Jump to content

Ożywienie Kuzniecowa, wojskowi


mati783
 Share

Recommended Posts

mam taką ciekawostkę, otóż w dalekim stadium gry, postanowiłem ożywić Kuzniecowa (żywe serce), gdyż nie wypełniłem jego zadań na początku. Po rezurekcji zaczyna do mnie strzelać wraz z innymi wojakami, ale - zmieniłem w plikach stosunki na przyjacielskie i nie strzelają do mnie, a Kuzniecow podejmuje ze mną dialog jak na początku gry, ale - kiedy daje mi quest na 10 butelek wódki to pojawia się zadanie i jednocześnie komunikat, że to zadanie nie udało się i koniec bajki (a już myślałem że będzie OK). Próbowałem odczekać, zwarcie, przejście z lokacji - nic nie daje ! Może ktoś wie jak temu zaradzić ???

Link to comment
Share on other sites

Zapewne w plikach gry jest zapisane że to zadanie jest do wzięcia na przykład tylko do czasu dojścia do Baru lub tylko do zdobycia posterunku wojskowego. Tak samo jest na przykład z asortymentem handlarzy w podstawce który w miarę postępów w grze się powiększa. po prostu pewne przedmioty mają zapisane by pojawić się dopiero po wykonaniu konkretnego zadania. Znaleść gdzie to jest zapisane to naprawdę niewarte tego questa http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/smile.gif

Link to comment
Share on other sites

zespawnowałem sobie ten artmodyfikator, ale coś on nie działa albo nie umiem używać, klikam w ekwipunku użyj i znika i nic się nie dzieje, podchodzę do anomalii - nic, żadnych objawów że coś się stało ... o co może chodzić ? Może nie da się go użyć jak nie wypełniłem zadań Kuzniecowa ?

Link to comment
Share on other sites

Może tak być że bez questu nie działa choć nie sądzę. W zasadzie to masz zrobić tak : podchodzisz blisko do anomalii i wtedy używasz artmodyfikatora.Powinno ci się pojawić na ekranie artmodyfikatora co możesz przy danej anomalii zrobić i czy masz wszystkie składniki .Jak masz to klikasz coś tam , jest błysk i dalej tak samo jak zawsze

Link to comment
Share on other sites

Pamiętam że raz miałem podobny problem z Soljanką. Tak jakby zepsuł się cały folder moda i ostani sejw- znikały prawie wszystkie przedmioty gdy chciałem ich użyć: artmodyfikator, wykrywacz anomalii, detektory. W moim przypadku pomogło standardowo: założenie od nowa całej gamedaty moda i dodatków oraz wczytanie poprzedniego sejwa a wtedy wszystkie przedmioty które poprzednio znikały , teraz można było normalnie używać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity