Skocz do zawartości

Problem z Kłem na MW


apg2312

Rekomendowane odpowiedzi

Po wykonaniu dostępnych dotąd zadań, mamy spotkać się z Kłem na MW, uwolnić go od najemników i dać mu PDA od Grafa i notebook znaleziony w X-16. Wg poradnika "Kieł po analizie przyniesionych przez nas danych wysyła nas do laboratorium X-18", problem tylko, że stoi sobie grzecznie w kącie, i nie ma żadnego zlecenia dla Striełoka. Czekać grzecznie, aż w końcu zanalizuje te dane ?

X-18 odwiedziłem już wcześniej, przy okazji questa na Bioradar, i oczywiście wszystko co się dało tam wybiłem. Czy to może być powód milczenia Kła ?

Poza tym :

1. zabiłem Antykwariusza - z jego broni przydatny jest BAR, inne idzie dość drogo sprzedać

2. przy zadaniu na Serce Kontrolera nie oddałem detektora Krugłowa właścicielowi - schowałem wcześniej do skrzyni w bunkrze naukowców, ale zadanie mi się zaliczyło

3. prawie na początku, przy zadaniu "Znajdź schemat podziemnych dróg Prypeci" w ogóle nie spotkałem Salomona, więc nie mogłem przekazać jego przesyłki.

Czy któraś z tych spraw mogła mieć wpływ na brak dalszego postępu akcji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że najemnicy go atakowali i ich zabiłeś wszystkich. W pda nie masz zadania " uratuj Kła " a masz je w ukończonych ? Jeśli chodzi o punkty 1,2,3 nie sądzę by miało to jakiś wpływ na zachowanie Kła , natomiast jest to niesprawdzalne bo takich kombinacji niewykonanych questów czy też zabitych npc może być mnóstwo.Tak samo wizyta w X18 nie ma nic do rzeczy , ja tam byłem dwa razy przed zadaniem Kła Powinno to wyglądać tak : Po znalezieniu notebooka w X16 idziesz na Magazyny Wojskowe do przysiółka. Przy przysiółku dostaniesz z automatu zadanie " uratuj Kła" , biegniesz na miejsce , likwidujesz wszystkich najemników aż zadanie ci się zaliczy. potem idziesz do Kła , oddajesz mu notebooka i pda grafa.Jest to w oddzielnych opcjach dialogowych jak pamiętam. Następnie znowu zagadujesz do Kła i powinna się pojawić opcja " i co teraz " albo coś w tym rodzaju. I Kieł cię wysyła do X18. Jeżeli Kieł nie rozmawia z tobą to znaczy że czegoś mu brakuje , albo jakiś najemnik ci się kręci jeszcze w okolicy , albo coś nie tak z notebookiem czy też pda .Ja zawsze przy okazji jeszcze załatwiałem quest na kopie danych dla Dzika ale też nie sądzę by to miało jakiś wpływ. Co innego główny wątek , co innego zadania poboczne. Ja wczytał bym jeszcze raz grę od wejścia na lokację i zobaczył czy sytuacja się powtórzy

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kicha , wygląda że wszystko masz dobrze, rozumiem że wczytałeś jeszcze raz od autosave i jest tak samo ?

Przychodzi mi do głowy jeszcze takie coś

Gra ma zabezpieczenie fabularne byś nie zawalił drugiej linii scenariusza , jeśli jeszcze nie byłeś w Martwym Mieście szukać Mahometa , z tym że podczas testów chłopaki popełnili ten błąd i normalnie załatwili sprawę z Kłem , problem wynikł dalej

Grasz na patchu 1.005 czy też na tej dziwnej adaptacji rosyjskiej do 1.004 i to patch ci miesza ewentualnie jakieś witaminy czy też inne zakazane produkty które mieszają w pliku exe

Nie zainstalowałeś fixa 02

Ogólnie po prostu coś ci się zepsuło http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/cool.gif

Możesz mi jeszcze podesłać swojego sejwa na maila kobal@interia.eu , najlepiej takiego z przed wejścia na MW i sprawdzę na swojej grze jak to wygląda

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli jeszcze nie byłeś w Martwym Mieście szukać Mahometa , z tym że podczas testów chłopaki popełnili ten błąd i normalnie załatwili sprawę z Kłem

Mahomet i jego poszukiwania nie mają nic wspólnego z Kłem i jego zadaniami. Wątek Mahometa zależy od M Miasta i stalkera z którym trzeba tam rozmawiać, nie ma nic zatem wspólnego z laptopem.

Linia dialogów dostępna po oddaniu laptopa powinna wyglądać tak...(patrz fotka)...jeżeli grasz na patchu innym jak 1.004 to powodują one problemy w grze. Było pisane o tym w opisie moda, oraz opisie instalacji.

Jeżeli na patchu 1.004...przeinstaluj moda i wejdź w tym miejscu od początku lokacji, lub z Baru...nie od zapisu, który masz już na MW.

Dołączona grafika

2. przy zadaniu na Serce Kontrolera nie oddałem detektora Krugłowa właścicielowi

..nie potrzebnie bo Krugłow daje Ci detektor na własność...straciłeś chyba tylko opcje dialogowe gdzie Krugłow mówi o poszukiwaniach Serca Kontrolera na innych lokacjach. Nie ma to związku z fabułą moda.
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra oryginalna, patch 1.004 - poprzednio zainstalowałem 1.005, ale mod głupiał, dlatego zrobiłem czystą instalację tylko do 1.004

Dołączona grafika

Chyba nie mam wyboru, i muszę się cofnąć o 2 dni gry http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/cool.gif

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, już mam. Spotykając Kła, mamy do niego dwie misje : oddanie PDA od Grafa, i notebooka z X-16. Cofnąłem się o dwa dni gry, i jeszcze raz wlazłem na MW. Wybiłem najemników, podchodzę do Kła, i zaczynam rozmowę. I jeśli najpierw oddaję mu PDA, a potem notebook, to Kieł sobie stoi i milczy. Pierwszy notebook, potem PDA, i gra toczy się normalnie dalej, dostałem zlecenie na X-18. Dwa razy sprawdziłem to na sejwach. Dziwne... w każdym razie problem zasadniczo jest rozwiązany.

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.