Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

@Agrael Można. Jak drapniesz walizkę to i tak zrespią się żołnierze i stalkerzy Buustyego. Będzie jatka:happy:

Ostatnio znów zacząłem grać w tego moda, tym razem powoli i uważnie, i udało mi się dokonać czegoś czego nie zrobiłem ani w OP, ani w podstawce, ani w żadnym innym modzie:happy: Czy komuś jeszcze udało się zdobyć takie osiągnięcie?

Spoiler

ss_tracer_04-02-20_13-08-27_(l06_rostok).thumb.jpg.01f962c3e7a0db2bb59a7d16c0ba465b.jpg

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ostatnie to na pewno.. U mnie zawsze biegali sobie samopas... I ginęli..

 

Mózg kontrolera czerwony faktycznie jest na Jupiterze w zajezdni.. Pytanie czy nie pojawił się tam ten stworek ze względu na zadanie czy po prostu tam był.

 

Rezerwowy schowek na Kordonie.. na posterunku.. ktoś coś.. dane z dekodera

Edytowane przez Ignachinio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wariat A faktycznie. Było też tak i w OP.2 z tym posterunkiem. Jednak mam już sklerozę. 

Za zdobycie osiągnięcia szacun. W podstawce da się bez większych problemów obronić naukowców, ale w OP2.1 to wyzwanie. 

Ciekaw jestem ile jest takich '' ukrytych " osiągnięć. 
A osiągnięcie " Siniec " jak zdobyłeś ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Ignachinio napisał:

Schowek na Agro w bazie wojskowej podobno trudny namiar daje Barman za korpusy bomb..

Jak dobrze pamiętam to dach bazy wojskowej, potem chyba w kominie na Leśniczówce na Zatonie i finalnie w Barze. Barman za korpusy chyba daje zadanie na schowek Kramarza.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinio 

Wyspa w Czerwonym lesie

Spoiler

 

A co do Ginekologa, to w wąwozie tam gdzie wejście do ukrytej pieczary, szukaj na końcu wąwozu przy bagnie. Powinieneś mieć chyba znacznik na to miejsce. Stamtąd są porozrzucane różne graty apteczki, bandaże, wódka itp. Zbieraj je, doprowadzą Cię one do pieczary. Tam rozprawisz się z mutantami.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmęczyłem sie klejeniem Fokkera DVII z Rodenu,  i z nudów zacząłem z powrotem grać w Op-ka . I tutaj mam małe pytanko. Jestem w Starej Wsi - jedyny znacznik jaki mam to droga do Limanska w który scenariusz jeszcze mnie nie zaprowadził  . W poprzednich wersjach wchodzac po raz pierwszy do Limanska  deptało sie sciezka z Czerwonego Lasu (inaczej bywało problematycznie) .A jak jest teraz ? Nadmieniam że nie moge ( nie da się) odpalić teleportera . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Ignachinio napisał:

 

Chłopaki mówiły, że trzeba wczytać grę i niby teleporty będą działać..

Próbowałem - tak se neda. 

Jedyne wyjście jakie znalazłem to - odpuścic Starą Wieś na razie - i uruchomić - nomen-omen- "nić" Ariadny:happy:. Wtedy do Limanska będę mógł  wmaszerowac od własciwej strony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no bo to jest tak, że kwesty Kota, które zaprowadzą nas do Limańska i Szpitala, trzeba zrobić przed wizytą w Starej wsi. Tak przemyślany jest scenariusz.

@boberm Drogę do Czerwonego lasu dostaniesz od Kła po wykonaniu kwestów Kota i Zachara.

Panienka Ariadna ma się nijak do Czerwonego lasu:happy:

Edytowane przez wariat
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, wariat napisał:

A no bo to jest tak, że kwesty Kota, które zaprowadzą nas do Limańska i Szpitala, trzeba zrobić przed wizytą w Starej wsi. Tak przemyślany jest scenariusz.

@boberm Drogę do Czerwonego lasu dostaniesz od Kła po wykonaniu kwestów Kota i Zachara.

Panienka Ariadna ma się nijak do Czerwonego lasu:happy:

Wiem ze panienka Ariadna nie jest kluczowa postacia do uzyskania drogi. Onąz droge juz mam , jestem po questach  w Czerwonym Lesie. Chce zobaczyc jak onaz persona wyglada w tej odsłonie - poprzednia była ciut "cukierowata".

BTW - zasadniczo questy Kła winno wykonywac sie jeden po drugim - na logike biorac .

Sorry za edycję - ale za każdym razem jak konczę grę to Windows wskakuje mi na -eng. I zapominam o tym.

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.