Skocz do zawartości

Problem z lalką dla Muchy.


Rekomendowane odpowiedzi

Ide na Niezbadane tereny rozmawiam z muchą oddaje lalkę potem rozmowa z kłem i kierunek Woronin ale wcześniej Klonow i wzięcie nowego serca poligresta. Potem szybki teleport do baru i po sekundzie od wylądowania Plis weit i jestem na pulpicie.  Przyjście od strony wysypiska lub magazynów skutkuje tym że na wyskości posterunków następuje plis weit i pulpit. Oddanie lalki i rozmowa z kłem i kierunek bar z pominięciem klonowa daje to samo tzn pulpit. 

Na chwile obecną mam skończone 85 % gry. 15 czipów znalezione dwa kolejne wiem kto je ma. Także rozpoczynanie gry od początku totalnie nie ma sensu.  181 dzień w zonie 3 miechy grania. Jakby klient nie chciał ze mną gadać to bym wiedział że czegoś nie zrobiłem. A tu z której strony nie wejdę jest wylot na pulpit. Mam jeszcze jeden problem z niejakim schowkiem Golema. Biorę zadanie na walkę i po 2 sekundach gra mi się zawiesza. Fakt noszę po 600 - 700 kilo. I może tu być problem. Mam wgrane anty czit i dodatkową wagę. Wyłonczone akumulatory i szczurzą infekcję.  Ściągalem tylko te mody co są wystawione u was.

Niestety to jest główne zadanie z fabuły soljanki i ominięcie jego to nie ma takiej opcji. Limansk szpital stara wieś kurczatowa czarnobyl 1 odkryte zostało martwe miasto.

Daje ostatni sejw przed rozmową z Muchą i oddaniem lalki.  Jak by ktoś mógł mi tą misję przejść. Byłbym bardzo wdzięczny. 2 opcji nie robiłem z skasowaniem i zainstalowaniem od nowa.

michal_quicksave.dds michal_quicksave.sav OP22Engine_error_report_240311-201815.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Po prawie trzech tygodniach wyczaiłem że nadal jestem w artefakcie czarna dz.... i nadal nie wiem co jest powodem wylotów jak wchodzę lub teleportuję się do baru. I to nie jest problem z tym zadaniem. Cofałem się o parę dni i nawet miesiąc wcześniej. Problem się powtarzał po 2 lub 3 wejściem na tą lokalizację. A że tam mam główny  magazyn i dodatkowo rozpoczęcie wielu zadań więc wykombinowałem jak ominąć ten problem.

Patent polega na tym że przed odpaleniem portalu robię szybki zapis i wychodzę z gry. Wchodzę do folderu tam gdzie jest zainstalowany opek  kopiuje folder gamedata na pulpit. a w opku całkowicie go kasuje i zostawiam czystą wersję. Odpalam grę. Teleportuję się do baru i o dziwo nie wyrzuca mnie na pulpit. No ale że noszę parę ładnych set kilo plus parę fajnych usprawnień więc szybki zapis lub zapis na lokacji. Wychodzę z gry. Spowrotem z pulpitu wczytuję gamedata do folderu z opkiem. Odpalam grę. A że jestem już na lokalizacji to wszystko działa. Trochę kombinacji ale na tą chwilę to jest dla mnie jedyna opcja dalszej gry.  Dziś zaczynam przygodę z martwym miastem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.