Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Depa ile tam jest tapet że ta paczka waży ponad 200 mb?. Buber ja także jestem zadowolony z tej sygnatury jak dzieciak z lizaka.Najlepszy jest ten motyw z głową lwa,myślałem że jeżeli napiszę "tribal" to dostanę jakieś kreski a jak tą głowę lwa zobaczyłem to dosłownie "jaja urywa" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depa ile tam jest tapet że ta paczka waży ponad 200 mb?.

Buber ja także jestem zadowolony z tej sygnatury jak dzieciak z lizaka.Najlepszy jest ten motyw z głową lwa,myślałem że jeżeli napiszę "tribal" to dostanę jakieś kreski a jak tą głowę lwa zobaczyłem to dosłownie "jaja urywa" :D

wysokiej rozdzielczości tapety 3 mb jedna cos takiego a w paczce mamy tego sporo około 340 plików ...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Powalił mnie ten baner dla Bubera. Czy mógłbyś i dla mnie zrobić w wolnej chwili, coś w tym stylu?

Ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he, same striełoki z nas :P

A co to..LR300?

Kaliber 5,56 mm

Nabój 5,56 x 45 mm

Magazynek 20, 30 nab.

Wymiary Długość 914 mm (673 mm złożona)

Długość lufy 419 mm

Masa broni 3,10 kg

Karabin szturmowy LR 300 to jedna z unowocześnionych wersji karabinu M4, przeznaczonego do zadań specjalnych, produkowana przez amerykańską firmę Z-M Weapons. Główną różnicą pomiędzy LR 300, a M4 jest ulepszony system układu gazowego, w którym pozbyto się zamontowanego na stałe sprężynowego tłoka, umożliwiając składanie kolby. LR wyposażony został w przedłużoną szynę Picatinny na pokrywie komory zamkowej, co umożliwia zamontowanie celownika optycznego lub kolimatorowego i dodatkowe szyny po bokach i pod lufą dzięki którym możliwe jest zamontowanie różnorakiego sprzętu (laserowy wskaźnik celu, oświetlenia taktycznego czy granatnika M203). LR posiada także zmodyfikowany mechanizm odrzutu, dzięki czemu jest celniejszy niż poprzednik (prawie zerowe poderwanie lufy) i może strzelać ogniem ciągłym, pojedynczym jak również seriami trójpociskowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.