonie. Co mi radzisz ? Chyba dokończę fale mutantow z nadzieją, że w międzyczasie coś się wydarzy z w/w zadaniami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@paolo_15 Ja Ci radzę wykonać zadania Borowa, przywódcy bandytów w Dolinie mroku (w OP 2 chyba ma ksywkę Dzik) na pda szczura. Po tym pojawi się u niego dialog na Fenrira. Ten dialog jest konieczny, by Fenrir pojawił się na Skadowsku. Otworzy to dostęp do kilku innych linii fabularnych które są niezbędne do ukończenia gry, bo krótko mówiąc, bez fabuły snajpera leżysz. No i dostaniesz zadanie "Poznać imię stalkera", po czym prawilnie w Barze pojawi się Kotobehemot. Wtedy możesz śmiało iść do Fenrira. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam opcję dialogowa u Dzika na zlikwidowanie poltergeistow, ale mam tylko jedną opcję do wyboru "sam rozwiązuj swoje problemy "😔😔😔

Temat rozwiązany. Poltergeisty zlikwidowane. Dalej mam zadanie na dostarczenie ileś tam żmij dzika itd..

Edytowane przez paolo_15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@paolo_15 Zaraz zaraz, chwila...

W dniu 30.11.2020 o 16:54, paolo_15 napisał:

nie ma Kotebehemota. Będąc w Barze zespawnowalem go, jest wśród Docenta i Chudego

Jak masz zrespionego Kotobehemota w Barze, to Dzik nie da Ci zadania na znalezienie go. Trzeba było cofnac się w zapisach do momentu gdy go sobie nie zrespiłeś. 

No, sorki za zamieszanie, ale dopiero teraz doczytałem poprzednie posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, cofnę sie do zapisu, tym bardziej, że po wypełnieniu zadań Dzika i przejściu na Zaton nie było na nim Fenrira. Jedyna szansa w tym, że Dzik da mi zadanie na znalezienie Kotebehemota. A później jakoś będzie..

Po przejściu do Dzika mam opcję dialogową na likwidację poltergeistów. Jutro zobaczę czy po zaliczeniu tego zadania pokażę się kolejne zadanie na Kotebehomota, a dalej na Fenrira. Oby..

Edytowane przez paolo_15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaliczyłem zadanie o tych poltergeistach, ale po rozmowie z Dzikiem ani wzmianki o Fenrirze. Patrzyłem w wykonanych zadaniach i mam tam wykonane zadanie PDA Krysiuka, znaleźć i następnie odnieść do Dzika. Nie wiem już co robić..pomożesz @wariat

HEHE :):):) nie ma to jak kombinacja :D zespawnowałem sobie PDA Krysiuka, oddałem go Dzikowi....i poszło :D dał namiar na Fenrira i Kotebehemota :) mimo wszystko dzięki wielkie @wariat za wsparcie :) gram dalej !

Edytowane przez paolo_15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.