Skocz do zawartości

Чудесный Кристалл, Дарованный Звездами: Rebuild (CKPpG: Rebuild)


Rekomendowane odpowiedzi


Platforma: Zew Prypeci (modyfikacja G.S.W.R) Autor: Крим Planowana data premiery: Nieznana

Cudowny Kryształ. Podarowany przez Gwiazdy: Rebuild to krótkometrażowy mod oferujący przemyślaną fabułę CK.PpG zainspirowany koncepcją „Крымской Зоны” („Krymskiej Strefy”), która istniała we wczesnych etapach rozwoju S.T.A.L.K.E.R.-a.


Fabuła: 

Rok 2025. Od wydarzeń z oryginalnej trylogii S.T.A.L.K.E.R.-a minęło trzynaście lat.

Strefa uległa zmianom: na niektórych obszarach pola anomalii i znajdujące się przy nich artefakty całkowicie zniknęły, podczas gdy na innych ich liczba wzrosła kilkukrotnie co spowodowało migrację stalkerów w bardziej lukratywne rejony Strefy Wykluczenia. Co więcej, niektóre terytoria zostały niemal całkowicie opuszczone. 

Nastąpił przeskok technologiczny. Pojawiły się nowe wersje PDA, które stały się bardziej funkcjonalne i poręczne. Wojsko otrzymało skanery, które rejestrowały twarze intruzów i wprowadzały je do bazy danych. Następuje także rozwój stalkerskiej sieci oraz kombinezonów ze specjalnymi hełmami. 

Coraz częściej zaczęli pojawiać się oficjalni stalkerzy, a także różne pogłoski o prywatnych firmach prowadzących określoną działalność na terenie Strefy.

Zona się zmieniła i nie jest już tym miejscem, którym była niegdyś. 

W tym czasie do Strefy Wykluczenia przybywa młody mężczyzna, chcąc wyjaśnić sens tajemniczych wydarzeń, które go nawiedziły.


Od autora: 

Chcę być szczery, jestem bardzo zainspirowany koncepcją Krymskiej Strefy, która przez krótki czas istniała podczas prac nad oryginalnym Stalkerem. Chciałbym jednak podkreślić, że nie jest to pełna próba odtworzenia konceptu, jedynie opieram się na nim, pragnąc przedstawić Strefę przyszłości. Strefę przyszłości, którą ja widzę. Jestem pełen energii, by przekazać samego ducha futuryzmu, który budzi się we mnie na samo wspomnienie o tejże koncepcji. Tak, zdaję sobie sprawę, że nie uda mi się w pełni odtworzyć obrazu, który jest w mojej głowie, ale postaram się zrobić wszystko, co w mojej mocy. Mam nadzieję, że i Wy będziecie wyrozumiali.


Wykorzystane modyfikacje i opracowania: 


Screeny:

ss-tbilly-03-18-23-00-11-35-l01-escape.jpgss-tbilly-03-18-23-00-11-03-l01-escape.jpgss-tbilly-03-18-23-00-14-09-l01-escape.jpg

Źródła: new_AP-PRO_LOGO.png.aba0a3e476d400f89ebcc83f4ed08bdb.png Y6DvRrN.jpg
 

  • Dodatnia 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zmienił(a) tytuł na Чудесный Кристалл, Дарованный Звездами: Rebuild (CKPpG: Rebuild)
  • 2 miesiące temu...

Kilka nowych screenów z 17.05-19.05. 

ss-kr1m-05-15-23-20-18-07-l01-escape (1).jpg  ss-kr1m-05-15-23-20-18-09-l01-escape.jpg

Jeżeli protagonista podejdzie do niektórych przedmiotów, to pojawi się jego komentarz:

ss-kr1m-05-18-23-13-03-04-l01-escape.jpg

Do prac nad modem dołączył również artysta o pseudonimie Keepername. Posiada własną grupę w serwisie VK - KLIK

Informacje pochodzą z tematu moda na AP-PRO. 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.