Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, wariat napisał:

Wywal gamedatę z gry. 

Pobierz i wrzuć do gry gamedatę rozpakowanego patcha 8.2.

Pobierz i wrzuć do katalogu bin zczitowany silnik pod wersję 8.2.

Na to wrzuć spawner.

I powinno śmigać. Aby odpalić spawner, podczas gry naciśnij esc a potem s.

Wszystko co do pobrania możesz znależć tutaj https://www.amk-team.ru/forum/topic/13904-kovyryaemsya-v-faylah-op-21/

Możesz tam też znalezć czit na usunięcie napisu dev mode.

Wszystko fajnie i jestem wdzięczny, niestety z azjatyckich języków ogarniam jako tako mandaryński i nie mam bladego pojęcia co jest tam napisane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sarkazm zawsze możesz sobie wrzucać w translatorek.

Ps. nie musisz cytować całych postów jak odpisujesz do kogoś kto napisał zaraz nad tobą albo nie piszesz odnośnie czegoś konkretnego.

Wciśnij @ a potem zacznij pisać nick gościa no i to wstaw do posta to dostanie powiadomienie, że ktoś do niego pisał. To taki tip.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Sarkazm napisał:

tak, wywaliłem z gry te 2 pliki

-dbz_patch8k_2_text01k

Akurat ten to wrzuć, to są poprawki dialogów, opisów, zadań itp wszystkie błędy, które znaleźliśmy my i autorzy spolszczenia w polskiej wersji. Jak chcesz możesz wybrać ten następny ale nie pamiętam czy w naszej wersji on coś dodatkowo naprawiał. Tak czy siak wrzuć tylko jeden.

Wiekszość raczej gra na tym z cytatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, wariat napisał:

 

@Zwinny 

  Ukryj zawartość

 

 

Oglądałem to, próbowałem i nadal próbuję i nic, to jest niewykonalne, zastanawiam się tylko czy któryś z tych imbecyli spędzili cały dzień na wskakiwaniu na to drzewko a potem HURRRAAA tutaj na tym dachu będzie schowek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sarkazm To na tamtej stronie chyba linki są pomylone, a zobacz czy w którymś z tych folderów jest plik xCore.dll bo to jest właśnie ten silnik.

@Zwinny No niestety nie wiem o co chodzi, ja ten schowek wziąłem bez problemu jak na filmie.

5 minut temu, Ignachinio napisał:

po co się męczyć super skok sobie zrób

No właśnie nie zawsze, na drodze do niektórych schowków są ułożone restryktory przez które trzeba przejść. Ominiesz jeden i schowek się nie zrespi. Fakt,to działa, ale nie zawsze.

Chociaz z drugiej strony @Zwinny możesz tego spróbować tzn. zwiększyć skok. Na leżach fenrira raczej nie ma restryktorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie @Zwinny. Tylko pamietaj, żeby do każdego schowka podchodzić normalnie jak na poradnikach. Wysokiego skoku używaj w ostateczności, bo nigdy nie wiesz, czy jest restryktor, czy nie. Miałem kiedyś sytuację z schowkiem Resident Evila na Jupiterze, że zwiększyłem skok, podniosłem schowek i wyświetliło mi się że zadanie nie wykonane i sms, że podniosłem go nieuczciwie. Bo ominąłem restryktor i taki tego skutek.

4 minuty temu, Sarkazm napisał:

jest pod patch 7.3 ten spawner

Działa też na 8.0 i na 8.2. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Zwinny napisał:

Użyłem tego super skoku i wreszcie wlazłem a artów na wyższy skok nawet nie widziałem, filmie widać że jest na tych drzewkach coś co przenosi do góry, u mnie tego nie ma, nie idzie się wdrapać w żaden sposób

W labiryncie na dole leży takie cudo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetnie, tylko co z tymi zdublowanymi linkami co mi dałeś, bo tam nie ma tego pliku xCore

 

Powstał mały chaos i idzie się lekko pobudzić. ze strony 19 pobrałem ten spawner, są w nim dwa foldery:

-gamedata

-bin

Oraz plik fsgame oraz plik z notatnika z opisem

to wszystko co potrzebuje?

Edytowane przez Sarkazm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.