Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

@wariat jeszcze raz wielkie dziękuję, a pytam dlatego ze mam mapy dla niego i nie wiedziałem co dalej.

Sprawdż sam jeden ma nazwę leker_beylis a drugi leker_baileys.

1 nazwa nie jest dla majora, a 2 nazwa jest niewłaściwa

Edytowane przez suchyyy1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

Mam taki problem, nie przeczytałem do końca zadania i rozwaliłem wszystkie biomasy. Nie zrobiłem zdjęcia :( Muszę wracać do wcześniejszego sejva, czy można to zdjęcie zrespić, albo choć żywą biomasę?

Na Bagnach były chyba ze 3 ale im nie można robić zdjęć (?) wydałem fortunę na karty SD i jestem w kropce :(

 

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ptero spory problem. Mówisz że nie da się zrobić zdjęcia?

Jak chcesz podaj swój zapis, może coś się na to poradzi.

No chyba że daleko nie zaszedłeś od tamtego momentu to wczytaj zapis zanim rozwaliłeś ostatnią biomasę.

Edytowane przez wariat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać panowie czy ktoś mi wytłumaczy. Po zadaniach dla Pantery albo od niej dostałem dezaktywator  gornego teleportu warlabu, ale on dalej działa a dezaktywator znikną z plecaka. I po jakim kweście od Kuzniecowa dostajemy sajgę 400???. I te plejboje dla majora 1 oddałem za receptę i brak mi października ktoś poda nazwę by zrespić. Dziękuję za odpowiedz.

Edytowane przez suchyyy1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@suchyyy1 Co do tego dezaktywatora to jego się chyba dostaje od Witaminy. A potem nie pamiętam jak to było czy trzeba go użyć  czy teleport sam się usunie.

3 godziny temu, suchyyy1 napisał:

I po jakim kweście od Kuzniecowa dostajemy sajgę 400???

A czy Kuzniec w ogóle daje nam sajgę 400? Nie mogę sobie przypomnieć.

3 godziny temu, suchyyy1 napisał:

I te plejboje dla majora 1 oddałem za receptę

A komu oddałeś playboya za receptę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, suchyyy1 napisał:

2619547 ale nie wiem czy to ten

@wariat kapitan Iwanocw z powinności na barze jemu oddałem powybija, a Kuzniecow daje jakąś fajną śrutówkę.

Ten nie działa, on otwiera tylko drzwi gdzie leżą apteczki i kilka granatów, mi chodzi o drzwi które są w pomieszczeniu ze zwęglaczem 

Edytowane przez Zwinny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, suchyyy1 napisał:

kapitan Iwanocw z powinności na barze jemu oddałem

ten swierszczyk dla Iwancowa to zupełnie inny niz te które są dla Kuzniecowa. Także ten jeden brakujacy jeszcze musisz znależć. Gdzieś w temacie wstawiałem film z ich lokalizacjami, poszukaj w temacie.

@Zwinny A po co Ci te drzwi w pomieszczeniu ze zwęglaczem w x10? Schowek Kostii ten do którego idziemy tymi teleportami znajduję się właśnie tam gdzie te apteczki i granaty.

A te w sali ze Zwęglaczem Otworzy Ci je radiotelegrafista Korn, ale to dopiero podczas fabuły z Błyskawicą i izomorfami.

Edytowane przez wariat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Zwinny napisał:

Ten nie działa, on otwiera tylko drzwi gdzie leżą apteczki i kilka granatów, mi chodzi o drzwi które są w pomieszczeniu ze zwęglaczem 

Nie ma do nich kodu. Te drzwi otworzy npc (zapomniałem jego nazwy) z biegiem rozwoju solianki. Trzeba będzie się zakraść i uwolnić go przed oddziałem ostatniego dnia, który chce go wykorzystać do produkcji bomb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, suchyyy1 napisał:

Powitać panowie czy ktoś mi wytłumaczy. Po zadaniach dla Pantery albo od niej dostałem dezaktywator  gornego teleportu warlabu, ale on dalej działa a dezaktywator znikną z plecaka. I po jakim kweście od Kuzniecowa dostajemy sajgę 400???. I te plejboje dla majora 1 oddałem za receptę i brak mi października ktoś poda nazwę by zrespić. Dziękuję za odpowiedz.

Sajgę 410 dostaniesz znajdziesz w schowku Kolekcjonera :) W Sarkofagu.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, wariat napisał:

@Zwinny Chodzi Ci o ten tajnik Kostii i o drzwi z zamkiem kodowym które masz znależć?

Zobacz tu jest wszystko krok po kroku:

  Pokaż ukrytą zawartość

 

Plecak musi tam być.

Teraz się udało, dzięki wielkie

@Pure Ciężko się określić kiedy gra robi mnie w konia, bez filmiku bym pewnie w tydzień na to nie wpadł

Edytowane przez Zwinny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.