Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Zwinny napisał:

 Dziwne to, po co robić grę której nie da się przejść? Może wiedzą że ich "dzieło" jest niedopracowanei to takie tłumaczenie że hehe ale my tak specjalnie zrobiliśmy

Może nie tyle, że nie da się przejść ale raczej, że nie zrobisz wszystkiego. Nie wiem, np nie zdobędziesz wszystkich osiągnięć, nie zrobisz wszystkich questów itp.

Cytat

Może wiedzą że ich "dzieło" jest niedopracowane

Jak na taką kobyłę to to jest chyba jeden z lepiej dopieszczonych modów, jakie powstały. Wiadomo błędy zawsze się znajdzie ale większych kłopotów tu nie ma raczej. Chodzi mi o bugi, bo, że mod jest trudny i mogą być problemy z przejściem no to taka jest koncepcja i pomysł na niego.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, tom3kb napisał:

Może nie tyle, że nie da się przejść ale raczej, że nie zrobisz wszystkiego

To prawda. Ja już od dłuższego czasu mam możliwość zakończenia tego moda tak jak powinno być. Ale jeszcze chodzę i kombinuję, bo nie odblokowały mi się jeszcze 2  dodatkowe fabuły znane z OP-2 (w ogóle 2.1 to w 90 % fabuła poprzedniczki) a nie słyszałem, aby w tej wersji było to usunięte. Może coś zrobiłem nie tak, może coś pominąłem, nie wiem... Ale nie zmienia to faktu, że tego moda można ukończyć i zobaczyć napisy końcowe.

Godzinę temu, tom3kb napisał:

Jak na taką kobyłę to to jest chyba jeden z lepiej dopieszczonych modów, jakie powstały

Też się zgadzam. Wiele razy mówiłem że mod nie sprawia mi problemów od strony technicznej. Na całą grę miałem tyle problemów że na palcach można by policzyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nie możliwości przejścia to przypominam, że to tylko mod a nie nowa gra. Która była testowana przez 1000 osób a i tak ma bugi. Nie można przejść wszystkiego? Czemu? Jeśli się uważnie gra to wszystko da się zrobić..

Mod mega trudny i długi.. tak jak napisałem wcześniej.. to jest urok tego moda nie chce ktoś nie gra. Mod jest w trzy trudny, wiele razy chciałem go skasować ale jest satysfakcja jak się uda go przejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tom3kb napisał:

Może nie tyle, że nie da się przejść ale raczej, że nie zrobisz wszystkiego. Nie wiem, np nie zdobędziesz wszystkich osiągnięć, nie zrobisz wszystkich questów itp.

Jak na taką kobyłę to to jest chyba jeden z lepiej dopieszczonych modów, jakie powstały. Wiadomo błędy zawsze się znajdzie ale większych kłopotów tu nie ma raczej. Chodzi mi o bugi, bo, że mod jest trudny i mogą być problemy z przejściem no to taka jest koncepcja i pomysł na niego.

Smiem twierdzić że bugów (np takich o których gdzieś powyżej pisano) to raczej w nim nie ma - o ile grasz tak jak życzą sobie Twórcy. Czyli bez "prywatnych" ułatwień. Inną sprawą jest to czy można go przejść bez takowych - a śmiem twierdzić że nie. No chyba że "pojedziesz" tylko po linii Solianki . Ale wtedy skończysz go relatywnie szybko , bo co najmniej w 70 % te wszystkie pierdoły powstawiane są li tylko po to aby wydłużyć linię scenariuszową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Ignachinio napisał:

Nie można przejść wszystkiego? Czemu? Jeśli się uważnie gra to wszystko da się zrobić..

Nie chodziło mi o to że się nie da. Da się. Ale wiem że powinienem mieć jeszcze sporo gry, a nie mam. I nie mówię że to wina moda, ale że to moja wina, że czegoś nie zrobiłem albo zrobiłem nie tak jak powinienem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry że zawracam cały czas gitarę ale szukam sposobu na usunięcie napisu na czerwono, zapis na którym gram to ten który wykonałem na wersji 8.2 i to on spowodował developer mode, jak wczytam stary to nie ma napisu 

Można się jakoś pozbyć tego czy to już na zawsze zostaje w zapisie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zwinny Nie wiem na jakim patchu teraz toczysz w tego moda, ale szukaj do wersji Twojego patcha. 

Ja tam z tego nie korzystałem i całą grę mam z dev mode na ekranie, idzie się do tego przyzwyczaić, ale co kto lubi.

Na tamtej stronie były wersje tego czita do różnych wersji patchy, może znajdziesz jeśli dokładnie poszukasz. A jak nie, To się do tego napisu przyzwyczaisz po kilku godzinach gry. Ten napis nic w rozgrywce nie zmienia, tyle tylko że brzydko wygląda.

Ja sam z chęcią wstawiłbym kilka screenów do klimatycznych, z nowych lokacji, bo wyglądają świetnie, tylko właśnie.... Te dev mode przeskadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, boberm napisał:

Nie to jest żeby odblokować silnik pod cheaty a mi chodzi żeby zniknął napis developer z ekranu 

Trudno będę grał z napisem, w sumie aż tak nie przeszkadza 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Zwinny napisał:

Trudno będę grał z napisem, w sumie aż tak nie przeszkadza

To niczego w grze nie zmienia. Poza tym ten napis nie jest jakoś mocno wielki.

Mnie na początku gry też strasznie wkurzał, ale jak doszedłem z początku gry na Agro czy do Baru, zdążyłem się przyzwyczaić, teraz go nie zauważam, myślę że też nie będzie problem dla Ciebie z tym się pogodzić. Najważniejsze aby fabuła leciała dalej, a ten napis... To tylko metka. Nic w zadaniach nie zmienia. Także mimo tego napisu, jeszcze wiele ciekawych zadań przed Tobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech jestem w punkcie wyjścia. Nie mogę grać na 8.2 bo mam wyloty, na 7.3 też nie mogę bo mam wyloty spowodowane zapisami z wersji 8.2 więc muszę grać na starych gdzie mam problem z Frycem

Musi być jakiś sposób żeby zagadać do tego Andersona, może jakbym porobił inne zadania i potem wrócił to skrypt zadziała? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, boberm napisał:

spróbuj przez spawnera - w zakładkach  masz oprócz itemów także zadania ( winno byc Andersen coś tam...start i done).

@Zwinny No nie wiem czy to dobrze zadziała, bo zaraz po zakończeniu dialogu z Andersem musi załapać skrypt, bo ma nadlecieć helikopter z Czarnym Doktorkiem.

Ale oczywiście spróbuj, może jednak pomoże. Jak będziesz miał problem ze znalezieniem tego zadania w spawnerze daj znać, zobaczę u siebie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@boberm @wariat Nie wiem jak się używa tego spawnera, wrzuciłem gamedatę z pierwszego posta 

Cytat

Spawner dla OP 2 przystosowany do wersji 2.1https://drive.google.com/open?id=1TRKps3WpLn6pBrNc_UWVxBJ1zUqlgG0G

To gra się włączyła ale nie wiem jakim przyciskiem się wywołuje okno spawnera

Potem wrzuciłem to 

Cytat

Rozpakowane Foldery config i scripts: https://drive.google.com/open?id=1p5u_3GolnQ8E44hWoGgQ24_peDA0DiFi   

I gra się nie włącza nawet, ileż ja się umorduję z tym 

Edytowane przez Zwinny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zwinny - ładujesz ostatni zapis , wychodzisz do menu i wciskasz "s" - pojawia sie menu spawnera.

 A tak generalnie - odpuśc sobie tego gniota - jak chcesz zagrac w Solianke to  zagraj w OP 2.0 - bedziesz miał praktycznie to samo,   a nie będziesz się bawił w przepychanki z  durnowatymi zabezpieczeniami .

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.