Skocz do zawartości

Ożywienie Kuzniecowa, wojskowi


mati783

Rekomendowane odpowiedzi

mam taką ciekawostkę, otóż w dalekim stadium gry, postanowiłem ożywić Kuzniecowa (żywe serce), gdyż nie wypełniłem jego zadań na początku. Po rezurekcji zaczyna do mnie strzelać wraz z innymi wojakami, ale - zmieniłem w plikach stosunki na przyjacielskie i nie strzelają do mnie, a Kuzniecow podejmuje ze mną dialog jak na początku gry, ale - kiedy daje mi quest na 10 butelek wódki to pojawia się zadanie i jednocześnie komunikat, że to zadanie nie udało się i koniec bajki (a już myślałem że będzie OK). Próbowałem odczekać, zwarcie, przejście z lokacji - nic nie daje ! Może ktoś wie jak temu zaradzić ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne w plikach gry jest zapisane że to zadanie jest do wzięcia na przykład tylko do czasu dojścia do Baru lub tylko do zdobycia posterunku wojskowego. Tak samo jest na przykład z asortymentem handlarzy w podstawce który w miarę postępów w grze się powiększa. po prostu pewne przedmioty mają zapisane by pojawić się dopiero po wykonaniu konkretnego zadania. Znaleść gdzie to jest zapisane to naprawdę niewarte tego questa http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zespawnowałem sobie ten artmodyfikator, ale coś on nie działa albo nie umiem używać, klikam w ekwipunku użyj i znika i nic się nie dzieje, podchodzę do anomalii - nic, żadnych objawów że coś się stało ... o co może chodzić ? Może nie da się go użyć jak nie wypełniłem zadań Kuzniecowa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak być że bez questu nie działa choć nie sądzę. W zasadzie to masz zrobić tak : podchodzisz blisko do anomalii i wtedy używasz artmodyfikatora.Powinno ci się pojawić na ekranie artmodyfikatora co możesz przy danej anomalii zrobić i czy masz wszystkie składniki .Jak masz to klikasz coś tam , jest błysk i dalej tak samo jak zawsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam że raz miałem podobny problem z Soljanką. Tak jakby zepsuł się cały folder moda i ostani sejw- znikały prawie wszystkie przedmioty gdy chciałem ich użyć: artmodyfikator, wykrywacz anomalii, detektory. W moim przypadku pomogło standardowo: założenie od nowa całej gamedaty moda i dodatków oraz wczytanie poprzedniego sejwa a wtedy wszystkie przedmioty które poprzednio znikały , teraz można było normalnie używać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.