Jump to content

S.T.A.L.K.E.R.: Nightmares Of The Zone


Recommended Posts

S.T.A.L.K.E.R.: Nightmares Of The Zone jest polsko-ukraińskim projektem dla fanowskiego "S.T.A.L.K.E.R.: Anomaly". Projekt ten niedawno powstał i jak na razie jest w fazie testowania, lecz ostatnio niestety pojawiły się poważne opóźnienia z powodu brakującej pomocy przy serwerze discord, brakujących testerów itd. Co spowodowało nawet poważne opóźnienie w dokończeniu projektu. Modyfikacja ma na celu wprowadzić gracza na nowy etap trudności w którym gra staje się bardziej trudniejsza, wymagająca i pełna wyzwań, więc można się spodziewać absolutnie wszystkiego nie tylko od wrogich frakcji stalkerów, lecz także po stronie mutantów. Załączam także nieco zrzutów ekranu z poprzednich wersji Alpha abyście mogli przyjrzeć się z bliska jak modyfikacja była rozwijana z czasów wcześniejszych wersji i jak teraz wygląda.

Data wydania wersji stabilnej: Nieznana.
Status serwera discord: Niedokończony.
Obecne języki w modyfikacji: Angielski. (Polskiego języka nie ma bo brakuje tłumacza do przetłumaczenia modyfikacji.) 
Wymagania sprzętowe: Nieco wyższe od oryginalnego Anomaly, lecz nie wymaga od was tak wiele by pograć nawet na słabszym PC.
Serwer discord: W razie zainteresowania się wypróbowaniem testowej wersji modyfikacji - proszę o prywatny kontakt. Nie zostawiam w temacie linka do serwera discord który pozostaje niedokończony z powodu brakującego czasu zarówno i brakującej motywacji do tego.

PS: Jestem tu nowy, więc nie dziwcie się jeżeli czegoś nie powiedziałem bądź coś źle napisałem. Dziękuję za wyrozumiałość. W razie dodatkowych pytań co jeszcze modyfikacja zaoferuje / oferuje - proszę śmiało pisać, w wolnym czasie spróbuję odpowiedzieć lecz nie gwarantuję błyskawicznej odpowiedzi.

Beautiful day to visit locations.jpg

Dark Night & Pseudogeist.jpg

Fighting with the tough beast.jpg

More interesting space bubble not far from the Yanov Station.jpg

New improvements in Update 4.2.jpg

New space bubble design in the Radar location.jpg

No time to save Hip, beautiful views awaits.jpg

Pseudogeist in the Dead City during night.jpg

Restored Space Bubbles.jpg

Space Bubble in Pripyat & Artifact.jpg

Space Bubble on a tower thing in Limansk.jpg

Testing new population overhaul in the Update 5. (ALPHA).jpg

Update 5 & more visible anomalous fields with the anomalies.jpg

  • Positive 3
Link to comment
Share on other sites

@tom3kb Przyjazne i wrogie NPC dostały nieco buffa i w przyszłości będzie to bardziej rozwijane, natomiast mutanty są bardziej groźniejsze bo niektóre mutanty zyskały nowe zdolności, coraz więcej trudności zawita w przyszłych aktualizacjach gdyż wszystko jest wprowadzane powoli bez pośpiechu. Kontrolerzy są teraz prawdziwym koszmarem każdego gracza w tym modzie. Gameplay jest mocno odmieniony i polega na dbaniu o "Psy-Health", bo jak to olejesz to potem możesz zginąć przez widmowe mutanty które będą się pojawiać wokół ciebie, pasek radioaktywności także jest prostszy do zrozumienia. Mod ma sporo do odkrycia. Przykładowe addony w NOTZ:
- Psy-Stress (Nie tylko leczenie się od radioaktywności jest ważne, lecz teraz nawet dbanie o Psy-Health jest teraz bardzo ważne.)
- Spatial Anomalies (Naprawione przeze mnie bo oryginalna wersja wywalała grę podczas wczytywania nowej gry i rzadko podczas wchodzenia do anomalii teleportacyjnej / Space Bubble.)
Znane systemy rozwoju postaci czyli:
- Skills Expansion
- Base Skills Pack (który twórca tego addona sprawił że lepiej byłoby ułatwić grę niż utrudnić, dla tego ręcznie zbalansowałem wszystkie skille z tego addona i gra przy tym addonie jest teraz o wiele bardziej przyjemniejsza).
- I inne (Bo sporo by tu pisać.) 
Gdybyś miał jeszcze jakieś pytania odnośnie addonów - śmiało pytaj. W razie czego: mod ma w sobie ponad 100+ addonów, więc to nie jest tak mała liczba bo w przyszłych aktualizacjach liczba zacznie stale rosnąć.

Edited by RazielTH
  • Positive 2
Link to comment
Share on other sites

Mod powoli wychodzi z wczesnej fazy (Pre-Update 5.1) i właśnie pojawiają się kolejne nowiny. O to jedna z kolejnych nowin przedstawionych na zrzucie ekranu w komentarzu. Koniec z łatwym polowaniem - czas zacząć prawdziwe trudne wyzwania i polowania. To jeszcze nie wszystko - w wersji BETA i stabilnej - pojawi się znacznie więcej nowin i poprawek dla moda.

Pre-Update 5.1 NPC Level Scalling.jpg

  • Positive 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity