Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

Po kilki latach zakończyłem kombinatorstwo z op2, zainwestowałem w w sprawner od Raven. No i to jest dopiero zabawa, no cóż ekonomomia poszła gdzieś, ale zabawa jest przednia, nie spawnuje arty bo to już przesada ale ammo i multum spluw... no jest zabawa i to jak cholera, polecam.  Powodzenie wszystkim grającym bez, mi się po latach po prostu nie chce... dosyć

Edytowane przez Yatsek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale ja mam moda :D Gram w niego normalnie w wersji 7.3 ze spolszczeniem :D i tu dupa tak jakby nie było go wcale :)

 

I to było na tyle. Patche nie widzą moda po zmianie kart graficznych :D Tak jakby nigdy nie istniał a mod fizycznie jest i można w niego grać. Pytanie czy lepiej zainstalować moda jeszcze raz ( ryzykując stracenie zapisu a trochę już pograłem :P ) czy grać na 7.3.. i się dobrze bawić. Zmian jakiś mega nie widziałem w opisie 8.0.
Chyba że ktoś ma inny pomysł jak to zainstalować.

Edytowane przez Ignachinio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ignachinio napisał:

Panowie ale ja mam moda :D Gram w niego normalnie w wersji 7.3 ze spolszczeniem :D i tu dupa tak jakby nie było go wcale :)

 

I to było na tyle. Patche nie widzą moda po zmianie kart graficznych :D Tak jakby nigdy nie istniał a mod fizycznie jest i można w niego grać. Pytanie czy lepiej zainstalować moda jeszcze raz ( ryzykując stracenie zapisu a trochę już pograłem :P ) czy grać na 7.3.. i się dobrze bawić. Zmian jakiś mega nie widziałem w opisie 8.0.
Chyba że ktoś ma inny pomysł jak to zainstalować.

Mi początek chodzi normalnie, dalej nie wiem bo mam wakacje od stalkera, graj na 7.3 sprawdzone, a sam widzisz u jednego jest tak a u drugiego tak, tylko 7.3 jakoś chodzi

Edytowane przez Yatsek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież możesz mieć to i to. Skopiuj moda z zapisami gdzie indziej,  odinstaluj "oryginał",  zainstaluj od nowa + patche, uruchom nową grę aż Cię załaduje do sieci przy Astronomie(wiem że to dziwne, ale już mi się zdarzało że po reinstalacji stare zapisy nie chciały od razu zaskoczyć a jak zrobiłem nową grę i pierwszy zapis to stare sejwy już nie wywalały) Sprawdź stare zapisy, powinny działać, jeśli nie to zawsze możesz wrócić do działającej 7.3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinio

Tak jak wyżej radzono, skopiuj zapisy i zainstaluj moda od nowa.

Ja na 7.3 wrzucałem 8.0, zapisy działają, 

Najwyżej jakby wywalało to zrobisz jak @tom.

Ewentualnie jakby były problemy to pograsz na 7.3 

A tylko sobie też skopiuj gdzieś to stare spolszczenie od niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@terich09

U mnie normalnie, chce brać unikatowe giwery, daje questy, wyposażenie.

A może jesteś daleko w fabule i dał ci jakieś zadanie specjalne? 

Nie  wiem czy on coś takiego ma, tylko kombinuje.

I dopiero po wypełnieniu jego zacznie gadać.

Jeśli nic takiego nie miało miejsca to olej ten post bo to gdybanie ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, terich09 napisał:

Witam.
Wgrałem patch 8.0 i od tego czasu Woron twierdzi że on mi już w niczym nie może pomóc. Tak ma być czy to jest jakiś błąd ?

Jak to w OP-ku , w którymś momencie postacie handlujące typu Woron  et consortes przestaja wymieniac np: ogonki na ammo itp. To nie bład tylko hm... " przeszkadzałka" , coby zbyt łatwo nie było. Jest gdzies na rosyjskich stronach  fix na  ciągłą wymianę , ale za nic nie mogę go znależć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pomóżcie ludkowie..zmieniałem płyte główną w blaszaku, system nie wstał niestety(wbrew przekonaniu ,że wstanie). Musiałem format:C (SSD) zrobić..chodzi o udostępnienie sejwów, byłem po zabraniu wojakom dokumentów z Agropromu..kryjówka Striłoka w podziemiach tez odwiedzona. Nie gram na żadnych czitach i spawnerach..zainstalowałem patcha 8.0, dzieki z góry, nie chce mi sie od poczatku znowu meczyć.

 

Dzik w Dolinie Mroku odwiedzony klucz do laboratorium ..miałem

Edytowane przez Hans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.