Skocz do zawartości

czarny ekran/krzaczki w wiadomościach PDA


ralf237612

Rekomendowane odpowiedzi

naczytałem się naprawdę w ..uj zanim to piszę..ale poległem...może ktoś coś powie? mam na kompie stalkera DC i działa ok. aleeeee zainstalowałem extended..i się robią schody-właśnie....robię wszystko! -wszystko według instrukcji ale za nic nie chce się odpalić nowa gra..czarny ekran i tak jak wielu prze de mną nici z tego...kolejności,usuwanie plików spawn itd itp i duuupa! instaluje jakiegoś Ruskiego gotowca i działa wszystko jak należy..ale nie wiem czy to wina tej ruskiej wersji czy wogóle extended tak ma ??-niektóre wiadomości przychodzące na PDA to jakieś krzaczki i nie wiem o co chodzi? większość normalnie po Polsku.. nie działał mi nigdy "prawilniak"extended ze stalkerteam tylko te ruskie instalki i zastanawiam się czy to w tym problem? czy może jakieś dodatkowe tłumaczenie jest poprawione? ktoś coś?

bo już się poddałam z instalowaniem stalkera dc usuwania plików i instalacji według instrukcji extended..to po prostu nie działa..i jeszcze raz piszę: wszystko według instukcji!!! 

w tym co mam i działa extended są krzaczki tekstu w wiadomościach na PDA.....tak ma być ???? proszę o jakieś info...

  • ? 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ralf237612Gościu, kropki, przecinki i duże litery bo aż oczy bolą jak się na to patrzy.

 

A co do problemu, mogą być niektóre teksty lub smsy nieprzetłumaczone. No i nie wiem jak tam z wersjami tego Extended, czy nie wychodziły jakieś update-y i spolszczenie może wtedy nie pasować jeśli były zmiany w modzie.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ralf237612 Tak - tak ma być bo w Extended czyli 1.4008 (a dokładniej w tych ruskich gotowcach) jest dodatek na stalkerską sieć, dzięki której w czasie gry pojawiają się na ekranie dynamiczne wiadomości podobne jak w Anomaly, ale nie są one przetłumaczone na język polski tylko tak jak "goły" mod - są po rusku, więc jak wrzucisz spolszczenie do moda to będziesz miał krzaczki zamiast ich normalnej treści. 
Co do samej wstawki moda u nas to się nie wypowiem bo ja pobierałem ostatnio wersję 1.4008 z linków podanych na kanale YT Sidorovich Jr. bo chciałem mieć też dodatek Dead Zone.

W każdym razie - jestem w trakcie poprawiania tego spolszczenia i przechodzenia fabuły - jestem mniej więcej w połowie, więc za jakiś czas pojawi się poprawione spolszczenie, które będzie też miało przetłumaczone te wiadomości. Do tego czasu, albo graj tak jak teraz - z krzaczkami, albo daruj sobie DC Extended, a zainstaluj DC czyli 1.4007 - do niego spolszczenie nie jest tak wybrakowane jak do DC Extended bo w czasie gry tu i tam brakowało całych dialogów, nazw i opisów różnych rzeczy... Dodatkowo jak dojdziesz na Wysypisko to najpewniej powita Cię wylot, ale pamiętam, że ktoś pisał w temacie DC Extended jak go naprawić.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.