Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

Czy snajper Warg, na dachu budynku w Agropromie jest ważny? Ktoś (chyba Kotobehemot) mi kazał robić z nim misję, on miał zabić cel, a ja osłaniać. Na razie nie chce ze mną gadać w ogóle, a przy którymś spawnie bandytów i wojska w kompleksie mu się zginęło. Nie było żadnej wiadomości na czerwono, że zginęła jakaś ważna postać. Może on ma sobie zginąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Ignachinio napisał:

Kto normalny daje w takich miejscach schowek?

Op w ogóle nie jest normalne...:D 

Do tego schowka skaczesz tak jak do poprzedniego. Tu jest troszkę łatwiej bo ten jest chyba niżej niż poprzedni.

@tom3kb Zadanie z nim daje Kostia na MW. A czy jest ważny, nie wiem, chyba nie, skoro nie miałeś napisu na czerwono jak zginął. Tak czy inaczej, pózniej nie będzie Ci do niczego potrzebny, w ogóle już go więcej nie spotkasz, nawet jakby przeżył. Wiec możesz go olać.

Edytowane przez wariat
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, wariat napisał:

@Ptachu Na tej stronie masz różne narzędzia, wypakowane pliki, antycheat i inne bajery do OP 2.1:

https://www.amk-team.ru/forum/topic/13904-kovyryaemsya-v-faylah-op-21/

Anty czit da się wyłączyć, było już to wałkowane kilka razy w temacie.

Dziękuję bardzo o przepraszam za Offtop :v Skończyłem przygodę z OPekiem po tym jak się wnerwiłem na ekonomię gry :) Dziękuję ! :)

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ignachinio napisał:

To jakiś bug z tym frycem mi też jak poszedłem po konsole zastawił drogę i nie idzie wejść do andersona.Panowie jaki współczynnik odpowiada za przykuc w pliku aktor. może tak uda mi się pokonać gada jak spłaszcze się jeszcze bardziej.

Zrób tak jak ja u mnie pomogło

Weź jeszcze raz zadanie na konsolę i kiedy fryc jeszcze nie stoi w przejściu, zablokuj go skrzynkami żeby nie mógł stanąć, skrzynki są na strychu za tym dziadkiem, wracając z konsolą powinien już skrypt zaskoczyć

Też mam pytanko, skąd wziąć czerwony mózg kontrolera? Najlepiej na jakiej lokacji łazi żeby go zdjąć

 

Edytowane przez Zwinny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipton Skrzynki rozbiłem... i nie mam ich :( Muszę je przytargać z innej części lokacji w takim razie.

Mózg, najlepiej z zadań go zdobyć. A tak jest mega losowo, może być na Bagnie, albo CEA-2. To jest jakiś algorytm za którymś razem ci wypada tak jak czerwone macki i łapki tylko, że rzadziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zwinny A zrobiłeś już obchód wioski z Pielgrzymem? Może czeka żebyście zrobili obchód?

Jak mu oddajesz foto monolitu to trzeba chwilę poczekać, wtedy chyba będzie wymiana sms z jakimś npc i dostaniesz info że foto już gotowe.

Albo wstaw zapis i zobaczę u siebie jak to wygląda, może znajdę jakieś rozwiązanie.

Wstaw zapis zanim oddajesz fotkę Pielgrzymowi.

 

Edytowane przez wariat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zwinny Mam już fałszywe foto monolitu. Trzymaj zapis 

dzień 91. autozapi.sav

dzień 91. autozapi.dds

A jeśli zapis się u Ciebie nie wczyta, to po sms od Ducha oddajesz foto Pielgrzymowi, idziesz do chaty Kołmogora, zdrzemnij się 10 minut, pokręć się trochę po chacie i po chwili dostaniesz sms od Pielgrzyma że foto do jest gotowe. Idziesz do niego i odda Ci foto bez problemu.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.