Jump to content

Wojskowi


Recommended Posts

Jakoś niechcący stuknąłem jednego żołdaka i zapisałem sobie tuż po tym zdarzeniu jakoś niefortunnie. Da się jakoś odkręcić sprawę żeby obsada mostu nie była do mnie wrogo nastawiona?? Czy w grze czy w jakimś pliku ingerować, chciałbym żeby mnie wszyscy lubili,a tu taki zonik.

Link to comment
Share on other sites

Guest widower

Z wojakami to chyba nie poprawia stosunków, tylko z frakcjami. Z bandytami przez Sidora też się nie dogadasz. A na przyszłość quest od Kuzniecowa wykonujcie przed zejściem do podziemi. Wówczas nawet przy jakiejkolwiek strzelaninie teczka jest już w inventory.

Link to comment
Share on other sites

Guest widower

Możesz popróbować zmienić ustawienia w pliku game_relations.ltx w config/creatures w sekcji military a actor zmień -1500 na 5000 i zobacz jak się wojacy będą zachowywać. Pewny nie jestem czy przypadkiem gra nie wczytuje tego tylko przy nowej grze.

Link to comment
Share on other sites

Guest widower

Dużo, transmutator tworzy nowe arty, za nie kupisz bronie, amunicję i kombinezony. A jak nie masz teczki Kuzniecow Ci go nie da w zamian. Radziłbym nową grę. Daleko nie byłeś więc duża strata czasu nie będzie.

Link to comment
Share on other sites

Ale robi tylko te podstawowe z użyciem powiedzmy wódy ogona psy itp. Te normalne jak korale mamy wrzuca się w amonali i heja to się nie zmieniło?? A i jeszcze jedno jak się używa kłódki?? Chciałem coś z nią zrobić z niebieskim pudlem ale coś mi nie idzie, a i czy można ją zakładać na rożne rzeczy dajmy na to teraz na to za chwile na co innego.

Link to comment
Share on other sites

Kłódkę od Akima po prostu wkładasz do schowka razem z towarem. To wszystko. Poza tym istnieją jeszcze znaczniki GPS - to są chytre urządzenia - jeśli taki sprzedasz gościowi - będziesz go miał w swoim PDA zlokalizowanego. Jeśli go włożysz do schowka - będziesz miał informację, czy coś ubyło ze schowka, czy ci się włamali itp. a także zawartość schowka - nie awsze pamiętasz co gdzie wsadziłeś

Link to comment
Share on other sites

Guest widower

Ręcznie nie próbowałem wrzucać klamotów(nygusostwo). Zawsze używałem transmutatora od Kuzniecowa i efekt był pozytywny. Możliwe że to modyfikacji jest niezbędna zabawka od Pałownika.

Link to comment
Share on other sites

Guest widower

Dostajemy od Kuzniecowa jak oddamy my teczkę z dokumentami na jego korupcję. Teczka do wzięcia po odprowadzeniu Kreta z 1-ego kompleksu na Agropromie. Cofamy siędo rozwidlenia dróg, przyklejamy się do ogrodzenia i biegniemy wzdłuż niego. Na wysokości kompleksu z żołdakami(połowa) zauważamy wojaka, dajemy mu 10 Kozaków,

Link to comment
Share on other sites

ATP ma dwa znaczenia. 1. Budynek na Kordonie - Stara Baza Transportowa na wschód od drogi w poblizu mostu kolejowego do której droga odchodzi w pobliżu przystanku autobusowego. Notorycznie gnieżdżą się tam bandyci. Jeden z pierwszych kwestów

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.