Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

Jak Ci się chce cofać w zapisach, możesz spróbować wywołać ponownie to zadanie. Ale jak już będziesz to robić, to idz do Borowa stań koło niego i wtedy wywołaj to zadanie, może wtedy to zaskoczy i notatka się pojawi, bo właśnie Borow daje to zadanie.

Ja na Twoim miejscu po prostu stając tam na pace kamaza bym ją sobie zrespił i też zaliczy. W spawnerze jest w sekcji "kwestowe" i ma nazwę "wskazówka Borowa".

Oj sorry, nie doczytałem, chciałes wywołać zadanie na krysiuka? Masz to w niewykonanych, więc raczej nie da rady. Zrespij sobie tą wskazówkę.

Edytowane przez wariat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ignachinio napisał:

Nie weźmie już próbowałem :023: Musi mieć najmniej 2 procent broń do 49.. inaczej nie chce brać. Jest jakiś sposób jak to ogarnąć? 

Jest na to jakiś "cheat"  na rosyjskojęzycznym forum. Można zdawać broń w kazdym stanie.

https://www.amk-team.ru/forum/topic/13904-kovyryaemsya-v-faylah-op-21/

 

Edytowane przez boberm
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wariat   Wielkie dzięki, kotobehemot pojawił się w barze i mogę już brać zadania ale nie ma opisów tych zadań tylko krzaki

Dał namiar na schowek w schowku i jest coś takiego w opisie

Dobra już wiem, żeby nie było krzaków musi być wgrany spawner, tylko że zwiększa on udźwig do 650kg a ja wolę jak jest ograniczony, w którym pliku to zedytować? 

 

Edytowane przez Zwinny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się wszyscy polecają najpierw NS 2016 jako wersje prostą tego moda... OP 2.1 jest modem gdzie dużo rzeczy robi się intuicyjnie i z pamięci. Nie wiem czy polecał bym jechanie na żywca z tym modem. Schowków na pewno nie znajdziesz bez pomocy.

Ale moda polecam daje satysfakcję..  A i pytać zawsze możesz @wariat zawsze pomoże ;)

3 godziny temu, boberm napisał:

Jest na to jakiś "cheat"  na rosyjskojęzycznym forum. Można zdawać broń w kazdym stanie.

https://www.amk-team.ru/forum/topic/13904-kovyryaemsya-v-faylah-op-21/

 

Instalujemy gdzie? Nie popsuje mi to gry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Paulinnio

Fabularnie ogarniesz bo każda soljanka ma główną fabułę z Cienia Czarnobyla i różne inne linie fabularne.

Żadna nie jest też kontynuacją poprzedników.

Coś co cię może załatwić to poziom trudności także na pierwszy ogień bym odpalił NS 2016 bo w nią się w sumie gra przyjemnie jak w normalnego moda.

A OP 2.1 to już ma nieźle momentami irytujący poziom trudności.

Albo zainstaluj sobie obie na raz pograj chwilę i zobacz co ci bardziej pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, suchyyy1 napisał:

kwest Zabij prześladowcę zombie na Jantarze

Który to kwest i od kogo? Bo ja takiego zadania nie pamiętam.

@Paulinnio Jeżeli nie miałeś nigdy styczności z OP-kami ani z Soljanką to możesz mieć ciężko z tym modem. Są tu bardzo trudne schowki, ale największa przeszkoda to poziom trudności który może bardzo szybko zniechęcić do gry. No ale jak się nie boisz trudności, to zainstaluj sobie i zobacz, może jednak Ci się spodoba. Poczytaj sobie najpierw trochę opinii o tym modzie, może trochę Ci to wyjaśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie nooba. Po zmianie języka na polski i czcionki na central europe, po resecie dalej jest j.rus a ustawienia wracają do poprzednich. Odznaczyłem opcje "tylko do odczytu" dla całego folderu, ale nie pomogło. 

Nie wiedziałem, że ten mod jest tak trudny, że polegnę w menu gry XD

 

EDIT: Klikałem, klikałem i wyklikałem ;) już po problemie :) 

 

PS: Ma ktoś może działający link do antyczita na wersje 8.2 te z forum umarły, a ten napis "developer mode" irytuje :( 

Edytowane przez Paulinnio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.