Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.09.2019 o 22:29, tom3kb napisał:

Kotobehemot po znalezieniu pierwszego jego schowka powiedział, że w Zonie pojawiła się jakaś Ludmiła i żebym z nią pogadał. Na jakiej lokacji jej szukać bo mi rozmowa w pda już zniknęła i nie pamiętam czy mówił gdzie ona jest czy nie?

Pamiętasz jeszcze gdzie jest ten jego schowek na Dziczy? Za rozwaloną bramą to mało dokładny opis, już kilka dni szukam, sprawdziłem wiele potencjalnych miejsc i nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a łaziłem po tym dachu i jej nie zauważyłem, a tak z innej beczki, od ataku na posterunek wojskowy w Kordonie kilku trepów z nasypu ciągle do mnie strzela jak mnie widzi, co prawda nic mi nie robią ale czasami potrafią zirytować jak za mną pójdą, da się coś z tym zrobić czy tak już zostanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sarkazm A gadałeś już z Danem na temat pda Tyrana? Wtedy przychodzi sms od Kuzniecowa że na moście pojawili się najemnicy - przebierańcy. To czasem nie oni do Ciebie strzelają? Oni są do odstrzału, ale ze snajperki i z dużej odległości.

A jak to wojacy Kuzniecowa, to nie wiem co z tym zrobić.

 

 

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, wariat napisał:

@Sarkazm A gadałeś już z Danem na temat pda Tyrana? Wtedy przychodzi sms od Kuzniecowa że na moście pojawili się najemnicy - przebierańcy. To czasem nie oni do Ciebie strzelają? Oni są do odstrzału, ale ze snajperki i z dużej odległości.

A jak to wojacy Kuzniecowa, to nie wiem co z tym zrobić.

 

 

 

Jak zabije ze 3 to nagle i Kuźniecow zaczyna do mnie nawalać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sarkazm Są dwie opcje - albo przypadkiem rozwalasz jakiegoś prawdziwego wojaka od Kuzniecowa, to jest on wrogi, albo po prostu stoisz na widoku. Żeby ich załatwić, snajperka w ręce, i masz stać daleko, tak żeby Kuzniecow Cię nie widział. Pamiętaj, że najemnicy mają pojedyncze, zagraniczne imionka, John itp.

No i nie powiedziałeś, czy gadałeś z Danem o tym pda. Bo jak nie gadałeś, to na moście nie ma najemników i bijesz ludzi majora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, wariat napisał:

@Ignachinio 

Pustak to

af_dummy_dummy

Ogarnąłem przypomniałem sobie ze mam na niego receptę transmutacji :D i zrobione Fenir żyje.

Embrion Wilka mam przynieść ale problem polega na tym, że nie mam recepty na embrion elektro chimery..

Wie ktoś kto to daje?

 

Jak zraniłeś kogoś na moście to masz z nimi wojnę :D Jak przechodziłeś gdzieś obok na nielegalu i cię przyuważyli to tak samo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, wariat napisał:

@Sarkazm Są dwie opcje - albo przypadkiem rozwalasz jakiegoś prawdziwego wojaka od Kuzniecowa, to jest on wrogi, albo po prostu stoisz na widoku. Żeby ich załatwić, snajperka w ręce, i masz stać daleko, tak żeby Kuzniecow Cię nie widział. Pamiętaj, że najemnicy mają pojedyncze, zagraniczne imionka, John itp.

No i nie powiedziałeś, czy gadałeś z Danem o tym pda. Bo jak nie gadałeś, to na moście nie ma najemników i bijesz ludzi majora.

W zasadzie to walą do mnie już z daleka, zwłaszcza ci na górze ze snajperkami, jak podejde do Kuźniecowa by pogadać to i ci niżej walą ale nie wszyscy. Część strzela a część mnie zlewa jak zawsze. CO to Dana i Tyrana to nie grałem z pół roku i nie do końca pamiętam na jakim to jest etapie, wykonałem na Dana pare małych misji np tą nocną z Kontrolerem Łowcą. Coś też wspominał żeby się spotkać z Archarą czy jakoś tak ale typa nigdzie nie ma

ss_sarkazm_11-01-20_18-28-50_(l11_pripyat).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinio Zrobiłeś już niewidzialne schowki? Tam na pewno taki znajdziesz i to nie jeden. Znaczy, embrion elektrochimery, a nie wilka:happy:

@Sarkazm No właśnie. Widzę, że masz zadanko na tym pda, pierwszy haczyk jest, czyli z Danem gadałeś. Więc najemnicy są i to właśnie oni strzelają. Ci, którzy Cię zlewają, to ludzie majora. Ich nie zaczepiaj.

Mówiłem już, masz ich załatwić tak, żeby major nie widział, ze do nich strzelasz.

Co do Arhary... jest on w tej nizinie przy ognisku, na południe od bazy wojskowych na Agropromie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, wariat napisał:

@Ignachinio Zrobiłeś już niewidzialne schowki? Tam na pewno taki znajdziesz i to nie jeden. Znaczy, embrion elektrochimery, a nie wilka:happy:

@Sarkazm No właśnie. Widzę, że masz zadanko na tym pda, pierwszy haczyk jest, czyli z Danem gadałeś. Więc najemnicy są i to właśnie oni strzelają. Ci, którzy Cię zlewają, to ludzie majora. Ich nie zaczepiaj.

Mówiłem już, masz ich załatwić tak, żeby major nie widział, ze do nich strzelasz.

Co do Arhary... jest on w tej nizinie przy ognisku, na południe od bazy wojskowych na Agropromie.

Nie ma tam Arhary, byłem tam ostatnio kilka razy, wiem że tam powinien być no ale go nie ma. Wczoraj robiłem misje z zakładnikami Monolitu i też go tam nie było

I Cięzko ich rozróznić z daleka zwłaszcza że celownik nie chce mi pokazywać ich imion bo nie i nie pyskuj graczu bo ci wylot do pulpitu zrobie xD Odległości de celu też postanowiła nie pokazywać 

Edytowane przez Sarkazm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, wariat napisał:

@Ignachinio Zrobiłeś już niewidzialne schowki? Tam na pewno taki znajdziesz i to nie jeden. Znaczy, embrion elektrochimery, a nie wilka:happy:

@Sarkazm No właśnie. Widzę, że masz zadanko na tym pda, pierwszy haczyk jest, czyli z Danem gadałeś. Więc najemnicy są i to właśnie oni strzelają. Ci, którzy Cię zlewają, to ludzie majora. Ich nie zaczepiaj.

Mówiłem już, masz ich załatwić tak, żeby major nie widział, ze do nich strzelasz.

Co do Arhary... jest on w tej nizinie przy ognisku, na południe od bazy wojskowych na Agropromie.

Wiem, że pewnie już wrzuciłeś ale dało by radę jeszcze raz wrzucić te schowki. Bardzo proszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, tom3kb napisał:

Arhara to tam dosyć późno się pojawia, niby z nim mamy zadanie w pda, a on tam o wiele później przychodzi, jak zrobimy różne inne questy.

W sumie to nie mam z nim zadania w PDA, Dan tylko coś wspomniał o tym że Arhara chce się ze mną spotkać, chyba po wykonaniu misji z tym Kontrolerem Łowcą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, wariat napisał:

Arhara powinien się pojawić. Jak go nie masz to weź jeszcze jakieś zadanko na znalezienie go, np zadanko Krugłowa na komputer.

@Ignachinio A z jakiej lokacji?

Z tego co pamiętam to rzeczywiście powinno się pojawić zadanie o spotkaniu, takiego zadania nie dostałem więc może jeszcze nie czas

A ci na nasypie to nie najemnicy a zwykłe wojsko, zabijanie ich z daleka nic nie daje, Kuźniecow od razu się obraża, widać to za to że przełaziłem górą  i rzeczywiście pare razy mnie na tym przyłapali

Edytowane przez Sarkazm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sarkazm ten Gajowy powinien gdzieś tam łazić. Tylko tyle mogę powiedzieć, bo ja to zadanie wykonywałem od razu, bez opuszczania lokacji.

@Ignachinio Niewidzialne schowki.

Spoiler

Dolina mroku             https://www.youtube.com/watch?v=LXBA4RCvMIE&t=1s

Wschodnia prypeć     https://www.youtube.com/watch?v=MV8crEKVcNo&t=34s

Agroprom                  https://www.youtube.com/watch?v=uUxlZM_C1l0

Generatory                 https://www.youtube.com/watch?v=3mSLOsu-RaU

Radar                          https://www.youtube.com/watch?v=vEl5RthFUjY

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, wariat napisał:

@Sarkazm ten Gajowy powinien gdzieś tam łazić. Tylko tyle mogę powiedzieć, bo ja to zadanie wykonywałem od razu, bez opuszczania lokacji.

 

 

Też chciałem od razu ale go nie było. Poczaje się jeszcze, on serio stuka? Jak go namierzyć po nocy?

Edytowane przez Sarkazm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, wariat napisał:

@Sarkazm Nie pamiętam czy stuka, czy puka, czy siedzi i na Ciebie czeka:biggrin: Musisz się pokręcić po tym lesie gdzieś między północą a 4 nad ranem. U mnie pojawiał się mniej więcej pośrodku lokacji, tak troszkę bardziej na północ.

Mógłby od biedy pare razy zapukać, jego młotem się załatwia tak?  I rzeczywiście to byli najemnicy ale z nawet z daleka tak by mnie nie widział kosztowało mnie to 200k rubli u Sidora. Na szczęście w tej grze za kase niewiele kupisz

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie coś nie pykło. Trzeba trochę pokombinować z tym strzelaniem do najmów, ale jak najbardziej jest to do wykonania. Ale...

10 minut temu, Sarkazm napisał:

kosztowało mnie to 200k rubli u Sidora. Na szczęście w tej grze za kase niewiele kupisz

jak widać, na biednego nie popadło:happy::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, wariat napisał:

Widocznie coś nie pykło. Trzeba trochę pokombinować z tym strzelaniem do najmów, ale jak najbardziej jest to do wykonania. Ale...

jak widać, na biednego nie popadło:happy::)

Nie są oznaczeni jako najemnicy, mają zwykłe ruskie imiona i nazwiska, mogłem niechcący puknąć trepa, no ale mają to wpisane w ryzyko zawodowe :v Niech mnie pozwą jak chcą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.