Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

@Zwinny Twoja kasa, rób z nią co chcesz:) 

Było coś takiego, ze Kutwa chciał żeby mu przynieść i pokazać 2 miliony rubli, to chyba było w zamówieniach, daje nam wtedy miniguna. Zrobiłeś już to? 

W przygotowaniach do fali mutantów potrzeba będzie sporo kasy.... Ale na tym etapie gry cykliczne zadania będziesz miał takie że zarobisz kolejne miliony, tak więc.... Twoja wola co z tym zrobisz:happy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.05.2020 o 21:49, wariat napisał:

@Zwinny Do Kalinina na ATP.

A idąc na CEA-2 weż ze sobą dobrą (a nawet kilka dobrych) snajperek i sporo amunicji do nich. Przydadzą się.

To teraz po rozmowie z kalininem na cea? Mówił też coś o schowku

Pytam co chwilę ale te zadania są tak niejasne że zaczynam mieć już dosyć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Zwinny napisał:

To teraz po rozmowie z kalininem na cea? Mówił też coś o schowku

Musisz się teleportować na dach na CEA-2. A o schowku opowie Ci chyba Sławik Gil jak ich uratujesz. Nie pamiętam już dokładnie.

 

Godzinę temu, Lycoris Radiata napisał:

Np spawner albo jakoś go wskrzesić? 

Możesz go wskrzesić artefaktem Żywe serce.

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Zwinny napisał:

Gorzej jeśli mu ciało zniknęło

Słuszna uwaga. Ale trupy kwestowych postaci raczej nie znikają. Leżą sobie i czekają na wskrzeszenie:happy: Twórcy przewidzieli taką możliwość.

@Anatolij A powiedz dokładniej jak daleko zaszedłeś w grze z jakiego mniej więcej momentu w grze chciałbyś zapis, to panowie będą wiedzieli jakich szukać.

Ja mam zapisy ale z 8.0 więc niestety nie będę mógł pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Anatolij napisał:

Znalazłem Ducha i Zaginioną ekspedycję.

@Anatolij.... To jest jakieś 10% całego OP 2.1:happy: Cała soljanka to jakieś 50 - 60% tego moda:) 

@Lycoris Radiata Żeby ożywić Szerstiuka, podchodzisz do niego i wyrzucasz art Żywe serce z plecaka, w ten sposób, aby art upadł na ciało. Pojawi się taki błysk, jakbyś wrzucił arty do transmutacji w anomalię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lycoris Radiata Mi co prawda Szerstiuk nigdy nie zginął, ale wątpię, żeby ciało zniknęło, bo to kwestowy npc.

To Szerstiuk zginął Ci na bazie wojskowej? Hmm... A czy czasem to nie Ty, zupełnie "przypadkiem" go załatwiłeś?:happy:

Bo jeśli Ty, to nie wiem czy ożywienie coś da, a jak da to czy nie będzie dla Ciebie wrogi itp... Ale, oczywiście, próbuj. Może się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zwinny Ja już to dawno przechodziłem i taktyki jak przejść to zadanie niewiele pamiętam, ale @Ignachinio i @maro dosyć niedawno to przechodzili, więc najprędzej oni coś podpowiedzą, gdy się pojawią.

12 minut temu, Zwinny napisał:

Mam wydech antyterrorysta z przeciwpancernymi

Masz tylko to?? No, życzę powodzenia:happy:

Pisałem Ci wcześniej żebyś wziął kilka snajperek ze sobą. Najlepiej z wbudowanym autonamierzaniem. @Ignachinio proponował Ci też hostela do tego zadania. Ja go nie używałem, ale skoro on to poleca, musi być spoko.

No i trzeba być w ruchu w tym zadaniu. Nie można być za długo w jednym miejscu, trzeba się ruszać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wariat Szerstiuka to sam zabiłem na początku gry, moda nie znałem i myślałem że zabiłem po prostu dowódce bazy, dopiero po paru godzinach gry dowiedziałem się że to komunikat dla śmierci ważnego Npc. A co do jego wrogości to mam opcje u Sidora za pieniądze poprawić nasze relacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.