Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

@Zwinny a ja te spodnie zgarnąłem trochę inaczej, wskoczyłem na poręcz od schodów, podszedłem jak najbliżej się dało do daszku tak żeby podskakując nie odbijało mnie do tyłu ;) trochę zabawy z ustawieniem myszy, poddkok, wciśnięcie F, spadłem na poręcz  i portki zebrane :)

O widzę, że @wariat taki filmik nawet znalazł :D

Quest z początku moda, a ja dopiero po wielu dniach niechcący zobaczyłem gdzie ten schowek jest, a szukałem jak głupi. 

Także @Sarkazm widzisz już co najmniej dwa normalne sposoby dało się wymyślić :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@OldMan Już dawno mu oddałem, potem wypełniłem jeszcze kilka zadań a dalej mi tego nie dał, zwłaszcza że kilka dni temu grałem w wersje 2.0 i zadanie było właśnie po 10 flaszkach, albo w wersji 2.1 jest później albo gra leci w kulki. Zresztą na filmiku i tak wszystko po rusku, nic nie rozumiem

Edytowane przez Sarkazm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sarkazm napisał:

@OldMan Już dawno mu oddałem, potem wypełniłem jeszcze kilka zadań a dalej mi tego nie dał, zwłaszcza że kilka dni temu grałem w wersje 2.0 i zadanie było właśnie po 10 flaszkach, albo w wersji 2.1 jest później albo gra leci w kulki

Trochę mijasz się z faktami.
Film który Ci wskazałem jest z wersji 2.1 i raczej nie może być inaczej.
Z ciekawości postawię OP-2.1 (kiedyś już miałem ale pokręciłem się w pobliżu Wioski kotów i skasowałem) i mogę sprawdzić to zadanie ale 
musiałbyś wstawić sejwa najlepiej przy Kuzniecowie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak napisałem że nie dostałem to nie dostałem, postaw 2.1 i daj znać to ci dam tego sejwa

@wariat za posterunkiem wojskowych jest schowek Kolekcjonera ale bronią go 2 BTRy, 2 Hindy i stado wojskowych, da się tamtędy przejść na cichacza czy musze robić zadyme?

Edytowane przez Sarkazm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sarkazm napisał:

Jak napisałem że nie dostałem to nie dostałem, postaw 2.1 i daj znać to ci dam tego sejwa..

Chyba się nie zrozumieliśmy a może ja napisałem nieczytelnie. Nie pisałem o tym czy Ty dostałeś to zadanie czy nie, tylko o tym, że w OP-2.1 to zdania jest
w tym momencie.

Postawiłem już moda więc możesz wstawić sejwa.
Mam wersję z patchem 8.2.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już trochę pobiegałem po Kordonie :) 
Nie przypominam sobie, żeby zadanie na dokumenty dla Kuzniecowa były od czegoś uzależnione poza wódką na jego urodziny.
No nic jutro jeszcze posiedzę nad tematem.
Jeszcze jak masz jakiegoś świeższego sejwa to też możesz wstawić.        
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Sarkazm napisał:

 

@wariat za posterunkiem wojskowych jest schowek Kolekcjonera ale bronią go 2 BTRy, 2 Hindy i stado wojskowych, da się tamtędy przejść na cichacza czy musze robić zadyme?

Nie spiesz się ze schowankami Kolekcjonera - w którymś momencie dostaniesz zadanie od Sidora na zwinięcie danych z tego posterunku. A ze do pomocy dostaniesz "bandę" niejakiego Buusty'ego - to oni wyczyszczą posterunek za Ciebie . Tak że tego .... czasami warto pozbierac kilka zadan na tym samym terenie aby zbędnie nie ganiać w jedną i drugą stronę.

Edytowane przez boberm
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sarkazm Nie wiem. Nie widziałem  Pobaw się w opcjach suwaczkami od jasności i kontrastu :P

Jeszcze się nigdy nie spotkałem żeby ktoś narzekał na za jasne noce, raczej wszyscy mówią o za ciemnych :)

Możesz poczytać

http://sdk.stalker-game.com/en/index.php?title=Making_Nights_Darker

Niby są jakieś mody

https://gamebanana.com/effects/248

ale stalker to nie jest taka gra, że sobie możesz wrzucać losowe mody na kupę. Czyli zapomnij bo zrypiesz OPka.

Pozostałbym przy suwaczkach :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko ciemniejsze noce a nie cały ekran gry :D No skoro nie ma sprawdzonego to co poradze, może ktoś inny z czasem coś będzie wiedział

 

@tom3kb niestety ale ten artykuł co mi dałeś

http://sdk.stalker-game.com/en/index.php?title=Making_Nights_Darker     

jest jakiś trefny. w folderze config nie ma folderu "weathers", nigdzie nie ma nawet pliku "weather_default.ltx" więc nie da się nic ustawić

Edytowane przez Sarkazm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb Nie modernizowałem nic w tym modzie bo się nie znam, a wyloty i tak mam i to czasami dość często. W każdej chwili moge wywalić ten folder z pogodą. I co z tymi Emisjami? Są?

@boberm Pobrałem, zmieniłem i wkleiłem a noce nadal jasne jak poranki, Nic to nie dało ale dzięki za chęci

Edytowane przez Sarkazm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.