Jump to content

Parametry zużycia broni


chszarz

Recommended Posts

Mam pytanko/ prośbę. Czy ktoś może bawił się w przerabianie parametrów broni w tym modzie i czy znajdę gdzieś może gotowe pliki do podmiany? Mam na myśli nieszczęsny parametr tempa zużywania się broni, "condition_shot_dec" który w tym modzie jest zawrotnie szybki, z tego co zdążyłem zauważyć. Zastrzeliłem siedmiu bandytów z PM i stałem się bezbronny, bo jego stan zmalał do jakichś 60% i co drugi strzał się zacina... Dla mnie to jest z deczka bez sensu. Wiem co prawda jak zmienić ten parametr, ale widzę że każdy typ broni ma tutaj wiele podtypów i trzeba by było zmieniać parametry dla każdego podtypu. Byłoby z tym roboty od zatrzęsienia. Czy ktoś już kiedyś może się na to targnął?

Edited by chszarz
Link to comment
Share on other sites

@chszarz, skoro męczy Cię szybkie zużywanie się broni, a co za tym idzie, jej nieskuteczność w walce z wrogiem, to najlepiej zrób tak. Zaczynasz grę i widzisz jakie bronie możesz otrzymać/zdobyć na wstępie gry. Wtedy wybierz sobie jakąś broń, która będzie Ci jakiś czas służyć, wtedy zapisz sobie na kartce, jaka nazwa i po wyjściu gry, w odpowiednim pliku z weapons, zmieniasz parametr danej broni, np. zużycie. Możesz też zmienić ilość amunicji w magazynku, siłę rażenia i zasięg kuli. Jeśli nie wiesz co i jak, to pisz na moje PW, to coś zaradzimy.

Link to comment
Share on other sites

 

2 godziny temu, Demosfen napisał(a):

@chszarz

musisz dla każdej broni pozmieniać wartości  ręcznie w każdym configu 

Tak też robię. Nie ma wyjścia, trzeba na piechotę :) Chociaż fajniej by było mieć od razu wszystko gotowe. Ale nie ma problemu. Innych parametrów nie chcę ruszać, wolę jednak zachować realistyczne zachowanie się broni.

Link to comment
Share on other sites

No i niestety, kolejny mod okazał się oszustwem i zmarnowaniem czasu. Okazało się, że bandyci mają sprawność komandosów, celność absolutną i zabijają mnie jednym trafieniem z odległości, z której dostrzeżenie wroga i trafienie  w rzeczywistym świecie wymagałoby ultranowoczesnej broni snajperskiej i umiejętności na poziomie jakiejś maszyny. A gracz, żeby zabić jednego z nich musi trafić conajmniej kilka razy z tej samej broni. To że to jest paranoja i surrealizm, to jest fakt, tylko nie wiem czemu i komu ma służyć tworzenie tego typu gier. Mod ląduje w koszu i na czarnej liście.

Link to comment
Share on other sites

To nie oszustwo panie, to tylko Misery 😁 Tak jak pisałem już w temacie o Anomaly, wszystkie mody bazujące na Misery są dla ludzi, którzy na śniadanie jedzą gruz i popijają WD40. To jest specjalnie podkręcone do granic absurdu żeby było "trudno"... tylko że jak ktoś się pomęczy te 20 godzin to zdobędzie taki sprzęt, że samemu idzie terminatorem zostać. Pomijam już wszelakie możliwości oszukiwania AI, które może i celnie strzela, ale inteligencją nigdy za bardzo nie grzeszyło.

 

Dlatego też nigdy jeśli chodzi o COCa nie korzystałem z gotowców, tylko sam sobie składanki robiłem. Wbrew pozorom nie jest to takie skomplikowane, dobrą paczkę około 20 modów idzie posklejać w całość w godzinę czy dwie.

 

A jak faktycznie chcesz zaznać bólu i cierpienia, to polecam OP 2.2 albo NLC. Przy nich takie Misery to istne "power fantasy" pęłną gębą 😁

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.