Skocz do zawartości

ARMR (Arti and RavenAscendants Mags Redux) PL


Rekomendowane odpowiedzi

ARMR Arti and RavenAscendants Mags Redux

Tytuł Oryginalny: ARMR (Arti and RavenAscendants Mags Redux)
Platforma: Anomaly 1.5.1
Data Premiery: 12 Grudnia 2021
Autorravenascendant
Autor Spolszczenia: FairFight

Opis:

Spoiler

Mod wprowadza do gry system magazynków do broni oraz ładowania ich, pojawiają się różne typy magazynków do poszczególnych broni. NPC mogą wyrzucać lub upuszczać magazynki od swoich broni, spośród których każdy będzie miał inną, losową ilość załadowanych naboi. Konkretne magazynki pasują tylko do wybranych typów broni. Zarówno amunicję jak i magazynki można znajdować lub kupować. I wiele więcej. 

Screeny:

Spoiler

28_01-14-22_07-11-47_(l01_escape).jpg

28_01-14-22_07-11-49_(l01_escape).jpg

28_01-14-22_07-12-00_(l01_escape).jpg

28_01-14-22_07-12-15_(l01_escape).jpg

Zmiany:

Spoiler
  1. Cała mechanika została przerobiona od zera za pomocą zdarzeń czasowych. Schowki z przedmiotami są o wiele bardziej przydatne - można zobaczyć, czy broń ma załadowany magazynek, jaki rodzaj magazynka itd.
  2. Ładowanie broni uległo zmianom. Pojawia się animacja ładowania nabojów do magazynku.
  3. Modułowe wyposażenie - plecak dodaje kilka miejsc na magazynki. W razie potrzeby można dodać dodatkowe gniazda na magazynki w ekwipunku.
  4. Zupełnie nowe ikony.
  5. Handlarze sprzedają ustaloną ilość magazynków, uzupełniając zapasy przy użyciu nowych kalkulacji.
  6. Przerobiono wyrzucanie magazynków przez NPC. NPC upuszczają zmienną ilość magazynków, które są wypełnione nabojami w ilościach losowych.
  7. Magazynki są widoczne w interfejsie użytkownika. Kliknij Crtl, aby dodać/usunąć magazynki z wyposażenia

Instalacja:

Spoiler

Katalog gamedata przenieść do folderu głównego gry. Dostępne są opcjonalne pliki oraz patche. Spolszczenie zainstalować na końcu.

Kompatybilność:

Spoiler

Do paczki z modem dołączona patche dla następujących dodatków:

  1. CEMENT
  2. Position and View
  3. BaS

Modyfikacja jest niekompatybilna z modami zmieniającymi system magazynków w grze (jak Anomaly Magazines itp).

Mod będzie kolidował z niektórymi modyfikacjami zmieniającymi uzbrojenie. 

Dodatek może mieć konflikty z modami zmieniającymi interfejs. 

Linki do pobrania:

Spoiler

 

 

 

Mags_Redux_PL.zip

  • Dodatnia 5
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael podpiął/eła i promował(a) ten temat
  • Agrael odpiął/ęła i przestał(a) promować ten temat
  • 4 tygodnie później...

Serwus.

Anomaly 1.5.1,  Bas i Food_drug_and_drinks_animations_v0.8.8h. Po załadowaniu ARMR (Arti and RavenAscendants Mags Redux), patha dla Bas wyskakuje:

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : <no expression>
[error]Function      : CInifile::Load
[error]File          : Xr_ini.cpp
[error]Line          : 305
[error]Description   : fatal error
[error]Arguments     : Duplicate section 'mag_valbas_9x39_default' found.

Ktoś potrafi to rozszyfrować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam ponownie.

Anomaly 1.5.1,  Bas i Food_drug_and_drinks_animations_v0.8.8h. Po załadowaniu ARMR (Arti and RavenAscendants Mags Redux)

 

  1. Ładowanie broni uległo zmianom. Pojawia się animacja ładowania nabojów do magazynku.

Takowa animacja u mnie nie odpala się, jakaś dobra dusza ogarnia temat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
W dniu 29.07.2023 o 22:30, Zawisza napisał(a):

@FairFight Zdecydujesz się kontynuować tłumaczenia, w razie możliwości, jakby co, dołączę się, tzn jakby co postaram się pomóc. 

Na ten moment niczego nie planuje. Jak ktoś chce skorzystać z moich spolszczen i je poprawiać, aktualizować to ma moje błogosławieństwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Szczepan9205 napisał(a):

@FairFight Dobrze wiedzieć bo wykorzystałem jedno lub dwa do spolszczenia Gammy 😎 Jeszcze trochę mi brakuje do momentu, w którym będę je mógł wypuścić chociaż jako betę, ale na obecną chwilę mam w 100% po polsku 😛 

Jakby ci się któreś z moich kiedyś przydało to bierz śmiało.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Szczepan9205 napisał(a):

@FairFight Dobrze wiedzieć bo wykorzystałem jedno lub dwa do spolszczenia Gammy 😎 Jeszcze trochę mi brakuje do momentu, w którym będę je mógł wypuścić chociaż jako betę, ale na obecną chwilę mam w 100% po polsku 😛 

Mogę potestować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.