Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś zobaczymy co z tego wyjdzie:)

A mnie najbardziej interesują nowe zadania na nowych lokacjach. Jak dodadzą garstkę zadań to ja się znów na tego moda nie porwę. bo zaczynać trzeba będzie oczywiście od nowa... ale ile razy można przechodzić to samo:huh: Okaże się w praniu co oni tam nakombinują. 

@Ignachinio Nie wiem, ja ich nigdy tam nie spotkałem.

Edytowane przez wariat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb Jak bierzemy któreś zadanie od Woronina (bodajże na walizkę) to dostajemy sms od Sidora że kontrolerzy napadli na posterunek i żeby mieć się na baczności bo podążyli w kierunku Mrocznego Parowu. 

Jedyna taka akcja w DM jaką kojarzę to to ze po zabraniu walizki Woronina z podstawy dzwigu w DM i wchodzimy na skrzyżowanie obok przystanku to mamy czarny ekran jakby haluny i wtedy respi się kilka kontrolerów z zombiakami. Ale to zwykłe zombi a nie zombi-żołnierze. @Ignachinio to o to chodzi?

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby mieli zrobić OP-3, to przynajmniej powinni trochę pozmieniać w liniach fabularnych żeby było ciekawie. Inaczej 3.0 nie miałaby powodzenia wśród graczy.

A jak miałoby wyjść OP 3.0 na S2 to prawda że musieliby wszystko robić od nowa, więc dobra to okazja do zmiany zadań:)

Bo prawda jest taka, że robiąc 2.2 po prostu doklejają coś do 2.1 i jest 2.2. A od początku to samo OP trzeba przechodzić, które wszyscy znają i robi się ono po prostu nudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z OP 3 żeby był sens robić to sytuacja by musiała wyglądać jsk z SGM 3 czyli zupełnie nowy mod.

Czyli główna linia fabularna z Cienia zostaje ale cała reszta wymyślona od nowa, a zrobienie czegoś takiego w takiej skali to lata roboty.

No bo teraz to te wszystkie soljanki za wiele fabularnie się nie różnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tom3kb napisał:

No bo teraz to te wszystkie soljanki za wiele fabularnie się nie różnią.

Wcale się nie różnią.

Pierwszą (i w ogóle jakąkolwiek soljanką) w jaką grałem to ta w Op-2. Parę razy przechodziłem tego moda, a soljanka była fajna tylko za pierwszym razem. Póżniej mnie nudziła. Jak zagrałem w wer 2.1 strasznie mnie to nudziło, a grałem dalej tylko dlatego, bo miałem nadzieję na nowe zadania na nowych lokacjach. Oczywiście wyszło na to że nadzieja matką głupich i z nowych lokacji nici:) Nie ma co napalać się na nowe wersje OP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohohoh :) nieźle fajnie się czyta takie rzeczy :)

Pytanko zdjęcia mutantów jak debil biegam po całej zonie z aparatem i trudno mi jest upolować np pijawki. Bo są nie widzialne :P Jak im cyknąć fotkę?

 

Zadanie dla Dana na materiały od najemników z Mrocznego Parowu. Ktoś mi powie gdzie ich szukać na stacji pusto.. było tylko trzech typków.. ale nic nie mieli. Gdzie na nich wpadnę?

Edytowane przez Ignachinio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.