Skocz do zawartości

Centrum Aktywacji.


DaarMoo

Rekomendowane odpowiedzi

@kondotier opisał działania na tej lokacji, ale ja miałem trochę więcej problemów. Więc kilka uwaga może pomóc przyszłym graczom.

Zadania są proste.

Spoiler

ss_admin_12-30-21_21-41-51_(sza_hol_1).thumb.jpg.10d472eca1e84814b77bec6791788e01.jpg

 

Spoiler

ss_admin_12-30-21_21-42-47_(sza_hol_1).thumb.jpg.ebeb847a53ccafd3a3a25cfd534d29b3.jpg

Inaczej niż u @kondotiera nie musiałem likwidować wszystkich. Przedarłem się do sali z teleportem i użyłem Talowego Skoczka. Zadziałał.

Spoiler

ss_admin_12-30-21_22-29-31_(sza_hol_1).thumb.jpg.68dc2e1a2c6de5b1daee293ddcae77cc.jpg

Później też prosto. Eskorta, sala ze szklanymi kolumnami i aktywacja. I tu miałem problem. Po aktywacji ostatniego artu pojawiło się info o obecności Patrolu Czasu. Zostałem "zamrożony" na kilkanaście sekund, a potem nastał czarny ekran. Można iść. Tylko gdzie ? Odczekałem aż wróci do normy i ruszyłem na pomoc. To jest niestety za późno. Przyjaciele, oprócz Szucharta, leżą martwi. To on zdradził. Właściwie można załatwić Patrol i ruszyć do teleportu. Tego nie sprawdziłem. Postanowiłem ich uratować. Aby to zrobić należy iść, mimo czarnego ekranu, w stronę terenu walki. Jeżeli się zawahamy, trójka zginie.        

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DaarMoo Wychodzi na to, że przed przyjściem do Centrum Aktywacji nie zrobiłeś kilku zadań. Naukowcy byli na takiej lokacji-stacji, jak szedłeś po zabraniu Oczyszczonej Duszy. Po ich likwidacji jest info od moda, że to się przyda Wędrowcowi. Tyle tylko, że ja na tę stacyjkę podziemną trafiłem o wiele wcześniej, przy jakimś pobycie w podziemiach. Chyba w X18 jak brałem dokument.

A co to za gadżet musiałeś znaleźć?

A przy okazji znalazłeś jeszcze jeden z możliwych sposobów działania. Czym się skończyło? Uratowałeś ich i co dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co dalej @kondotier opisałem w zakładce - Prawidłowe zakończenie moda. Pominąłem tam, że - teleportowałem się z Centrum Aktywacji do silosu z wielką kulą, nacisnąłem wajchę i wylądowałem na Bagnach przy Wędrowcy.  

Gadżet to drugie PDA Szramy w sali z ammo i lekami ( po prawej) :

Spoiler

ss_admin_12-30-21_21-46-56_(sza_hol_1).thumb.jpg.b2193d5635f724ae81a9d84f79827a65.jpg

Jak zdobyłem Duszę Oczyszczoną to pognałem czym prędzej po pozostałe arty. Nikogo nie widziałem. Ale to chyba nie problem ? 

Edytowane przez DaarMoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.