Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

@cez137 No bardzo mi przykro, ale skoro zadanie masz w niewykonanych, a tym bardziej, że na placu maszynowym nie pojawił Ci się Dan, no to praktycznie nie masz już po co grać dalej. Bo ten łowca jest potrzebny do co najmniej kilku zadań które są kluczowe w tym modzie. Bez niego leżysz Ty i fabuła moda.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 mam jeden zapis który mi sie zawieruszył w mnogosci rózbych plików pozostałych po Op-ku  , ale z której cześci gry juz nie pamietam . Na pewno wszystkie początkowe istotne dla dalszej fabuły questy są wypełnione . Jak chcesz - korzystaj  ariadna.sav

ariadna.dds

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, cez137 napisał:

@wariat @Ignachinio @boberm @Dr_Sztychowka panowie, z tego co ja pamiętam to ja wykradlem im ten karabin i dałem Swiblowowi tylko nie zrobiłem tego po cichu, już nie pamiętam teraz co on mi tam za to dał ale karabin dostał, o cofaniu się w zapisach nie ma mowy bo to zadanie to było bardzo wcześnie w opku i musiałbym się cofnąć praktycznie na sam początek a to w ogóle nie wchodzi w grę

To nie powinno Ci zaliczyć tego zadania. Z tego co pamiętam jak zacznie się strzelanina to jest po temacie. Także jak masz w niezaliczony h to chyba sobie nie pograsz :P

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@boberm łooo panie!! a skąd ty tam masz taki szpej? wiele rzeczy nawet nie widziałem a robiłem wszystkie możliwe zadania, na jakim to jest etapie gry? widzę że masz monitoring, to zadanie dostałem niedawno od Sacharowa, mam też złe wieści żeby nie było za różowo, zacząłem przeglądać Twój ekwipunek i gdy otworzyłem kontener na 8 artów wyleciałem w pulpit, a gdy wrzuciłem tego Twojego sejwa do siebie menu zapisów przywitało mnie takim czerwonym napisem, co on oznacza?

co do loga to nie ma tam fatala więc wrzucam cały plik bo kompletnie nie wiem na co tam zwrócić uwagę

ss_cez137_02-19-21_18-30-30_(mainmenu).jpg

xray_cez137.log

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 - przejrzyj wykonane zadania - troche ich będzie ;-)) . Zorientujesz sie na jakim etapie gry był robiony save.  Nazwa sejwu podpowiada ,  że to początek questu na Egzoszkielet Czarnego Doktora - klimatyczny i sympatyczny queścik. Co do reszty to już nie pamietam - save jest z czerwca ub roku. A że dużo sie uzbierało - oszczedny jestem 🙂 , a i na zadania cykliczne przydatny jest lekki nadmiar dobra wszelakiego.

BTW: ten czerwony napis oznacza że miałem  zdjete wszystkie antyantycheaty - czy jakoś tak. 

Wywala Ci na czerwonych artefaktach , wiem ze jakoś to naprawiłem - ale już nie pamietam , co i gdzie znalazłem w kwestii "leczenia" problemu. 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@boberm hmm? no przyjrzałem się zadaniom, część masz takich które ja mam aktualnie, a część których jeszcze nie dostałem, pamiętam dokładnie że w NS16 doszedłem do Pantery i skopałem fabułę, tam u Ciebie też zdaję się była o niej mowa w którymś zadaniu czy opisie, myślę że jesteś trochę dalej niż ja jestem w tej chwili i dużo nie straciłem tym bardziej że wiele lokacji jeszcze nie jest odkrytych tzn. nie ma przejść w PDA, zauważyłem też że masz odkrytą postać na Generatorach, świadomość Z czy jak to się tam nazywa więc żeby tam dojść musiałeś odkryć kilka lokacji, no chyba że to był jakiś teleport, zobaczę jak to wygląda dokładniej, pogram trochę zorientuję się co gdzie i jak bo jednak gra na czyimś sejwie wymaga chwili rozkminy że tak sie wyrażę, irytuje mnie jednak sprawa tych wylotów, nie wiem czym są spowodowane, prawdopodobnie właśnie Twoim sejwem, teraz gdy wychodziłem z gry też wyleciałem, log ten sam co wcześniej, boję się też kontynuować Twojej gry właśnie ze względu na to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lycoris Radiata hmm? jak by Ci to zobrazować? jestem na etapie Arhary, mam się z nim spotkać w Agro, świeże zadanie to też to od Sacharowa na monitoring w CEA1, mam też sporo zadań pobocznych typu zdobądź i przynieś nieskończonych, mam zrobione trzecie dokumenty dla Akima (X16 i parów, to z tym martwym snajperem) właśnie do niego idę, częściowo zrobiony sejf w MW dla Kuzniecowa (nie mam kodu pełnego) w każdym razie do Pantery jeszcze nie doszedłem, wiele lokacji jeszcze mam nieodkrytych, z tych nowych to tylko zakład metalurgiczny i plac budowy, apropo placu budowy, mam tam do zrobienia zadanie z mydłem dla górnika (to na tym dźwigu, mam granaty ciśnieniowe) mogę zrobić screeny wszystkich moich aktualnych zadań bo nie mam pojęcia na jakim jestem etapie i ile jeszcze do końca ale myślę że sporo, czytałem że ludzie to i rok robili opka i nie skończyli a ja gram kilka miesięcy, nawet nie, nie pamiętam dokładnie ile gram, obawiam się też że na Twoim sejwie może być to samo z z sejwem @boberm ale zawsze można spróbować

ss_cez137_02-18-21_09-28-36_(l07_military).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień 34. autozapis magazyny wojskowe - bar.sav

@cez137 Spróbuj ten, ciężko tak porównać bo każdy ma inne tępo gry ale może jakoś pomoże, jak nie to sugeruję zacząć od nowa. Sam też musiał nową grę zaczynać bo dwóch ważnych  npców zabiłem ale znacznie szybciej i swobodniej mi następne podejście poszło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lycoris Radiata hmm? no przejrzałem na szybko co i jak i nie mogę wyjąć broni, bez sensu, załadowało się normalnie, trzymałem broń w rękach, gdy ją schowałem to juz nie mogę jej wyjąć, oczywiście sprawdziłem w klawiszologii no i wszystko jest ok poustawiane 1,2,3,4:blink:

W ogóle to skąd Wy macie tyle tych gratów? łolaboga, aż dostałem oczopląsu, nie wiedziałem za co się zabrać:blink::066:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lycoris Radiata 

40 minut temu, Lycoris Radiata napisał:

zwiększony udźwig mam

gdzie? gdy wczytałem Twojego sejwa było raptem coś ponad 134kg:007: założyłem dopiero pancerz grawitacyjny to tyle to ma kombinezon tireksa który dostałem od Siaka + ze 2 arty na udźwig z 5kg

No jak ma być założony niewidek? to bym nie zauważył? ee tam, normalnie nie da się wyciągnąć broni, klawisze nie reagują w ogóle, aż z ciekawości uruchomiłem inną grę żeby sprawdzić czy coś z klawiaturą się nie dzieje no i wszystko z nią ok

21 minut temu, Lycoris Radiata napisał:

Wszystkie skrzynki jakie można mam upchane towarem. Dla jednych szmelc dla mnie skarb. ☺️

no ja rozumiem:007: ja tak znowu wszystkiego nie zbieram

@Ignachinio 

24 minuty temu, Ignachinio napisał:

zaczynaj grę od nowa

e tam, nie ma takiej opcji, coś pokombinuje z tymi ich sejwami a jak nie to będę grał na swoich

A tak w ogóle to co się stanie jak nie pociągnę tego wątku z Arharą, to jest jakaś jedna z nitek fabularnych? a jakby tego nie robić? stanie się coś? uwalę grę na amen czy jak? jak to jest?

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 - jak nie skończysz prawidłowo linii questów , to w którymś momencie utkniesz na dobre - i gry nie skończysz. W Soli ( czyli Opku ) linie questowe są ustawione krzyżowo , tzn że jedna linia spotyka się w którymś momencie z drugą generując rozwiązanie problemu i ciągnie  fabułę dalej. Tak ciut jak w życiu  , choc to zbyt na wyrost .

A w kwstii zbieractwa - nie wiesz co sie może przydać za chwilę , wiec radzę zbierać wszystko , bron , ammo , arty, kombinezony , etc .... chociazby po jednej sztuce . W którymś momencie okazuje sie że "jest jak znalazł":-))

BTW: wraz z początkiem questu na chipy , o których wczesniej wspominałes w którymś z postów , zaczyna się wielka przygoda   która może nazywać się  Opowieści z Życia Śmieciarza🙃

  • Dodatnia 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ludzie, nie ogarniam tego zadania, robiłem je pierdyliard razy ustawiając się pod różnymi kątami, z przysiadu, tak, srak, owak, robię też tak jak na filmiku, no nic, ni cholery nie zalicza zadania, jak to zrobić żeby było dobrze? nie wiem, pogoda nie taka? robiłem też w nocy, też nic z tego, w ogóle jak się ten zoom ustawia? kółko od myszki nie reaguje

Może ktoś się zlituje i mi to zrobi? 😁

Poniżej sejw, pozdro

 

https://www.youtube.com/watch?v=GSNJgQRgavo&ab_channel=TopSecret

 

ss_cez137_03-05-21_10-34-09_(l12_stancia_2).jpg

ss_cez137_03-05-21_10-33-19_(l12_stancia_2).jpg

foto deja vu.dds foto deja vu.sav

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.