Jump to content

FFox problem skórka Black Sea


LordDino

Recommended Posts

Jeśli idzie o spoilery to były jakieś problemy jeśli używa się Firefoxa , Ktoś już to zgłaszał ( Korn :( ) Spróbuj z inną przeglądarką. W sprawie fabuły to jest to rozwiniecie Tajnych Ścieżek , czyli to co było w TS1 będzie i tutaj tylko zmieniona na przykład lokalizacja przedmiotów questowych , zmieniona fabuła, dołożone lokacje , gdzie indziej kluczowi NPC itp,itd , w sumie to jak nowy mod , ale jak grałeś w TS1 pewnie trochę lepiej będziesz się orientował.

Link to comment
Share on other sites

No właśnie nie grałem i zastanawiam się czy najpierw zagrać żeby wiedzieć o co chodzi, ale chyba nie jest to potrzebne. Co do spojlerów to rzeczywiście mam FF i jakoś nie uśmiecha się używać innej przeglądarki dla jednej rzeczy nie ma innego wyjścia??

Link to comment
Share on other sites

w sprawie Firefoxa pisz na PW do Portalsa , niech sprawdzi czy to wina skryptu strony czy też wina przeglądarki , ja ze swej strony mogę tylko polecić Chrome :) A jeśli chodzi o Tajne Ścieżki to biorąc pod uwagę że lada dzień będzie spolszczenie do TS2 myślę że nie ma sensu akurat teraz brać się za jedynkę , zostaw ją sobie na długie zimowe wieczory :( W sumie to nikt nie wie jakie są zmiany i jak się będzie grało więc będzie o czym pisać na forum

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.