Skocz do zawartości

Oblivion Lost Remake 2.5


korn06

Rekomendowane odpowiedzi

Wielkie dzięki raz jeszcze FeRu za pomoc. Dorobiłem się wreszcie swojej daczy w Barze i przy przenoszeniu swoich gratów z Zaporożca do sejfu zauważyłem, że znikają mi różne rzeczy:( Np. straciłem granatnik do RPG, który wyszukałem w Barze, oraz kilka sztuk granatników VOG-25. Mam też dziwny problem polegający na tym, że pewne rzeczy, które mam w plecaku (inwentarzu) są źle liczone. Np. te nieszczęsne VOG'i - miałem ich 4 lub 5 sztuk, a wyświtelało się cały czas, że mam zero:/ Nigdy wcześniej nie spotakałem się z podobnym błędem. Wie ktoś może co jest tego przyczyną i jak to naprawić?

Edytowane przez vitamin1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie misji dla Wolframa. Czy można go uratować jakoś? Bo już kilka razy próbuję biec jak najszybciej z tym artem dla niego ale i tak za każdym razem cały jego oddział jest wybity w pień przez tę hordę mutantów i zombie.

Edytowane przez vitamin1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to jest wyreżyserowana scena, wszyscy maja zginac i koniec....nie ma szans ich uratować. Ten art to był dla Doktorka z Jantaru do zadania z 2ma prototypami, bo tu masz 2 opcje do wyboru: albo zamienić się z tym zombiakiem w lab x18 albo wlasnie zdobycie go w tej misji w MedPribor (Agroporom), Chyba że masz z obu źródeł to sobie 1 zostaw,zawsze to będziesz mógł pobawić się tym artem jak Gravity gunem z HL2 albo sprzedaj.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to całe szczęście, bo już myślałem, że coś źle robię. Dobry FeRu jesteś w tym temacie, to łap następne pytanie;) Informator w Barze mówi, że Dziennikarz ostatni raz był widziany na dachu domu koło bazy Powinności. Domyślam się, że chodzi o tę wille, którą dostałem w prezencie od Barmana. A jeśli tak, to nic tam nie ma, co by jakoś naprowadzało na trop tego Dziennikarza. Wszystkie dachy obszukałem i znalazłem jedynie naboje. Na strychu też nic nie było. Czy mam rozumieć, że informację o tym gościu zdobędę później i zupełnie gdzie indziej? (Proszę tylko o odpowiedź tak lub nie - bez żadnych spojlerów, bo ta historia Dziennikarza jest interesująca i nie chcę jej znać przedwcześnie.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytania:

1. Kod do schowka w podziemniach na Rostoku - czy to później się jakoś wyjaśni?

2. Teczka z dokumentami na Janatrze - czy można ją znaleźć zanim będzie się miało ochronę przed Psi promieniowaniem?

3. SMS "Hey, Stalkerze..." - wyświetla mi się ta wiadomość jak jestem w pobliżu jednego domu na Jantarze. Ale nic tam nie mogę znaleźć. O co tu chodzi?

 

ps.

Na pytania 1 i 2 proszę o odpowiedź tylko tak lub nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytania:

1. Kod do schowka w podziemniach na Rostoku - czy to później się jakoś wyjaśni?

2. Teczka z dokumentami na Janatrze - czy można ją znaleźć zanim będzie się miało ochronę przed Psi promieniowaniem?

3. SMS "Hey, Stalkerze..." - wyświetla mi się ta wiadomość jak jestem w pobliżu jednego domu na Jantarze. Ale nic tam nie mogę znaleźć. O co tu chodzi?

 

1.Nie wiem...Jakoś nigdy nie próbowałem dociec tego,ale sądze że kod będzie w którymś PDA

2.NIE...dokumenty uda Ci się dostać po wyłączeniu instalacji na Jantarze,gdy bedziesz opuszczał kompleks,teczka będzie leżeć w jednym z pomieszczeń.

3. W pobliżu którego domu to było? któregoś w wiosce tam gdzie wieża? czy po prawej od wejścia,gdzie pałęta się tam kilkanascie zombiaków...Pewnie przegapiłem tego sms bo sporo wiadomosci które się wyświetla jest zupełnie nieprzydatnych takze z biegiem czasu tracę zainteresowanie tym co się wyświetla.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki FeRu za odpowiedzi (szczególnie to nr 2). Co do SMS'a - chodzi o dom, który jest tak mniej więcej po środku mapy (nie w tej wiosce gdzie wieża, ani przy przejściu na Bar). Łatwo go poznać, bo przy nim jest jakaś drawniana buda (zamnięta na trzy spusty) i kilka łodzi wala się dookoła (w jednej są jakieś fanty). Ale w samym domu, nic nie ma (oprócz jednej anomalii i kilku jakiś zwisających roślinek). Koło tego domu jest też coś jakby drewniana stodoła i piwnica ale te budynki też są puste. Trochę to dziwne, bo wydawało mi się, że jak przychodzi taki SMS, to coś ważnego powinno być w pobliżu. A tu lipa:(

 

Ale mam za to następną sprawę, która nie daje mi spokoju - zadanie od Chroma z Wolności:

r91qpy.jpg

Wydaje mi się, że znalazłem właściwy dom (wnioskuje po wysokiej radiacji, i różnych dziwnych urządeniach znajdujących się w jednym z pomieszczeń) ale nic tam nie można wyłączyć czy zniszczyć. Wie ktoś może jak to rozgryść?

 

Edytowane przez vitamin1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem probelm z tym zadaniem jak przechodziłem po raz pierwszy. To będą 2 domy na pagórku za rzeczką,na lewo od przejścia na Ciche Wzgórza.Łatwo poznać, bo tam nie ani "ździbła" :D trawy(w okolicy moze pałetać się kontroler i kilka karlików także uważaj). Instalacja,a w zasadzie 3 urządzenia walaja się w pokoju. Musisz przełączyć wajchę przy urządzeniu któe jest na prawo od wejścia i stoi w zaciemnionym rogu,takze poswieć latarką bo możesz przegapic,zwłaszcza że przez promieniowanie mamy zaśnieżony obraz. Gdy wyłączysz to ustrojstwo wracaj biegiem do bazy wolności,musisz im pomóc odeprzeć atak zombiaków  i kilku Izlomów.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem granatnikiem ale nic z tego..zmarnowałem 5 granatów i dalej już nie próbowałem. Zapewne RPG by się udało,chyba ze są niezniszczalne,jednak tutaj BTR nie stanowi duzego zagrozenia...Zawsze udało mi się sprintem spokojnie go omijać zwłaszcza że karabin BTR nie jest zbyt celny.

Edytowane przez FeRu
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też właśnie próbowałem go VOG'ami rozwalić i nawet dziesięć nie dało rady (więcej już nie miałem). A RPG to chętnie bym spróbował tyle że go nie posiadam. Jakoś nigdzie nie mogę znaleźć ani kupić.

A czy wiesz może czy ten BTR nie będzie strzelał do chłopaków z Wolności przypadkiem? Bo trzech (w tym Handlarz) już siedzi w tej chałupce i panikują bo kilku wojskowych kropnąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie on tam będzie stał już chyba do końca gry.W kazdym razie zadania dla wolnosci się kończą w momencie gdy będziesz na bagnach i doktor będzie ci kazał dowiedzieć się info odnośnie zagubionego Stalkera na bagnach,którego przyprowadzisz do jego chatki i to bedzie w zasadzie jedyne zadanie z Wolnością po znalezieniu prototypu.U mnie jakoś nigdy nie zabił ani jednego członka Wolności jednak zawsze starałem się wytłuc wszystkich trepów z wojska tak żeby był spokój. JEśli chodzi o RPG to mi udawało się znaleść 1 a czasami i 2 sztuki jednak z amunicją do niego jest bardzo ciężko,w ciagu przechodzenia moda 3razy tylko raz znalazłem 1 pocisk do niego,a raz jakimś cudem kupiłem go u Barmana bo miał w inwentarzu.W każdym razie RPG to baaaardzo deficytowy towar.

Edytowane przez FeRu
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o pociski do RPG to jeden można znaleźć na terenie Baru (w którymś z budynków leży), a drugi widziałem u jednego kolesia z Wolności. I to tyle. Ale samego RPG to nie spotkałem ani razu.

Mam problem, bo utknąłem z tym zadaniem na prototypy dla Profesora. Mam oba, plus ten Art (od Wolframa) i gra nie zalicza mi tej misji w PDA. Myślałem, że można to obejść, poszedłem na Jantar, ale nie mam dialogu z Profesorem. I co tu robić teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, jedną stronę temu o tym pisałeś. Ale tyle się wydarzyło w tym czasie, że zupełnie o tym zapomniałem. Poza tym zasugerowałem się tym dialogiem, gdzie nadmienione jest "ustrojstwo grawitacyjne" - liczba pojedyńcza. Ale temat już załatwiony, zadanie w PDA jest zaliczone.

 

Chciałem jeszcze zapytać o pewną rzecz, która nie daje mi spokoju. Czy ktoś wie o co chodzi z tym zdjęciem?

kf6005.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam że to kod do drzi do jakiegoś pomieszczenia...ale ja tam na Radarze nic takiego nie widziałem..widać źle szukalem jak zwykle....Dokumenty wiem gdzie są,w okolicach tej miescówki też byłem bo to wyglada jak budynek tuż przy wjeściu na radar...jednak niezbyt moge sobie przypomnieć czy było cos tam wartego uwagi.Teraz już przechodzę uważniej takze dokładnie rozejrzę  się w tej okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.