Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

Weź sobie Hostela.. Ogień ciągły, auto namierzanie i zadanie zrobisz za maks drugiem razem. A jak jeszcze dołożyć do tego tłumik to towarzystwo nie będzie wiedziało gdzie uciekać :D :D

 

Czasami występuje śmieszny bug, ze towarzystwo zaczyna iść w twoją stronę. To jest dar losu im bliżej tym łatwiej ich likwidować :)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, cez137 napisał:

@wariat no to ok, posiepie trochę w niego, a nóż gdzieś zajdę

Oj chłopie, ty nawet nie wiesz co tam się odstawia, jeszcze pożałujesz że stworzono komputery i elektryczność. Powodzenia. A gdy zbliża się noc to lepiej szukaj wysokiego miejsca gdzie nic ci nie wejdzie, pierwsza noc pewnie cię złapie na Wysypisku więc wespnij się na dach tej dużej zajezdni gdzie zawsze się walczy z Bandytami. Powodzenia

Edytowane przez Sarkazm
  • Dzięki! 1
  • ? 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Ignachinio napisał:

W nocy nic się nie dzieje ciekawego :) Jak nie masz godziny grozy to jest to normalna pora dnia. W późniejszych etapach nawet będziesz chciał grać w nocy bo w noktowizji zajebiście to wygląda :)

Włączona godzina grozy to jedyna słuszna opcja, bez niej to nie jest to samo

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, boberm napisał:

No i - niestety - czasami giną potrzebne ( przydatne ) postaci. Bo w 2.1 niektóre postacie są  trudno zabijalne , ale nie nieśmiertelne ( np Max na MW ginął mi w G.Grozy kilkakrotnie co zmuszało do repety "odcinka" .

na szczeście mozna przeładować sejwa bo godziny strachu są losowe. DLatego zawsze wieczorem robie sejwy

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ja pamiętam jak grałem pierwszy raz w Soli, kilka lat temu. Moje pierwsze zdziwienie było jak ostrzelałem tych 3 wojskowych co łazi po drodze i uciekłem  do wioski  by stalkerzy się nimi zajeli. W normalnym Stalkerze wpadali w zasadzke i po chwili miałem mase amunicji i dobrą broń. A tutaj nie dość że wpadli uzbrojeni i opancerzeni aż po zęby to jeszcze po chwili śmigłowce z desantem wpadły xD Drugim zdziwieniem była godzina grozy na Wysypisku. Nie miałem żadnych szans jak mnie zaskoczyli. Ale najbardziej mnie bolało to że w nocy nie dało się spać bo wyskakiwał komunikat że jest strasznie. Chociaż tęsknie za tym jak ciemne były tam noce. W obecnej wersji noce to nieporozumienie, jest o wiele za jasno i nic się nie da z tym już zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kto Cię zaskoczył :P Przecież wystarczy wskoczyć na autobus na złomowisku i temat jest zamknięty. Już nie róbmy z OP-2.1 takiego strasznego moda. Mod jest dla ekspertów i nie skupiano się tam na grozie. Masz zawsze broń przy sobie a przeciwnik jest łatwy do porobienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie pisałem o trudności, tylko zaskoczeniu. Jak nagle w nocy po raz pierwszy zawyły syreny i pojawił się jakiś komunikat i nagle pełno mutantów. Jak na początku zaatakowałeś kilku trepów przy posterunku by ich jak zwykle zwabić do wioski Kotów i zgarnąć ich sprzęt a tu nagle śmigłowce i desanty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pytanie mam, dlaczego jak wchodzę w jakieś losowe miejsce to krwawię i nie da się tego w żaden sposób wyleczyć? nie działają ani bandaże ani apteczki, o co z tym chodzi? to jakaś anomalia niewidzialna? tu np jestem na hałdzie na wysypisku, ale są też takie miejsca na Kordonie

ss_cez137_12-09-20_10-21-45_(l02_garbage).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zwinny  @Ignachinio

21 godzin temu, Zwinny napisał:

Masz dozymetr?

Nie mam, ale już doszedłem że to jest promieniowanie, wystarczy dobry art na zbicie i to krwawienie zaraz znika więc spoko

Skąd wziąć nóż? da się go gdzieś znaleźć? czy tylko drogą kupna? Nie chcę go kupować bo jest drogi i na razie szkoda mi kasy bo mam jej niewiele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.