Skocz do zawartości

Parametry zużycia broni


chszarz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko/ prośbę. Czy ktoś może bawił się w przerabianie parametrów broni w tym modzie i czy znajdę gdzieś może gotowe pliki do podmiany? Mam na myśli nieszczęsny parametr tempa zużywania się broni, "condition_shot_dec" który w tym modzie jest zawrotnie szybki, z tego co zdążyłem zauważyć. Zastrzeliłem siedmiu bandytów z PM i stałem się bezbronny, bo jego stan zmalał do jakichś 60% i co drugi strzał się zacina... Dla mnie to jest z deczka bez sensu. Wiem co prawda jak zmienić ten parametr, ale widzę że każdy typ broni ma tutaj wiele podtypów i trzeba by było zmieniać parametry dla każdego podtypu. Byłoby z tym roboty od zatrzęsienia. Czy ktoś już kiedyś może się na to targnął?

Edytowane przez chszarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chszarz, skoro męczy Cię szybkie zużywanie się broni, a co za tym idzie, jej nieskuteczność w walce z wrogiem, to najlepiej zrób tak. Zaczynasz grę i widzisz jakie bronie możesz otrzymać/zdobyć na wstępie gry. Wtedy wybierz sobie jakąś broń, która będzie Ci jakiś czas służyć, wtedy zapisz sobie na kartce, jaka nazwa i po wyjściu gry, w odpowiednim pliku z weapons, zmieniasz parametr danej broni, np. zużycie. Możesz też zmienić ilość amunicji w magazynku, siłę rażenia i zasięg kuli. Jeśli nie wiesz co i jak, to pisz na moje PW, to coś zaradzimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, Demosfen napisał(a):

@chszarz

musisz dla każdej broni pozmieniać wartości  ręcznie w każdym configu 

Tak też robię. Nie ma wyjścia, trzeba na piechotę :) Chociaż fajniej by było mieć od razu wszystko gotowe. Ale nie ma problemu. Innych parametrów nie chcę ruszać, wolę jednak zachować realistyczne zachowanie się broni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i niestety, kolejny mod okazał się oszustwem i zmarnowaniem czasu. Okazało się, że bandyci mają sprawność komandosów, celność absolutną i zabijają mnie jednym trafieniem z odległości, z której dostrzeżenie wroga i trafienie  w rzeczywistym świecie wymagałoby ultranowoczesnej broni snajperskiej i umiejętności na poziomie jakiejś maszyny. A gracz, żeby zabić jednego z nich musi trafić conajmniej kilka razy z tej samej broni. To że to jest paranoja i surrealizm, to jest fakt, tylko nie wiem czemu i komu ma służyć tworzenie tego typu gier. Mod ląduje w koszu i na czarnej liście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie oszustwo panie, to tylko Misery 😁 Tak jak pisałem już w temacie o Anomaly, wszystkie mody bazujące na Misery są dla ludzi, którzy na śniadanie jedzą gruz i popijają WD40. To jest specjalnie podkręcone do granic absurdu żeby było "trudno"... tylko że jak ktoś się pomęczy te 20 godzin to zdobędzie taki sprzęt, że samemu idzie terminatorem zostać. Pomijam już wszelakie możliwości oszukiwania AI, które może i celnie strzela, ale inteligencją nigdy za bardzo nie grzeszyło.

 

Dlatego też nigdy jeśli chodzi o COCa nie korzystałem z gotowców, tylko sam sobie składanki robiłem. Wbrew pozorom nie jest to takie skomplikowane, dobrą paczkę około 20 modów idzie posklejać w całość w godzinę czy dwie.

 

A jak faktycznie chcesz zaznać bólu i cierpienia, to polecam OP 2.2 albo NLC. Przy nich takie Misery to istne "power fantasy" pęłną gębą 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.