Jump to content

Problem z uruchomieniem gry


Recommended Posts

Witam. Mam zainstalowany Zew Prypeci i Cień Czarnobyla i nie mogę uruchomić Zewu, Po odinstalowaniu gry nie ma problemu.  Co zrobić  aby mieć obie gry na kompie i w nie grać bez problemu.

Link to comment
Share on other sites

Wiek komputera nie powinien mieć znaczenia. Uruchamiałem go przeszło 10 lat temu, na czymś, co dzisiaj uważano by za lepszy kalkulator. Przypuszczam, bo miałem taką sytuację, że wyczerpał się dla gry limit instalowań. Piszę tu o grze instalowanej z płyty. Podczas instalacji, do rejestru nie był dodawany kod gry. Napisałem do Cenegi i przysłali mi odsyłacz do deaktualizatora kodu gry. Jest on ogólnie dostępny, więc trzeba w necie poszukać, pobrać i uruchomić.

Ale może też być takie coś, że instalator moda ZP, gdy dajemy instalację podstawową, wsadzi go do katalogu z ZCz. Trzeba więc instalować indywidualnie, wybierając ścieżkę do innego katalogu.

@MaksP zbyt lakonicznie opisał problem, bo tylko jego skutki. Nie napisał najważniejszego, czyli jak instaluje.

A tak przy okazji taka dygresja. GryStalker  które posiadam, musiały być instalowane poprzez Steama. Zmieniałem komputery, więc je musiałem odinstalowywać i na nowo instalować, ale w moich bibliotekach Steama one cały czas były. Równolegle instalowałem gry dla wnuka, np. Orki mus deat. Też były w bibliotekach. I co dziwne, jak się pojawiły gry uruchamiane z kluczy, moje stalkery zniknęły, a Orki i mody do Red Orchestra są do dzisiaj. Mam wszystkie podstawki zrobione jako kopie, więc mam komfort i mi ich nie brak.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity