Skocz do zawartości

Ubywające zdrowie


Rekomendowane odpowiedzi

Poradziłem sobie. Ustawiłem w pliku actor.ltx parametry obrażeń tak, że stałem się niezniszczalny. Nie lubię tak robić i jest to naprawdę ostateczność, ale inaczej się nie dało.  Naprawdę przejście tego odcinka ze względu na gęstość anomalii bez względu na to jaki by mieć kombinezon byłoby według mnie niemożliwe. Nie wiem po co autorzy tutaj tak dowalili z anomaliami. Promieniowanie to już jest pół biedy.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, chszarz napisał(a):

Poradziłem sobie. Ustawiłem w pliku actor.ltx parametry obrażeń tak, że stałem się niezniszczalny. Nie lubię tak robić i jest to naprawdę ostateczność, ale inaczej się nie dało.  Naprawdę przejście tego odcinka ze względu na gęstość anomalii bez względu na to jaki by mieć kombinezon byłoby według mnie niemożliwe. Nie wiem po co autorzy tutaj tak dowalili z anomaliami. Promieniowanie to już jest pół biedy.

Z czystej ciekawości. Masz najsłabszy z kombinezonów. Niżej są już tylko kurtki i latanie w dresie. Bez obiegu zamkniętego z bardzo słabymi statystykami i idziesz na bagna. Powiedz mi na co liczysz? Bo to jest fenomen. Że gra potraktuje Cię ulgowo i pozwoli przejść bo jesteś taki biedny i pokrzywdzony? Czy uważasz się za koksa co to przejdzie grę z Makarowem i w swetrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadałem pytanie koledzy który w to gra i który ma problem. A tutaj widzę sami adwokaci.

To nie jest kwestia tego czy ja coś lubię czy nie. To po prostu ciekawość dlaczego kolega robi sobie pod górkę. Może ma jakiś pomysł na to. Może chce sam sobie utrudnić grę. Czekam na jego odpowiedź bo mnie to interesuje. Może jest coś o czym nie wiemy a warto docenić starania u kolegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, vidkunsen napisał(a):

Ignachinio jak nawijał wyżej Polski_Szogun to jest decyzja Chszarza i jego gra.

Nieraz wspominałem, że u ludzi cenie wolna wolę, jego cyrk, jego zwierzaki

Ta jasne, a za 2 dni będzie dwudziesty z rzędu post w stylu "kto to wymyśla i robi takie mody, ten poziom trudności jest chory, w to się nie da grać, wywalam to z kompa, a dodatkowo komp wyrzucam przez okno" 😏

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.