Skocz do zawartości

mod organizer 2


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie używacie zwrotu mod organizer 2 i chciałem zapytać-czemu-2 ?   2 razy już ściągnąłem Anomaly custom z torrent i tam w głównym katalogu jest po prostu mod organizer..-skąd ta dwójka?

i po próbie uruchomienia gdy już w tym (mo) tam na górze z-edytuję i podam te ścieżki dostępu do  np.: dx10 czy dx11 wywala mi że katalog tyczasowy jest niedostępny..prosze o jakieś info..

generalnie nie uruchamia mi się ten mod..;((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ralf237612 Generalnie cały pic z Customem polega na tym, że Mod Organizer dołączony do Customa ma zapisaną domyślną ścieżkę do plików z komputera autora (np. do Anomaly Launcher.exe" - czyli w przypadku ścieżki do launchera to było z tego co pamiętam D :\AnomalyCustom\Anomaly Launcher.exe.), więc jak masz na innym dysku i zupełnie inną ścieżkę. Czemu autor tego nie poprawił i zostawił swoją? Ot i zagadka...

W każdym razie, żeby uruchomić to ustrojstwo to musisz kliknąć w MO2 tam gdzie masz Anomaly Launcher.exe do wyboru z listy (po prawej stronie okna) rozwinąć listę i kliknąć w pierwszą opcję na samej górze czyli <Edytuj...> (MO2 ma do wyboru język angielski lub polski, więc można sobie zmienić, ale po angielsku to będzie oczywiście <Edit...>😛) i tam w okienku, które Ci się otworzy trzeba dopisać po kolei wszystkim plikom .exe (które się wyświetlą w okienku "Pliki wykonywalne") ścieżki do tych samych plików .exe, ale z Twojego PC z folderu gdzie masz zainstalowanego Customa i gdzie są pliki .exe od renderów (folder bin) i od launchera (główny folder z modem) - dopiero wtedy wszystko ruszy tylko, że jeszcze będziesz musiał znaleźć w folderze gamedata/textures wszystkie pliki z dopiskiem копия i zmienić tą ruskie копия na kopia bo inaczej będzie Ci wywalać błąd przy starcie i mod się nie uruchomi.

No i oczywiście na liście modów musisz aktywować spolszczenie to wtedy ze startu Custom odpali się po polsku, jak o tym zapomnisz to odpali się po angielsku, a w menu opcji zmiany języka na polski nie ma.

  • Ważne 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie naprawdę! mod oranizer to mod organizer..bez 2 ..dlatego się zastanawiałem czy nie ma jakiegoś drugiego czy cuś....trochę to dziwne..on ma taką niebieską ikonkę i w sumie to odpala się i działa ale i tak gra nie rusza.

 

i jeszcze tylko jedno pytanie..yu najpierw cytat z góry :i tam w okienku, które Ci się otworzy trzeba dopisać po kolei wszystkim plikom .exe

 

te słowo "dopisać."..? -ja to tak intuicyjnie po prostu wskazywałem po kolei te ścieżki dostępu do lokalizacji na moim kompie..dobrze zrozumiałem??

tam się nigdzie tak naprawdę nic nie dopisuje tak??

język oczywiście już też ustawiłem w tym menu na Polski

 

nic to...- będę walczył dalej o ten Mod...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.