Skocz do zawartości

Wojskowi


Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś niechcący stuknąłem jednego żołdaka i zapisałem sobie tuż po tym zdarzeniu jakoś niefortunnie. Da się jakoś odkręcić sprawę żeby obsada mostu nie była do mnie wrogo nastawiona?? Czy w grze czy w jakimś pliku ingerować, chciałbym żeby mnie wszyscy lubili,a tu taki zonik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość widower

Z wojakami to chyba nie poprawia stosunków, tylko z frakcjami. Z bandytami przez Sidora też się nie dogadasz. A na przyszłość quest od Kuzniecowa wykonujcie przed zejściem do podziemi. Wówczas nawet przy jakiejkolwiek strzelaninie teczka jest już w inventory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość widower

Możesz popróbować zmienić ustawienia w pliku game_relations.ltx w config/creatures w sekcji military a actor zmień -1500 na 5000 i zobacz jak się wojacy będą zachowywać. Pewny nie jestem czy przypadkiem gra nie wczytuje tego tylko przy nowej grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość widower

Dużo, transmutator tworzy nowe arty, za nie kupisz bronie, amunicję i kombinezony. A jak nie masz teczki Kuzniecow Ci go nie da w zamian. Radziłbym nową grę. Daleko nie byłeś więc duża strata czasu nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale robi tylko te podstawowe z użyciem powiedzmy wódy ogona psy itp. Te normalne jak korale mamy wrzuca się w amonali i heja to się nie zmieniło?? A i jeszcze jedno jak się używa kłódki?? Chciałem coś z nią zrobić z niebieskim pudlem ale coś mi nie idzie, a i czy można ją zakładać na rożne rzeczy dajmy na to teraz na to za chwile na co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłódkę od Akima po prostu wkładasz do schowka razem z towarem. To wszystko. Poza tym istnieją jeszcze znaczniki GPS - to są chytre urządzenia - jeśli taki sprzedasz gościowi - będziesz go miał w swoim PDA zlokalizowanego. Jeśli go włożysz do schowka - będziesz miał informację, czy coś ubyło ze schowka, czy ci się włamali itp. a także zawartość schowka - nie awsze pamiętasz co gdzie wsadziłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość widower

Ręcznie nie próbowałem wrzucać klamotów(nygusostwo). Zawsze używałem transmutatora od Kuzniecowa i efekt był pozytywny. Możliwe że to modyfikacji jest niezbędna zabawka od Pałownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość widower

Dostajemy od Kuzniecowa jak oddamy my teczkę z dokumentami na jego korupcję. Teczka do wzięcia po odprowadzeniu Kreta z 1-ego kompleksu na Agropromie. Cofamy siędo rozwidlenia dróg, przyklejamy się do ogrodzenia i biegniemy wzdłuż niego. Na wysokości kompleksu z żołdakami(połowa) zauważamy wojaka, dajemy mu 10 Kozaków,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.