Jump to content

Hobby


Pawel350
 Share

Recommended Posts

Dopiero się o nim dowiedziałem o nim od Ciebie . Bardziej interesuje się bronią palną niż bronią pancerną , stąd ta niewiedza o tym pojeździe. Obejrzałem sobie jednak film oraz poczytałem o nim. Mi osobiście się podoba. A szczególnie to, że jest to POLSKI produkt, a nie jakaś kopia zagranicznego sprzętu. Patrząc na film wywnioskowałem, że jest bardzo zwrotnny, wyposażony w nowoczesne technologie, a także , że można z tego zrobić czołg, transporter, pojazd medyczny i tak dalej. Uważam, że pojazd zasługuje na wielkie uznanie, ponieważ jest to bardzo dobry i nowoczesny sprzęt.

Link to comment
Share on other sites

Interesuje się webmastęrka, kinematografią, stalkerem. Prowadzę własny portal/forum o kinemtagrafi, gdzie można dowiedzieć się jak powstają najciekawsze efekty specjale oraz są modele 3D do wykorzystania przy produkcji filmów. Niedawno otworzył i jak na razie mały ruch jest. Link w moim profilu.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Może odświeżmy temacik, jeżeli chodzi o mnie to: -Gry komputerowe (oczywiście głównie S.T.A.L.K.E.R.) -Post-Apokaliptyka -Mad Max (tu chodzi o film który jest moim ulubionym, ma klimat post-apokaliptyki. Zawsze chciałem być na jego zlocie fanów, ale są takie jedynie w USA) -Motory (mój ulubiony który chciałbym mieć: Kawasaki KZ-1000) -No i takie niecodzienne hobby, zbieram czy jak kto woli kolekcjonuję kapsle od piwa. Mam już niezłą kolekcję ale wciąż są bardzo duże braki, chodzi tu tylko o piwka które wypiję, żeby nie było że latam i zbieram z ziemi ^ ^ -Interesuję się trochę komunistycznym państwem, Koreą Północną.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity