Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

@wariat

Wracam jak boomerang. Jestem gorszy od ZUSu ale tylko dlatego że mam L4 i siedzę w domu więc przepraszam :)

Postępowałem zgodnie z opisem z filmiku. Wersja 8.2 po spolszczeniu. xr.Game.dll powoduje crash. Jakieś sugestie ? I SORY za nowy psot starego nie mogę edytować.

image.thumb.png.b8e3429d3929c45ff8faab66d3640918.png1.thumb.png.ea6b034698f58d0f0e7351227ee9c478.png)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ptachu najpierw instalujesz patcha, potem podmieniasz xCore.dll oczywiście pod tego patcha jaki masz zainstalowany, potem możesz jeszcze wrzucić do folderu gry rozpakowane pliki tego patcha i możesz sobie edytować. Możliwe że xCore.dll jaki wrzuciłeś do gry jest przystosowany pod inny numer patcha i nie będzie działać.

Dopiero zobaczyłem... Nie masz podmieniać pliku xGame.dll tylko xCore.dll. Chyba zmieniłeś nie ten plik.:)

Edytowane przez wariat
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zadanie na uwolnienie Gila czy jak mu tam. Jak to mam przejść skoro z każdej strony stoi typ z gaussem a jak któregoś zdejmę to zakładnik ginie.. To jest Pojeb....

 

 

TA MISJA TO JEST K..... SKANDAL!

Może mi ktoś na spokojnie wytłumaczy jak mam to niby przejść. Na każdym dachu bo piętnastu z gaussami którzy mnie od razu widzą.. Zasięg widzenia 15 km (świetny wzrok sprzęt armii ma gorsze paramenty). Ale to jest c...j, jak mam uratować tego cygana jeba.... skoro jak tylko ktoś mnie zauważy od razu ten cep ginie! No jak mam to przejść w sposób normalny! To jest plucie w twarz graczowi przez jebanych kacapów za uralu twórców tego gównomoda.
Komukolwiek udało się zrobić to zadanie.. czy wszyscy je olali?

Edytowane przez Ignachinio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinio Wykonałem. Co prawda podchodziłem do tego chyba z 6 razy, i przesiedziałem pół dnia przy tym zadaniu, ale jakoś się udało. W OP-2 było łatwiej zrobić to zadanie. Liczy się szybkość. Zdejmujesz jednego i się chowasz. Nie ma co się spieszyć. A ci którzy są blisko Ciebie na dachach, możesz ich sprzątnąć anomalnymi granatami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Ptachu napisał:

@wariat

Dzięki ! :) Dalej nie działa mod znowu mnie wnerwił idzie do kosza ! :D  Tak czy inaczej dziękuję za plik!

Możesz spróbować podmienić katalogi bin na moje i sprawdzić.
Na początku nadaj swojemu katalogowi bin nazwę np, bin1 (tak aby nie nadpisywać pików) i wypakuj na to miejsce moją paczkę: 

Patch 8.0

https://my.pcloud.com/publink/show?code=XZEGW4kZ9kAgjbvX3LHdIfAxfoPNu0qok1q7

Patch 8.2 

 https://my.pcloud.com/publink/show?code=XZEGW4kZ9kAgjbvX3LHdIfAxfoPNu0qok1q7

  • Super 1
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.