Skocz do zawartości

Pliki OP 2.1


Buber

Rekomendowane odpowiedzi

@boberm no na pewno wszystkie oryginalne pliki które były użyte do spolszczenia i spolszczenie ... też musi być rozpakowane. Bo nie wiadomo czy wszystkie rosyjskie pliki txt były użyte. Wiec lepiej jakby był unpacker , bo to troche żmudne zajęcie będzie a ja mam dużo czasu. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to niewiele, na bidę 50 procent sukcesu :) Teraz tylko jakoś rozpakować spolszczenie,

Chociaż nie...ten config od  Ciebie też ma już polskie tłumaczenie....

Zrzut ekranu (33).png

Droga przez mękę... Najszybciej byłoby dotłumaczyć porównanie z wyszażoną lewa stroną, znaczy , że w OP 2.2 są nowe sekwencje. Co ciekawe część nowego materiału jest przetłumaczona , a część nie. W przeciwnym wypadku trzeba sprawdzać każdy plik bo z 93 plików config\txt wszystkie mają większe lub mniejsze zmany.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w zasadzie jestem ugotowany.

Ponieważ jest to spolszczenie niejako wbudowane w mod, nie wiedzac których plików dokładnie dotyczy mozna sprawdzac w ciemno. Spolszczenie OP 2.0 ma 840 plików...

Można by sie pokusić o dotłumaczenie w pierwszej kolejności katalogów gameplay i txt to "tylko" 166 plików. Gdyby sie znalazł tłumacz to bym mógł to przygotować.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@boberm myslę ,że jeżeli masz trochę czasu to można by spróbować zrobić jakieś tłumaczenie pre -alfa na początek. Jako pierwsze kroki :) Najwazniejsze wiadomo są pliki fabularne, pewnie w txt. Jak inni tłumacze nie mogą , albo im się nie chce to moze chociaż doradzą. Zmian jest mnóstwo ale większość to znaki interpunkcyjne albo zmiana jednego , dwóch słów w zdaniu. Ja moge przeglądnąć pliki , wypisać wersy które są całkowicie po rosyjsku , żeby zaoszczędzić czasu. I zobaczymy :) 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AnatolijNo najłatwiej by było gdyby zaopatrzyć się w WinMerge . Jak widac zmian jest mnóstwo, a w wielu miejscach brakuje w ogóle akapitu pln. Pewnie trzeba by było samemu dodać. Nie we wszystkich plikach jest oczywiście tyle zman, w niektórych jest po kilka zdań . 

Zrzut ekranu (37).pngZrzut ekranu (36).png

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie chciałem zaczynać nowego tematu więc piszę tutaj . Wróciłem po przerwie do OP  instalka + patche wszystko pięknie gra odpala wrzucam zachowane save i małe kuku zamiast niektórych wpisów mam to co na screenach . No to jeszcze raz inna partycja instalka i znowu to samo . Coś z save jest nie tak czy czegoś mi brakuje do szczęścia ? ss_janek_01-22-22_18-50-32_(l07_military).thumb.jpg.13011b8546fe253bc2f84b449eec91ee.jpgss_janek_01-23-22_15-04-49_(l01_escape).thumb.jpg.f860f8ed7eede46a5109a8c5d14be999.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.