Skocz do zawartości

Zadanie od Kabla


smox

Rekomendowane odpowiedzi

Pomocy!. Dostałem od Kabla misję w której prosi nas o odnalezienie na terenie bazy Wolności teczki. Przeszukałem całą bazę i nic. W tym modzie jak i w Tajnych Ścieżkach mam problemy ze znalezieniem pewnych przedmiotów, tak było np. z mandragorami. Nie było ich i nagle się pojawiały. W Tajnych Ścieżkach miałem poradnik i wiedziałem gdzie szukać. Gdybym wiedział gdzie jest ta teczka to naciskając F znalazłbym ją nawet niewidoczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ smox

O ile dobrze pamiętam, podczas rozmowy z Kablem padło takie zdanie:

"... Jeśli ich Wolnościowcy wcześniej od Ciebie nie znajdą... Ogólnie rzecz biorąc, nie chciał bym, żeby te dokumenty znaleźli ludzie Łukasza ..."

Sugeruje to, że może trzeba oprócz szukania popatrzeć, czy chłopaki z Wolności nie maja czegoś ciekawego do sprzedania :D

W razie gdyby nie mieli, dopisz handlarzowi takie coś: "informator_doc" - na pewno wykonasz zadanie i będziesz mógł pchnąć fabułę dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ smox

Poradnik dodawania przedmiotów do sprzedarzy u handlarzy masz pod linkiem poniżej.

szukaj w opisie: Pistolet Gaussa rozwiązanie... RAVEN

http://www.stalkerteam.pl/topic/223-czeste-bledy-soljanki-i-ich-rozwiazania/page__view__findpost__p__172

Poczekaj jeszcze parę dni. Dziś zakończyliśmy z trurlem polonizację całego moda i wersja beta spolszczenia jest właśnie uploadowana na serwery dla ekipy, która zgłosiła sie wcześniej do testów. Myślę, że w ciągu tygodnia będziemy wiedzieli, czy wszystko będzie chodzić jak należy. Jeśli tak, udostępnimy polonizacje do publicznego pobierania.

Ta wersja, którą zrobiłeś może odpali, ale cały początek gry będziesz miał w "krzakach" i utkniesz na Jantarze z powodu tego, że nie będziesz wiedział gdzie masz szukać tajnej ścieżki na inną lokację. Poza tym zmian w stosunku do wersji TT1 jest OGROMNA ilość i tylko kwestia czasu jest wysypanie sie gry na tak brutalnie potraktowanej wersji moda. CIERPLIWOŚĆI !! Po co psuć sobie dobrą zabawę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.